Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: Tomko43 » 05 wrz 2018, 15:44

Cześć,
Chciałbym Was zapytać co sądzicie o wzięciu leasingu na sprzęt budowlany? Z tego co patrzyłem jest to jednak lepsza opcja niż kredyt. Macie może dla mnie jakieś porady bądź opinie jak do tego odpowiednio podejść? Pozdrawiam!

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: analine » 06 wrz 2018, 11:12

W przypadku firmy leasing jest co do zasady tańszą formą finansowania niż kredyt. Czy jest tak w Twoim przypadku polecam zajrzeć na https://habzafinanse.com.pl/leasing/ i poświęcić chwilę na rozmowę z doradcą. Nie ma przedpłat więc nic nie tracisz, a leasing może na prawdę Ci się opłacić.

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: MarcinR33 » 10 wrz 2018, 16:14

Również jestem podobnego zdania, że jednak opcja leasingu dla firm jest na pewno lepszą opcją niż kosztowny kredyt. Jeżeli będziesz zastanawiał się nad jego wyborem to polecam zwrócić uwagę na opcję i-leasingu od Platforma Finansowa, czyli leasing internetowy przez co masz mniej formalności do załatwienia i też jest to dużo wygodniejsza opcja. A umożliwia wzięcie praktycznie wszystkiego co może być potrzebne do pracy w Twojej firmie ;)

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: seba676 » 15 wrz 2018, 11:12

No tutaj też z tego co sprawdzałem to https://www.platformafinansowa.pl/ ma najlepsza ofertę i przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie czyli możliwość ograniczenia ilości formalności i możliwość złożenia wniosku przez internet co też nie zabiera nam tak dużej ilości czasu w porównaniu do chodzenia po różnych bankach

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: Borysek11 » 19 wrz 2018, 10:47

Brzmi to naprawdę ciekawie, a czy ogólnie warunki spłaty są dużo lepsze niż kredytu i czy taki proces znacząco krócej trwa? Bo jak się orientowałem w banku to aż włos się jeży ile trzeba formalności załatwić.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: JoachimKon » 01 paź 2018, 11:08

Oczywiście, że tak ja osobiście nigdy nie wziąłbym kredytu na drogi sprzęt bo nigdy nie wiadomo jak to się może potoczyć bez odpowiedniego zabezpieczenia. Natomiast opcja leasingowa rozwinęła się bardzo fajnie i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu (tak jak to jest przy i-leasingu od https://www.platformafinansowa.pl/). Do tego dopasowali nam fajnie raty zapłaty za każdy miesiąc, także nie jest to dla nas praktycznie żadne obciążenie a możemy działać w zakresie kolejnych usług.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Sprzęt do firmy budowlanej - leasing?

autor: vauseman » 02 paź 2018, 11:28

Wiele osób teraz wynajmuje sprzęty do firmy.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów