Mop Parowy - co radzicie?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Mop Parowy - co radzicie?

autor: szmeraczka » 13 wrz 2018, 14:15

Witajcie ! Mam problem z czyszczeniem podłogi , mam bardzo dużo pokoi do mycia i na panelach zawsze zostają straszne smugi nie wiem czym to myć. Może mi coś poradzicie ? macie jakieś metody na to ? czytałam niedawno na temat czyszczenia podłóg mopem parowym https://aniaradzi.pl/porady/mop-parowy-karcher-modele-opinie-uzytkownikow-ceny-dodatkowe-informacje/ jak uważacie warto taki kupić ?
Zastanawiam się poważnie nad tym :)

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Mop Parowy - co radzicie?

autor: miracle » 28 wrz 2020, 14:10

U mnie mop parowy się sprawdza. Przynajmniej nie trzeba kupować żadnej chemii, czyścisz tylko parą, a faktycznie efekty są super. Ja osobiście jestem zadowolona, że go kupiłam.

wanijsena
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2023, 17:35
Re: Mop Parowy - co radzicie?

autor: wanijsena » 10 kwie 2023, 20:11

Otwarty na wszystko. Po prostu zmęczony swiffer mokrych podkładek. Są bólem głowy. Po prostu stale odpadają, szybko wysychają, a aby uzyskać uporczywe plamy, naprawdę trzeba je docisnąć. Ale to powoduje, że całość się wygina. Jestem bardzo zmęczony stronami internetowymi, które wymieniają najlepsze mopy, ponieważ czuję, że płacą im za mówienie dobrych rzeczy.

lekhanani
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2023, 14:30
Re: Mop Parowy - co radzicie?

autor: lekhanani » 11 kwie 2023, 11:23

wanijsena pisze:Otwarty na wszystko. Po prostu zmęczony swiffer mokrych podkładek. Są bólem głowy. Po prostu stale odpadają, szybko wysychają, a aby uzyskać uporczywe plamy, naprawdę trzeba je docisnąć. Ale to powoduje, że całość się wygina. Jestem bardzo zmęczony stronami internetowymi, które wymieniają najlepsze mopy, ponieważ czuję, że płacą im za mówienie dobrych rzeczy.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Mop Parowy - co radzicie?

autor: Baks » 25 kwie 2023, 12:37

Sprawdź sobie sprzęt marki Forester, ma bardzo dobre ceny.

Mania98
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 06 lip 2022, 11:54
Re: Mop Parowy - co radzicie?

autor: Mania98 » 04 maja 2023, 10:47

Sama mam mop parowy i bardzo sobie chwalę ;) dużo lepszy od tradycyjnego mopa


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Grapeshot [Crawler] i 8 gości

Gotowe projekty domów