Opinia badania gruntu i ekspertyzy geotechnicznej

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Sabinaxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 lip 2012, 10:26
Lokalizacja: Skórzewo
Opinia badania gruntu i ekspertyzy geotechnicznej

autor: Sabinaxx » 09 lip 2012, 10:33

Chcę w tym miejscu wyrazić moją pozytywną opinię dla geo-techniki.pl
Miałam przyjemność współpracy z geo-techniką zarówno w procesie rozpoznania geologii przed zakupem działki jak i po jej zakupie przed fundamentowaniem.

Cała praca przebiegła niezwykle dokładnie i sprawnie. W urzędzie gminy przyjęli dokumentację bez zastrzeżeń i wydali pozwolenie na budowę. O pieniądzach się nie rozmawia, ale byłam zaskoczona, że tak renomowana firma była skłonna zrobić wszystko po cenach (generalnie) małych firemek geologicznych, które na dodatek często nie posiadają geotechników.

Autorem dokumentacji był Pan Wojciech Peisert

boogi
Re: Opinia badania gruntu i ekspertyzy geotechnicznej

autor: boogi » 09 lip 2012, 18:21

Musiał Pani zrobić bardzo dobrze...

tą dokumentację skoro tylko 3 razy ją Pani na tym forum "chwali" i musi być Pani do tego geotechnikiem lub inżynierem skoro jest Pani w stanie ocenić jakość dokumentacji geotechnicznej...

Podejrzewam że login jest fikcyjny a autorem postu jest pan Wojciech P. mający problem z pieniędzmi na uczciwą reklamę firmy.

anetamroz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 wrz 2018, 21:12
Re: Opinia badania gruntu i ekspertyzy geotechnicznej

autor: anetamroz » 05 wrz 2018, 21:41

Szanowny Panie. Widzę, iż ma Pan bardzo poważny problem jeśli chodzi o osobę Pana Wojciecha P. Chyba nie może Pan zrozumieć, iż można zwyczajnie poprosić zadowolonego klienta o to aby wystawił pozytywną opinię w kwestii wykonanych prac.
Czy nie na tym polega forum? Wymiana informacji, zdań, opinii, w tym od zadowolonych klientów? Ponadto zarówno ja jak i Pan Wojciech występujemy pod konkretnymi imionami i nazwiskami, natomiast obsmarowanie kogoś przez "boogi" zakrawa na poważne problemy natury psychicznej. Jednak proszę Pamiętać, że w każdej chwili można pozyskać Pański numer IP. Dla Policji to żaden problem jeśli chodzi o kwestie zniesławiania.
Proszę zapytać się o to właściciela firmy, która zarządza tym forum. Wiele razy uczestniczył już w takich postępowaniach i ujawniał dane osobowe osób, które również staiwały się na rozprawach.

Zatem zadowolony klient może założyć konto na tym forum tylko po to aby komuś wystawić ocenę. Ja Panu "boogi" wystawiam tylko negatywną.

P.S. Do czytania forum nie jest potrzebne logowanie, zatem jeśli ktoś, tak jak ja, chce pozyskać informacje to latami pozyskuje je bez zakładania konta. Zatem rzeczywiście, "boogi", masz poważne problemy psychiczne.

Aneta Mróz

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Opinia badania gruntu i ekspertyzy geotechnicznej

autor: monikabert90 » 10 wrz 2018, 10:30

A kojarzycie taką firmę jak GGS Projekt? Z tego, co wyczytałam na ich stronie internetowej http://www.ggsprojekt.pl/obsluga-budow/ również zajmują się oni wszelkimi badaniami i i opiniami geotechnicznymi i geologicznymi, w tym również badaniem gruntu :D A może ktoś z Was miał okazję korzystać z ich usług i chciałby się podzielić opinią na ich temat?


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów