Kredyt na samochód czy leasing

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: superter » 30 cze 2018, 16:23

To zależy od tego czego oczekujesz - obie opcje są dobre. Jeżeli chodzi o kredyty, to poczytaaj na ich temat na http://kredytowo.org/- tu znajdziesz profesjonalne opinie o różnych kredytaach. Na ich podstawie ocenisz, czy kredyt samochodowy to coś dla Ciebie ;)

jonaszmakowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2018, 9:31
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: jonaszmakowski » 05 lip 2018, 8:17

Jeśli masz możliwość skorzystania z leasingu to jest do dużo lepsza opcja, auto możesz mieć już za 102% kwoty docelowej czyli wychodzi np. 2 % kredytu na 3-4 lata w porównaniu do gotówkowego na poziomie nawet 15% jest dużo lepszą alternatywą, jeśli chodzi o dobrego specjalistę to warto skontaktować się z Sowinskie

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Radekrak » 06 lip 2018, 9:34

To zależy od tego czy masz działalność gospodarczą. Słyszałem, że modele MINI z salonów Bawaria Motors MINI są lepiej opłacalne w leasingu, choć i kredyt dla osoby prywatnej ma tam atrakcyjne warunki. Zastanów się nad tą marką, może Ci będzie odpowiadać. Moja koleżanka ma nówkę od dealera i jest bardzo zadowolona. Wszędzie wjedzie a i niczym nie haczy ;D.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: kosmo3 » 08 lip 2018, 10:48

Jeśli chodzi o samochody ciężarowe, to myślę, że leasing będzie znacznie lepszym i bardziej praktycznym rozwiązaniem. Tutaj http://leasing-efl.pl/oferta/leasing-sa ... anych.html sobie zerknijcie i poczytajcie. Trzeba przyznać, że oferta jest naprawdę warta uwagi. Można bowiem w ten sposób wiele zyskać.

dickwinters
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 30 paź 2016, 10:30
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: dickwinters » 08 lip 2018, 20:11

To zależy, jeśli prywatnie to zdecydowanie wybierz kredyt samochodowy, jest to wtedy korzystniejsza opcja. Fajną ofertę ma Toyota Bank, więc warto sobie poszukać, szczególnie jeśli lubisz toyoty :-)
Ostatnio zmieniony 07 paź 2018, 16:26 przez dickwinters, łącznie zmieniany 1 raz.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: martinrekk » 18 lip 2018, 10:36

Namnożyło się teraz banków i kredytów tak samo. Trudno się połapać, na szczęście są porównywarki gdzie można zbiorczo sobie przejrzeć co w trawie piszczy jeśli chodzi o warunki w różnych firmach. Jak brałem samochodowy kredyt to dobrałem sobie ofertę przez ranking ranking kredytów samochodowych

klaustro
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2017, 15:57
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: klaustro » 20 lip 2018, 11:24

Moim zdaniem ludzie zbyt mało uwagi przykładają do ważnych rzeczy. Np. takie opony. Przecież mają one ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy! Na stronie internetowej https://www.continental-opony.pl/samoch ... a-zapasowe jest bardzo fajnie opisane, co powinniśmy robić, aby opony były zawsze w jak najlepszej formie. Nie powinniśmy olewać spraw, które mają bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Borysek11 » 02 wrz 2018, 19:34

Ja poszedłbym w stronę leasingu, ponieważ moim zdaniem (i nie tylko) jest to dużo lepsza opcja niż obciążający kredyt. Do tego w naszym przypadku również i-leasing od platformafinansowa.pl umożliwił wzięcie nowych maszyn dzięki czemu prace zaczęły iść dużo szybciej, a my mogliśmy wykonać więcej realizacji na czas.

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: analine » 06 wrz 2018, 11:01

Bez szczegółów można powiedzieć, że co do zasady jeśli jesteś osobą prywatną lepszy będzie kredyt na samochód. W przypadku firmy bardziej opłacalny jest leasing https://habzafinanse.com.pl/leasing/ ze względu na korzystne warunki opodatkowania i amortyzacji.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: tomi12 » 14 wrz 2018, 15:58

Ja także jestem zdania że jeżeli ma to być samochód prywatny to kredyt a jeżeli samochód ma być firmowy to lepszy będzie leasing. Zanim zdecydujesz się na którąś z opcji to zapoznaj się z ofertami jakie znajdziesz w https://kredyt123.pl/ . W kredycie oferują nawet do 150 tyś, a leasing zarówno na samochód nowy jak i używany.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: budowa876 » 03 paź 2018, 19:29

Jeśli zastanawiacie się skąd wziąć auto, to polecam leasing samochodowy. Na tej stornie https://paniala.pl/wiedza/leasing-samochodu/ jest dokładnie on opisany. Dzięki tym wskazówkom bez gotówki z góry możemy zdobyć pojazd i rozwijać firmę. Strona ta specjalizuje się w tematyce biznesowej, a ja poznałem ją przez kontrahentów, którzy też z niej korzystają.

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Big09 » 03 paź 2018, 20:00

Tak jest przyjęte, że leasing dla tych co płacą duże podatki.

JacekRoz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:24
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: JacekRoz » 10 paź 2018, 13:54

Leasing to zdecydowanie korzystniejsza forma finansowania. W ogóle moim zdaniem w przypadku zarówno samochodów jak i maszyn czy urządzeń opłaca się brać leasing ze względu na podatki. Kiedyś nie do końca było to dla mnie jasne ale od kiedy specjaliści z premiumleasing24.pl pracują ze mną n stałe, to znaczy kiedy chce leasing to idę do nich to generalnie zyskuje, bo działania w firmie są finansowane z rat leasingowych a ja mam mniejsze podatki. Chyba warto mieć takich doradców.

Gustav2
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 lip 2018, 9:30
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Gustav2 » 07 gru 2018, 13:59

Sporo informacji na temat kredytu na auto zawarli w tym artykule: https://hotmoney.pl/kredyt-na-auto-gotowkowy-czy-samochodowy-ktory-kredyt-i-kiedy-bardziej-sie-oplaca/ Warto przeczytać, przed zaciągnięciem takiego kredytu.

klaset
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2018, 10:03
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: klaset » 10 gru 2018, 10:06

Skup samochodów Pomorze to pierwsze miejsce do którego pojadę jak już dostanę moją pożyczkę.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów

cron