Jak ozdobić ściany w łazience?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: lideropinii » 14 wrz 2018, 20:39

Wybór zależy od wielu czynników, stylu aranżacji, budżetu, indywidualnych upodobań, czy układu pomieszczenia.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

magdada
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2018, 17:13
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: magdada » 30 wrz 2018, 15:11

wystarczy wybrać ładne i oryginalne kafelki! moim zdaniem takie można spokojnie znaleźć w Cermagu! i to jest świetny salon i doskonale wyposażony!

Loftmodern
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 03 paź 2018, 15:28
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: Loftmodern » 03 paź 2018, 16:08

Idealnie do tego nada się beton, a konkretniej beton architektoniczny. Bardzo dobre i sprawdzone rozwiązanie które zachwyci każdego, jest praktyczne i nietuzinkowe, same zdjęcia możecie zobaczyć na naszej stronie :)

Duaska
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2018, 19:25
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: Duaska » 28 paź 2018, 19:38

Dla mnie w łaziece spisuje się tylko płytka. A można przeciez kupić na prawdę bardzo ładne i atrakcyjne wiec ściany moga bardzo ciekawie wyglądać!. Ja takie znalazłam w Cermagu i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem jakie można znaleźć tam ładne okazy!

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 02 lis 2018, 11:23

Ozdobą ścian łazienki mogą być podobnie jak w pokoju oprawione zdjęcia, plakaty czy obrazki. Niekiedy do aranżacji pasują naklejki ścienne, zegary lub półki, jednak bazą dla wszystkich tych pomysłów jest dobrze zabezpieczona, jednolita ściana, najlepiej w ciekawym kolorze. Wnętrze pomalowanie farbą Kuchnia-łazienka zaczyna przypominać mały salon kąpielowy, jest przytulne, eleganckie i komfortowe. Farba Śnieżki Kuchnia-łazienka w sposób wystarczający zabezpiecza ściany przed wilgocią i nie ma potrzeby wykładania ich całych powierzchni zimnymi płytkami ceramicznymi.

30.jpg

30a.jpg

30b.jpg

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: lideropinii » 05 lis 2018, 17:25

Ważne, żeby dobrać taki materiał, który będzie nie tylko ładnie wyglądał, ale będzie tez praktyczny, trwały, będzie się dobrze czyścił.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Czerka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2018, 9:00
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: Czerka » 17 lis 2018, 9:10

moim zdaniem wlasnie płytki do łazienki są idealne - łatwo sie czyszczą i przede wszystkim długotrwały efekt. A teraz jest tyle możliwości że mozna na prawdę kupić piekne płytki - a ja takie znalazłam w Cermagu. Dzięki temu moja łazienka jest komfortowa i dobrze urządzona!

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: żann » 21 lis 2018, 11:08

My mamy z jednej strony lustro i lampy wiszące activejeta, które są bardzo fajną ozdobą łazienki, a lustro sprawia, że pomieszczenie jest większe.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: lideropinii » 22 lis 2018, 19:15

Duże lustro to dobry sposób na powiększenie optyczne pomieszczenia.

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

sandra17
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2018, 10:17
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: sandra17 » 23 lis 2018, 13:04

Na stronie twojelazienki.pl znajdziecie mnóstwo pięknych płytek dekoracyjnych idealnych do tego by w oryginalny sposób ozdobić łazienkę :)

Duaska
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2018, 19:25
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: Duaska » 31 sty 2019, 21:34

tak jak mówiłam w łaziece to główną ozdoba są płytki. te w cermagu kupione moim zdaniem są bardziej niepowtarzalne. a przynajmniej nie takie jak w marketach budowlanych....

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: rannata » 31 sty 2019, 21:45

Też jestem zdania, że największą role odgrywają płytki.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: walery p » 01 lut 2019, 11:45

Ja kupiłem do łazienki płytki imitujące kamień. Technologia nadruku płytek rozwinęła się tak mocno, iż producenci mają możliwość wiernie odwzorowywać naturalny kamień na powierzchni płytek. Wygląda to świetnie i bardzo elegancko. Także polecam Wam sprawdzić na stronie tego sklepu.

Rokiko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 14 mar 2016, 11:00
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: Rokiko » 03 lut 2019, 13:33

Sposobów na ozdobienie łazienki jest mnóstwo, wystarczy popatrzeć na niezliczone rodzaje aranżacji. Polecam 10 tanich sposobów na ożywienie łazienki które pozwolą zmienić wnętrze nie wydając przy tym znacznych ilości naszych pieniędzy :)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jak ozdobić ściany w łazience?

autor: Złotowłosa » 08 lut 2019, 14:29

No to w takim razie propozycja ode mnie Mianowicie mech na ścianie. Nie jest to wbrew pozorom takie drogie, o ile oczywiście zamawiacie w kwiaciarni ( sama zamawiałam w kwiaciarni w Lublinie ) niż u pośrednika czy w salonach łazienek, gdzie biorą za to bardzo wysokie pieniądze.....

Sam mech prezentuje się przepięknie nie tylko w łazienkach, ale również i w innych pomieszczeniach.Przykład

Obrazek


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów