Fototapety do salonu

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: Fototapety do salonu

autor: szmeraczka » 25 maja 2018, 15:14

Wydaje mi się, że największy wybór fototapet jest tutaj www.decormint.com
My z mężem tam kupowaliśmy i naprawdę jesteśmy zadowoleni z obsługi jak i z jakości materiału. Maja ogromny wybór wzorów znajdziesz z pewnością coś dla siebie .

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Fototapety do salonu

autor: fire » 22 cze 2018, 12:43

Arkam.Krakow pisze:To też kwestia tego czy fototapeta bezie dodatkiem w jednym pokoju czy też w każdym i na każdej ścianie, łatwo po prostu o ich przesyt i tego należy się wystrzegać. Na ściany polecam również kamień naturalny.


dokładnie tak. fajna dekoracja tylko że z umiarem. mi się na przykład styl prl-owskich mieszkań nie podobał gdzie to pstrokato było i wzorzyście że aż się wytrzymać nie dało. dobrze że teraz jest moda na malowanie ścian. ja to w ogóle zrezygnowałam z połysku, wybrałam farby duluxa easycare te głęboko matowe. fajne są, bardziej mi się podobają takie wykończenie

superman
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2018, 13:11
Re: Fototapety do salonu

autor: superman » 26 cze 2018, 13:14

Uważam, że fototapeta jest idealnym dodatkiem na optyczne powiększenie małego mieszkania. Ponadto obecnie sklepy oferują bardzo szeroki wybór wzorów i każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego mieszkania.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Fototapety do salonu

autor: miki789 » 29 cze 2018, 12:58

Ja do swojego salonu zdecydowałem sie na fototapetę 3d bardzo duzo wzorów mają na www.fototap.pl/fototapety na pewno znajdziesz tam coś dla siebie

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Fototapety do salonu

autor: miki789 » 29 cze 2018, 13:38

w salonie zrobiłem sobie fototapetę dokładnie tą https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fo ... przestrzen i wyszła świetnie

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Fototapety do salonu

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 30 cze 2018, 17:20

Fototapety są teraz bardzo modnym sposobem dekoracji wnętrz i rzeczywiście za ich pomocą można zmienić pokój, salon, sypialnię we wnętrze o odmiennym charakterze. Wybierając fototapetę należy jednak pamiętać by kolorystyką i stylem była ona dopasowana do elementów aranżacji. Tapeta powinna być jednym z elementów aranżacji wnętrza, który stanowi z nim spójną całość.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Fototapety do salonu

autor: smichalek » 03 lip 2018, 10:07

Patrzcie tutaj https://tapetuj.pl/category/fototapety
Pod każde pomieszczenie można coś dopasować, aby to było z głową dobrane.
Ogólnie fototapety robią ogromne wrażenie - aby tylko całość była spójna.
Wtedy ten efekt wizualny będzie cudowny.

ramcirek
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 maja 2018, 9:25
Re: Fototapety do salonu

autor: ramcirek » 09 lip 2018, 12:56

według mnie fototapety już są trochę oklepane :p ja u siebie w salonie mam taki panel https://green-designers.shoplo.com/kategoria/panele i super się on prezentuje :D

KingaSliwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2018, 20:14
Re: Fototapety do salonu

autor: KingaSliwa » 10 lip 2018, 20:24

Moim zdaniem pomysł fajny, jednak warto zaznaczyć to, że trzeba wybrać ciekawy, odpowiedni motyw przewodni jak i kolorystykę fototapety, tak aby pasowała do stylu salonu. Na co dzień zajmuję się aranżacją wnętrz, służę pomocą w tym zakresie.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Fototapety do salonu

autor: martinrekk » 16 lip 2018, 8:04

Do syna pokoju naprzeciwko okna wziąłem fototapetę z www.fototap.pl/fototapety . Wzór jest bardzo intensywny graficznie. Raczej pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jak masz aranżację w podobnym stylu to warto się zainteresować ich wzorami, bo niespotykane, mocno przestrzenne. Można stworzyć w mieszkaniu wrażenie głębi artystycznej.

kabanosiscool
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2018, 14:17
Re: Fototapety do salonu

autor: kabanosiscool » 06 sie 2018, 14:19

Ciekawą opcją są fototapety bezłączeniowe - kiedyś łączenia zawsze kłuły w oczy a teraz drukują Ci całą fototapetę w jednym kawałku. Ja zamawiałem w tapetomat i jestem zadowolony

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Fototapety do salonu

autor: Kriss9 » 06 wrz 2018, 11:18

Polecam fototap.pl bardzo dobrze zaopatrzony sklep z tapetami obrazami i właśnie fototapetami. Ja bym szczególnie polecał ich modele z efektem 3 d świetnie to wygląda już po wyłożeniu na ścianie, 3 d jak żywe ;)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Fototapety do salonu

autor: karolinamak » 17 wrz 2018, 7:07

Ja jestem fanką farb dekoracyjnych, primacol decorative ma spory wybór teraz. My mamy w u nas w domu tą farbę Royal Silk i świetnie wygląda. Wiadomo, nakłada się troszkę ciężej niż zwykła ale efekt jest tego wart :)

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: Fototapety do salonu

autor: damian_6 » 17 wrz 2018, 12:37

Wysokiej klasy obrazy na płótnie oraz fototapety, dzięki którym bez trudu stworzysz wymarzoną stylizację wnętrza można dostać w sklepie https://digitaldruk.pl . Tam także możesz wykonać fototapety na zamówienie z własnym wzorem oraz plakaty ścienne na wymiar.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Fototapety do salonu

autor: budowa876 » 17 wrz 2018, 22:49

fototpaety


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów