Jakie okna

Okna dachowe zaskakują innowacyjnością rozwiązań i wielkim wyborem zarówno samych okien, jak i akcesoriów okiennych. Poznaj rodzaje okien dachowych dzięki profesjonalistom z firmy Fakro.

Moderator: FAKRO

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Jakie okna

autor: MichalBudowniczy » 04 wrz 2018, 10:21

Ja posiadam okna aluminiowe na systemie ALUPROF od firmy wizal.krakow.pl. Posiadają bardzo ciekawy design, doskonale wytłumiają dźwięki z zewnątrz oraz chronią przed stratami ciepła. Cenowo ich zakup także wychodzi bardzo korzystnie.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Jakie okna

autor: tracks » 04 wrz 2018, 13:17

Okna muszą być przede wszystkim solidne i szczelne. Jeśli dodatkowo dobrze wyglądają to tym lepiej. Osobiście polecam okna od firmy Atos z Lublina, bo sam mam je u siebie i jestem z nich zadowolony. Świetna jakość!

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 558
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Jakie okna

autor: FAKRO » 07 wrz 2018, 10:02

Witam,

W tym momencie firma FAKRO może zaoferować kompletny system również dla okien pionowych, drzwi wejściowych - produkty te oferujemy w konstrukcji drewnianej w okładzinie aluminiowej.

Dodam też, że w ostatnim czasie oferta FAKRO została wzbogacona o najwyższej jakości bramy garażowe które razem z produktami stolarki pionowej o których wspomniałem powyżej tworzą system FAKRO INNOVIEW LINE - kompleksowy system stolarki otworowej dla domu.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Jakie okna

autor: Albatros348 » 07 wrz 2018, 20:07

Jak okna to wyłącznie drewniane! Ostatnio pojawiła się moda na rozwiązanie tego typu, dlatego nie chcieliśmy pozostać w tyle. Zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy Urzędowski , dzięki którym nabyliśmy wyjątkowe okna ale i drzwi, także wykonane z drewna.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Jakie okna

autor: robertkrajcarz » 14 wrz 2018, 8:35

No cześć. Długo się naszukaliśmy z żoną okien do domu ale chyba nie ma innej opcji, jak chce się wybrać świadomie konkretny model pcv to się trzeba naszukać. Zainwestowaliśmy w polskie OknoPlus z serii Swissform. Super są – ładne, mocne, wygodne w otwieraniu-zamykaniu-uchylaniu itp. Okna zamówiłem w Sigmie u pana Maksa, punkt jest na Składowej w Krośnie.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 558
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Jakie okna

autor: FAKRO » 21 wrz 2018, 9:53

Witam,

Każdy ma własne preferencje i wybiera ten materiał który najbardziej mu odpowiada.

Chyba większość zgodzi się ze mną, że drewno ma jednak coś w sobie co sprawia że jest postrzegane jako produkt, który nadaje wnętrzu indywidualnego charakteru i jest ponadczasowe.

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: Jakie okna

autor: szari » 25 wrz 2018, 9:01

FAKRO pisze:Każdy ma własne preferencje i wybiera ten materiał który najbardziej mu odpowiada.


Dlatego większość świadomych konsumentów wybiera okna Veluxa.
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 558
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Jakie okna

autor: FAKRO » 25 wrz 2018, 10:05

Witam,

Drogi "szari" widzę że cały czas z uporem starasz się zareklamować naszą konkurencję - marketing szeptany działa ;)

Zwróć jednak uwagę że temat dotyczy okien pionowych a nie dachowych.

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Jakie okna

autor: anik92 » 02 lis 2018, 15:35

ja mogę polecić www.internationalwindows.pl, osobiście jestem bardzo zadowolona z ich okien

zenonzawodowiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2018, 21:07
Re: Jakie okna

autor: zenonzawodowiec » 05 lis 2018, 21:08

Warto kupowa trojszybowe okna do starego domu?

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 558
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Jakie okna

autor: FAKRO » 13 lis 2018, 12:43

Witam,

Stary dom również może być odpowiednio zabezpieczony przed stratami ciepła.

Powinniśmy dążyć do zminimalizowania strat ciepła a zastosowanie pakietów 3- szybowych w oknach powoli staje się standardem.


Z poważaniem
Konsultant FAKRO

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: Jakie okna

autor: szari » 14 lis 2018, 20:37

Warto kupować nawet 4 szybowe, ostatnio poprosiłem o wycenę. Jeśli chodzi o 3 szybowe wychodziło około 12-4k PLN. Wycena okien 4 szybowych:
Przechwytywanie.PNG


Z roletami wyszło 49,7k PLN... kogoś że tak to ujmę pojechało i to ostro ;)
Co z tego jak dają okna 4 szybowe jak nawet nie robią tzw. ciepłego montażu a o ciepłych parapetach nie wspomnę.
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

beata_mogilska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2018, 9:49
Re: Jakie okna

autor: beata_mogilska » 19 lis 2018, 9:53

Kończyłam ostatnio dom z moim mężem i wybraliśmy producenta okien https://www.bertrand.pl Decyzja zapadła po oglądnięciu ich realizacji na stronie. Polecam sprawdzić. :)

marek44333
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2018, 9:25
Re: Jakie okna

autor: marek44333 » 20 lis 2018, 9:26

Ostatnio w ogóle nie mogę znaleźć żadnych mebli. Sam już nie wiem,dlaczego tak jest.

__________________________________________________________________________________
Call girls London

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: Jakie okna

autor: szari » 20 lis 2018, 10:08

marek44333 pisze:Ostatnio w ogóle nie mogę znaleźć żadnych mebli. Sam już nie wiem,dlaczego tak jest.

Girls w Twojej stopce znaczy Chłopak/facet pewnie dlatego nie możesz niczego znaleźć
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna


Wróć do „Okna dachowe Fakro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów