Izolacje Wodochronne Budynków

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Redakcja » 10 mar 2014, 21:42

izolacja pozioma fundamentów warszawa, izolacja pozioma budynku warszawa, izolacja pozioma warszawa, izolacja... Izolacje Wodochronne Budynków >>
Redakcja

KTH
Izolacje Wodochronne Budynków

autor: KTH » 10 mar 2014, 21:42

firma krzak ...

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Enerbau » 10 mar 2014, 22:29

:D :D :D Redakcja, to jakiś cyborg, który łyka wszystko bez weryfikacji?










Nie po to izolujemy, by robić centralne.

Boniek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2018, 7:10
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Boniek123 » 29 maja 2018, 7:21

Witam,
szukam firmy, która zajmuje się izolacją wodochronną. Jestem lajkiem i buduję dom. Przydałaby mi się fachowa firma. Pomożecie?

Norbert7
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2018, 6:47
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Norbert7 » 04 cze 2018, 6:52

Boniek123 pisze:Witam,
szukam firmy, która zajmuje się izolacją wodochronną. Jestem lajkiem i buduję dom. Przydałaby mi się fachowa firma. Pomożecie?


Cześć a z jakiej okolicy szukasz firmy bo nie podałes?

Boniek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2018, 7:10
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Boniek123 » 05 cze 2018, 12:02

Norbert7 pisze:
Boniek123 pisze:Witam,
szukam firmy, która zajmuje się izolacją wodochronną. Jestem lajkiem i buduję dom. Przydałaby mi się fachowa firma. Pomożecie?


Cześć a z jakiej okolicy szukasz firmy bo nie podałes?



Warszawa, albo okolice.

Norbert7
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2018, 6:47
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Norbert7 » 11 cze 2018, 10:14

Boniek123 pisze:
Norbert7 pisze:
Boniek123 pisze:Witam,
szukam firmy, która zajmuje się izolacją wodochronną. Jestem lajkiem i buduję dom. Przydałaby mi się fachowa firma. Pomożecie?


Cześć a z jakiej okolicy szukasz firmy bo nie podałes?



Warszawa, albo okolice.


To zdecydowanie mogę Ci polecić firmę "IWB-Izolacje Wodochronne Budynków" Pani Jola Sochocka jest właścicielką. Poszukaj w necie namiary, bo nie pamiętam. U mnie też wykonywali izolację i wyszło świetnie. Mi też kiedyś ktoś polecił tę firmę. Nie zawiodłem się.

Boniek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2018, 7:10
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: Boniek123 » 09 lip 2018, 10:44

Dzięki Norbert za polecenie firmy. Faktycznie fachowa obsługa. Właścicielka ogarnięta wszystko mi wytłumaczyła. Zaproponowała kilka rozwiązań i mogłem sobie wybrać. Przygotowała mi kosztorys i materiały które będą potrzebne. Fajnie mi wytłumaczyła co i jak. To dopiero początek współpracy ale już jestem zadowolony. Mam poczucie, że mogę im powierzyć wszytko i bedzie idealnie zrobione :)

PatrycjaPatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2018, 8:20
Re: Izolacje Wodochronne Budynków

autor: PatrycjaPatka » 11 wrz 2018, 8:28

Dzień doberek tak właśnie przegladałam internet i zauwazyłam ze jest poruszony temat firmy pani Jolanty. Chcialam bardzo podziekowac pani Jolancie za pomoc przy remoncie domu. Ma pani super fachowcow. Kazdy z panow to profesjonalista i odwalili kawal dobrej roboty. Jeszcze raz dziekuje.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów