Czy ktoś kupował w sklepie internetowym fototap?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Czy ktoś kupował w sklepie internetowym fototap?

autor: miki789 » 06 wrz 2018, 13:32

Szukam opinii na temat sklepu z fototapetami bo chciałbym zrobić taką w kuchni znalazłem na forum informacje o fototap.pl czy ktoś tam kupował? Proszę o opinie

Hemos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 06 wrz 2018, 15:51
Re: Czy ktoś kupował w sklepie internetowym fototap?

autor: Hemos » 06 wrz 2018, 16:05

Jeżeli masz wątpliwości co do danego sklepu, to warto poszukać dalej, jest dużo tego typu sklepów, sprawdź wcześniej opinię oraz wybierz odpowiedni wzór fototapety, to przecież bardzo ważna kwestia.

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Czy ktoś kupował w sklepie internetowym fototap?

autor: Kriss9 » 14 wrz 2018, 13:23

W różnych miejscach zamawiałem fototapety i najbardziej jestem zadowolony jeśli chodzi o jakość flizeliny i nadruku z tych ze strony fototap.pl. PO prostu materiał mają najmocniejszy najlepszy gatunkowo i też nadruk jest zrobiony tak żeby przetrwał próbę czasu zamiast płowieć po roku czy jeszcze szybciej....


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości

Gotowe projekty domów