Okna z Oknostylu Lublin

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

heder3
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:28
Okna z Oknostylu Lublin

autor: heder3 » 19 mar 2011, 21:32

Proszę o dane na temat firmy oknostyl z Lublina jaka jest jakość ich okien czy warto je brać ( czy lepiej wybrać okna weka z krakowa bardzo bym prosił o pomoc bo remoncik czeka

endlesscoma
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2014, 13:50
Re: Okna z Oknostylu Lublin

autor: endlesscoma » 27 sie 2014, 14:06

tutaj masz mój post z innego wątku o oknostylu (tfu ;)):

Ja zamawiałem i sąsiad zamawiał..ma-sa-kra szkoda, że nie poczytałem wcześniej informacji w internecie o tej firmie...sąsiad czekał 6 tygodni dłużej niż było ustalone...dopiero po groźbach zwrotu kasy itd itp przyjechali z łaską z oknami, oczywiście cały czas ściema równo szła, że już są że tylko jechać założyć (g... było oczywiście). U mnie z kolei czekałem 2 tyg dłużej ale to szczegół, najlepsze, że po 6 miesiącach pękła szyba (ot tak sobie - dom nieużywany, stan surowy zamknięty), okazuje się, że śmieszny oknostyl nie uznaje tego w gwarancji, dostaliśmy standardową ściemę którą mogę przesłać chętnym na maila, generalnie "nasze szyby są tak wspaniałe, że to normalne że mogą pękać i g... nam zrobicie", na pytanie co teraz mamy zrobić: "kupić sobie nową szybę". Naprawdę polecam zrobić wywiad w internecie to raz, po drugie popytać znajomych, okazało się że 2 znajomych miało podobny przypadek z inną firmą i uwaga: OKNA ZOSTAŁY WYMIENIONE BEZ PROBLEMU. oknostyl nie dba o klientów i są mili dopóki u nich czegoś nie zamówisz. Jeżeli kupujecie u pośrednika to pytajcie z jakiej firmy biorą okna żebyście przypadkiem nie nadziali się. Dla tych którzy jednak zdecydują się na ten badziew polecam poczytać przed zakupem gwarancję, okazuje się, że...gwarancja niczego nie obejmuje z wyjątkiem rozszczelnienia szyby.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Okna z Oknostylu Lublin

autor: tracks » 29 maja 2017, 11:10

Jeśli szukasz porządnej firmy z Lublina, która zajmuje się dystrybucją i montażem okien to polecam Atos. Sam zamawiałem u nich swego czasu meble i po pierwsze mają bardzo dobre ceny - najlepsze w województwie. Po drugie bardzo szybko realizują zlecenia i po trzecie montaż jest przeprowadzany profesjonalnie, więc potem nie trzeba się niczym przejmować.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Okna z Oknostylu Lublin

autor: marek33 » 07 maja 2018, 10:03

Jest taki producent stolarki okiennej jak Okno Plus, można ich w Lublinie znaleźć na Diamentowej. Najlepsze okna jakie kiedykolwiek miałem w domu, super ochrona przed wiatrem i hałasem, a poza tym są bardzo wygodne w sterowaniu, wentylacji itd. Nie robi mi się przy nich wilgoć na ścianach. Co do technologii i szczegółowej budowy profili to na http://oknoplus.com.pl masz dokładne dane techniczne .

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Okna z Oknostylu Lublin

autor: robertkrajcarz » 08 cze 2018, 10:24

Duży wybór fasad czy konstrukcji przesuwnych ma Okno Plus - http://oknoplus.com.pl. Już dość długo u nich kupujemy takie rozwiązania do większych projektów i inwestycji. Zawsze są w stanie doradzić, coś zaproponować, mają bardzo nowoczesne podejście do klienta, elastyczne, aktywne.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Okna z Oknostylu Lublin

autor: Piotr1955 » 27 sie 2018, 11:57

również polecam okno plus

Marcin.28
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 11 maja 2018, 14:32
Re: Okna z Oknostylu Lublin

autor: Marcin.28 » 06 wrz 2018, 8:16

Nie wiem, jak było kilka lat temu, ale w zeszłym roku zamawiałem okna właśnie z Oknostylu i nie było żadnego problemu, ani z montażem, ani z jakością okien. Wręcz odwrotnie – wszystko było terminowo i zgodnie z zamówieniem, więc nawet jeśli kiedyś coś im nie poszło, to musieli się poprawić :)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów