PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

chowder1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2017, 17:31
PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

autor: chowder1986 » 22 lis 2017, 17:35

Witam,
Kupiłem z żoną inwestycję w stanie surowym otwartym (z dachem). Do domu doprowadzony jest kabel ze skrzynki elektrycznej, całe przyłącze jest wykonane, kwestia rozciągnięcia kabli po domu i podpisania umowy z dostawcą na energię.
Elektryk zaproponował zrobienie prowizorki. Moje pytanie czy to się opłaca w obecnym stanie? Czy postawić agregat na ten czas?

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

autor: arek_ch » 18 cze 2018, 19:20

Agregat bez dwóch zdań. Może użytkowanie wyjdzie nieco drożej w ogólnym podliczeniu, ale prowizorka, niezależnie od tego przez jakiego fachowca byłaby robiona po prostu jest niebezpieczna. Teraz odsyłam Cię do tego sklepu http://www.schneider-electric.pl/pl/ i polecam przejrzeć dokładnie asortyment i zastanowić się skąd wynika tak różnorodna oferta i tak nowoczesny osprzęt elektryczny?

ddanseuse_1
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lip 2018, 16:18
Re: PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

autor: ddanseuse_1 » 30 lip 2018, 16:28

Czasem w awaryjnej sytuacji przydaje się też firma która takie agregaty wynajmuje. Ja korzystam z firmy www.agregaty-lodzkie.pl Polecam! Znają się tam na wszystkim i sprawnie działają

Kliminho100
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2018, 10:19
Re: PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

autor: Kliminho100 » 06 wrz 2018, 10:40

Ja swój kupiłem- tak było zdecydowanie łatwiej i taniej mnie wyszło- bo agregat potrzebny mi był na długi okres czasu. Kupiłem kruzera i bardzo dobrze się spisał, w zasadzie do dziś go używam i to całkiem często.

budowlaniec3311
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2018, 14:48
Re: PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

autor: budowlaniec3311 » 12 wrz 2018, 15:00

W przypadku instalacji elektrycznej nie ma żartów. Jeżeli masz wahania, bądź nie wiesz czy ktoś zrobił to dobrze, sprawdź poradnik na stronie nafundamentach.pl. Tam masz info krok po kroku jak poprawnie położyć instalację elektryczną.

Grzesiek89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2018, 13:13
Re: PROWIZORKA - Przyłącze energii elektrycznej

autor: Grzesiek89 » 20 wrz 2018, 18:37

Polecam El-Connect bo firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, prefabrykacji i testowania systemów sterowania automatyką przemysłową, rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia i paneli operatorskich. Może bardzo się przydać również w tym przypadku.


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów