Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: Tomek5 » 11 gru 2015, 9:14

Witajm.Jest tutaj wiele tematów o deweloperach w Warszawie ale nie widzę tematu o dewelopereach w Łodzi. Czy możecie polecić tutaj solidnego wykonawcę?

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: budek11 » 11 gru 2015, 11:40

Bardzo duże doświadczenie posiada ten deweloper:
http://treedevelopment.com/

Obecnie realizuje w Łodzi kilka nowych inwestycji. To co mi się podoba to fundusz powierniczy. Można na niego powierzyć swoje pieniadze oraz dzięki temu macie pewność,ze są w bezpiecznym miejscu. Szczególnie ciekawe jest osiedle Brzozowa oleja na Widzewie. Bardzo ładne nowe osiedle o wysokim standardzie oraz z portierem przy wjeździe. Możecie się zastanowić nad kupnem tam nowego lokum.

Gość10463
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: Gość10463 » 11 gru 2015, 14:10

budek11 pisze:Bardzo duże doświadczenie posiada ten deweloper:
http://treedevelopment.com/

Obecnie realizuje w Łodzi kilka nowych inwestycji. To co mi się podoba to fundusz powierniczy. Można na niego powierzyć swoje pieniadze oraz dzięki temu macie pewność,ze są w bezpiecznym miejscu. Szczególnie ciekawe jest osiedle Brzozowa oleja na Widzewie. Bardzo ładne nowe osiedle o wysokim standardzie oraz z portierem przy wjeździe. Możecie się zastanowić nad kupnem tam nowego lokum.


Brzozowa Aleja .... tegoż divelołpera

Obrazek

"śliczne wykonana" izolacja przeciwwilgociowa tych budynków ....

jak ktoś ma za dużo pieniędzy na odtwarzanie tak spieprzonych fundamentów oraz gruby portfel na usuwanie skutków to niech kupi od niego wymarzony domek w kredycie na 30 lat ...


Obrazek

polecam i tego i wielu innych w Łodzi czy Warszawie którzy tak budują, dzięki nim rzeczoznawcy mają co robić a ludzie wydają tysiące na poprawki ich partaniny

ginewra
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: ginewra » 18 gru 2015, 9:29

Ja kojarzę tylko tego dewelopera: Centrum Zana- http://www.apartamentynaleczowska.pl/
Nie mam pojęcia tylko czy w Łodzi też coś buduje. Warto może poszukać. Słyszałam, że jest rzetelny i wiarygodny.

Gość10463
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: Gość10463 » 18 gru 2015, 12:42

widać, że większość kupuje a potem się martwi, co z tym zrobić ...

karakel
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2016, 11:27
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: karakel » 31 maja 2016, 20:07

Jeżeli chodzi o inwestycje mieszkaniowe to OPG (deweloper odpowiedzialny za rewitalizację OFF Piotrkowskiej) wkrótce oddaje do użytku pierwszy etap Art Modern w Łodzi Górnej (praktycznie samo śródmieście). Szczegóły dotyczące inwestycji na stronie http://artmodern.pl Bardzo podoba mi się ten klimat, ale poczekamy jeszcze z narzeczoną na kolejne budynki, żeby zebrać na wkład własny i wykończenie ;)

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: raku » 30 lip 2016, 8:26

Jeśli chodzi o Łódź nie wiem czy wiecie, że osiedle City Park ma świetną lokalizację niemal w centrum miasta. Mieszkania są już gotowe do odbioru, ceny naprawdę przystępne, na osiedlu jest dużo zieleni, bardzo podoba mi się rewelacyjne rozwiązanie patio z placem zabaw wewnątrz osiedla.

kristos00
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2016, 20:22
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: kristos00 » 30 wrz 2016, 20:24

Ja polecam inwestycję Apartamenty Zdrowie! Super lokalizacja i duży wybór mieszkań. Na stronie dostępny jest wirtualny spacer i można zobaczyć jak mieszkania wyglądają z przykładową aranżacją ;)

Kasia666
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2016, 11:17
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: Kasia666 » 15 lis 2016, 13:58

Mój brat kupił mieszkanie w Apartamentach Zdrowie i na razie jest zadowolony. Zobaczymy co się będzie działo przy odbiorze mieszkania. Najbardziej podoba mi się lokalizacja przy parku :) Już mu zazdroszczę tego widoku z balkonu :lol:

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: robertkrajcarz » 10 maja 2018, 8:38

Bardzo dobre materiały w domach zastosowali w Siedmiu Klonach na Polesiu. Rozmawiałem z wykonawcą, wszystko potwierdzałem, prospekt bardzo rozsądny i zagospodarowanie osiedla z głową. Na rynek wtórny nie chciałem wchodzić, bo w sumie niepewna jakość i trudno się ogarnąć w technologii, kto i jak wznosił dom. Cenowo poniżej 400 000 złotych i dają architekta do pomocy w cenie, więc jest całkiem przyzwoicie. W Łodzi raczej bezkonkurencyjna inwestycja, ale być może do wszystkich nie dotarłem. Daj znać, na co się ostatecznie zdecydowałeś, bo też mnie to interesuje ;)

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: malina32 » 21 cze 2018, 5:46

mogę polecić atal, buduje od lat, ma spory dorobek i kilka naprawdę rewelacyjnych osiedli również w Łodzi, na przykład Pomorska Park

maciekh1
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2018, 9:29
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: maciekh1 » 03 wrz 2018, 13:21

ile sie czeka na odbior mieszkania?

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: yaska » 12 wrz 2018, 15:02

Może lepiej pójść na targi mieszkaniowe? W weekend 15-16.09 będą w Łodzi: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/lodz/

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: heman » 12 lis 2018, 19:59

W Łodzi dobrze buduje Samson-Dom. Siostra kupiła od nich mieszkanie w Nowym Centrum Łodzi, w apartamentowcu Perła Śródmieścia. Fajne, przestronne wnętrza, dobry projekt a do tego świetna lokalizacja – blisko do terenów zielonych (park, ogród botaniczny) a jednocześnie na wyciągniecie ręki jest wszystko co trzeba - sklepy, szkoły, restauracje, kina itd. Deweloper jest rzetelny, sprawdzony przez nas.

maciekh1
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2018, 9:29
Re: Jakiego dewelopera w Lodzi polecacie

autor: maciekh1 » 19 lis 2018, 14:55

ma ktoś jakieś informacje albo opinie o inwestycji na ul. Żeglarskiej? Bałuty okolice ul. Zgierskiej, Pojezierskiej i Urzędniczej.
1 budynek juz stoi i czeka na odbiór, 2 sie buduje
deweloper (Mur Development)


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów