Beton architektoniczny - płyty

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bodnarlukas2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2018, 9:35
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: bodnarlukas2 » 12 kwie 2018, 9:56

Wykonuję beton ozdobny na terenie Warszawy i okolic. Cała praca odbywa się u klienta. Mam dostępne różne kolory i odcienie. Pochwalę się że beton jest w tej chwili bardzo modny (właśnie kończę realizację klatki schodowej u znanego piłkarza) Mogę podesłać zdjęcia realizacji na maila.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy

bodnarlukas2@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie

niklolas
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2018, 11:22
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: niklolas » 21 maja 2018, 11:40

podoba mi się takie rozwiązanie jak beton architektoniczny na ścianę. Zanim sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie najpierw trochę na ten temat poczytałem i znalazłem taki wpis na stronie jednego z producentów: http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/beton-architektoniczny-zastosowanie Warto pamiętać że wykonanie to 50% całego oczekiwanego efektu, więc zanim zdecydujemy się na takie rozwiązanie we własnym domu trzeba poszukać naprawdę dobrego fachowca. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że efekt końcowy nie spodoba się nam. Dla mnie plusem posiadania betonu na ścianie jest fakt że jest on bardzo wytrzymały i nie wymaga dodatkowego malowania lub tynkowania.

ProjektKolor
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 22 maja 2018, 9:15
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: ProjektKolor » 22 maja 2018, 9:29

Pamiętajmy, że sam beton architektoniczny to nie jedyna opcja na jaką jesteśmy skazani pod kątem aranżacji oraz dekoracji ściany. Wszystko zależne jest oczywiście od naszego gustu oraz budżetu, równie ciekawie prezentują się tynki ozdobne, dekoracyjne.

dbpik
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2018, 13:53
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: dbpik » 24 lip 2018, 14:47

Coraz częściej beton wykorzystywany jest także ze względów estetycznych, czy to do wykańczania wnętrz czy też tworzenie mebli. Bardzo praktyczny i trwały materiał, który może być wykorzystywany bardzo wszechstronnie. Sprawdza się zarówno przy budowie obiektów, gdzie liczy się trwałość i wytrzymałość jak i przy dekoracji ze względu na swoje walory wizualne.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: Złotowłosa » 30 lip 2018, 10:08

Tak z ciekawości sobie je przejrzałam i jednak jestem na nie..... Nie widziałam, aby ktoś z moich znajomych sobie takie w mieszkaniu wstawił.

Jeśli chodzi o kuchnię to jestem zdania,ze sporo ciekawych płytek ma firma Tubądzin


Na przykład przepiękna moim zdaniem mozaika majolika~!

Udire41
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2018, 13:49
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: Udire41 » 01 sie 2018, 14:29

Potrafią odmienić wnętrze mieszkania.

C4Y
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 gru 2017, 12:43
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: C4Y » 06 sie 2018, 15:41

Szukasz betonu architektonicznego ? Zapraszamy do nas ! Wielu zadowolonych klientów,nie nagany styl jaki daje beton nie przemija. Doskonały i miły w dotyku. Masz problem bo wymiary Ci nie odpowiadają? To nic takiego ;) produkujemy płyty pod każdy wymiar. Zapraszamy , zajrzyj do nas

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: lideropinii » 07 sie 2018, 12:21

Z minusów na pewno cena i raczej ograniczone wykorzystanie we wszystkich stylach, na plus na pewno wygląd i niebanalne wnętrza jakie powstają przy użyciu tego materiału.

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Camelgroup
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2018, 8:21
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: Camelgroup » 09 sie 2018, 8:49

Cenowo faktycznie jest to droższa opcja, natomiast sam pomysł betonu jak i efekt finalny takiej dekoracji na ścianie robi naprawdę doskonałe wrażenie i moim zdaniem warto zainwestować.

MariaGolec
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:11
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: MariaGolec » 14 sie 2018, 11:47

Miałam robioną ścianę w domu betonem architektonicznym, zamawiałam beton od Krakbet. Ogólnie polecam, efekt taki jak chciałam, wszystkich ścian bym na pewno nie zrobiła ale jedna jest ok, dobrze to wygląda.

bruno.koj85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 27 sie 2018, 9:05
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: bruno.koj85 » 28 sie 2018, 11:19

Moi znajomi też mają "główną" ścianę na której wisi telewizor z betonu architektonicznego i również jestem zdania, że przy jednej ścianie fajnie to wygląda.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: Kacper Biały » 30 sie 2018, 13:37

Można wykorzystać tynk mineralny Magnat Style Beton to się nazywa. Łatwy do położenia materiał, nie obciąża ścian jak płyty, do tego tańszy

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 sie 2018, 14:38

Polecamy tańszą i mniej pracochłonną alternatywę dla betonu architektonicznego – drobnoziarnisty tynk mineralny MAGNAT Style Beton: [więcej informacji poprzez PW]
Tu znajdziesz inspiracje: [więcej informacji poprzez PW]
efektownych-inspiracji
[więcej informacji poprzez PW]

gramofon123
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2018, 23:43
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: gramofon123 » 12 wrz 2018, 22:08

Super płyty polecam DekoStyl rzetelna obsługa, szybkie działanie, dobre ceny! http://dekostyl.com.pl/Plyty-betonowe-l ... rey-60x100 lub tynk dekoracyjny beton architektoniczny zestaw http://dekostyl.com.pl/Beton-architekto ... estaw-10m2

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: vato » 17 wrz 2018, 8:42

Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się wykonywaniem betonu architektonicznego i różnych elementów z tego materiału to skontaktujcie się z firmą Artecon z Radomyśla Wielkiego. Mają szeroką ofertę związaną z betonem architektonicznym.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów