Płyta z plexi w kuchni

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

KM-meble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2018, 7:18
Re: Płyta z plexi w kuchni

autor: KM-meble » 30 sie 2018, 11:03

Jednakże według mnie plexi nie bardzo pasuje do kuchni, aczkolwiek wszystko zależy jaką koncepcje przyjmiemy jeżeli chodzi o jej aranżację oraz wykonanie.

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Płyta z plexi w kuchni

autor: prom » 03 wrz 2018, 14:55

Nie wiem czy nie spowoduje powstawania grzyba.. ściany muszą oddychać. a dulux easycare kuchnia i łazienka? to paroprzepuszczalna farba, chroni przed wilgocią i też jest jakimś innym rozwiązaniem niż płytki

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Płyta z plexi w kuchni

autor: lideropinii » 04 wrz 2018, 16:23

Nie spowoduje. Przy dobrym materiale i dobrym montażu (mamy przerwy minimalne na łączeniach), nie będzie tego typu problemów.

[więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

majesty
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 30 wrz 2013, 13:27
Re: Płyta z plexi w kuchni

autor: majesty » 14 wrz 2018, 22:51

Plexi, to średni pomyśl :/ Takie płytki nie są zbyt ładne.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Płyta z plexi w kuchni

autor: budowa876 » 04 sty 2019, 16:37

Mnie też bardzo podoba się jakaś płyta plexi z fajnym nadrukiem w kuchni. Widziałem przeróżne projekty i wiem, że w naszej kuchni na pewno coś takiego się pojawi. Tylko w jakim miejscu coś takiego zamówić. Kupić osobno płytę i zamówić nadruk?


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów