DECOR druk

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Katarzyna_kawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2018, 12:55
DECOR druk

autor: Katarzyna_kawa » 13 sie 2018, 13:00

Rolety z nadrukiem, foto rolety, obrazy rozpinane na rzepy, na wymiar, indywidualne nadruki z dowolnego zdjęcia. DECOR druk >>

Katarzyna_kawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2018, 12:55
DECOR druk

autor: Katarzyna_kawa » 13 sie 2018, 13:00

Firma jak najbardziej rzetelna i sumienna. Kupiłam pościel z nadrukiem - jakość rewelacyjna! Odbierałam osobiście i zaproponowano mi wybór rolet z dowolną grafiką - miły Pan na produkcji pokazał mi jak to wygląda i przyznam szczerze, że wyglądają niesamowicie! Na pewno zamówię komplet rolet do salonu! Jeszcze raz polecam.

Helena85
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2018, 13:02
DECOR druk

autor: Helena85 » 13 sie 2018, 13:06

Zamówiłam obrusy z strony decordruk.pl - super jakość i żywe kolory. Prane kilka razy i nadruk jest nie naruszone. Polecam!

Andrzejek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 04 wrz 2017, 11:01
Re: DECOR druk

autor: Andrzejek88 » 28 sie 2018, 11:09

Katarzyna_kawa pisze:Firma jak najbardziej rzetelna i sumienna. Kupiłam pościel z nadrukiem - jakość rewelacyjna! Odbierałam osobiście i zaproponowano mi wybór rolet z dowolną grafiką - miły Pan na produkcji pokazał mi jak to wygląda i przyznam szczerze, że wyglądają niesamowicie! Na pewno zamówię komplet rolet do salonu! Jeszcze raz polecam.

Czyli uważasz, że warto zainwestować w coś takiego? Bo ja przymierzałem się do zakupu takiej pościeli dla dzieci - bardzo mi się podoba. Ale jeszcze zweryfikuję ten temat.

marta1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2018, 9:49
Decordruk

autor: marta1987 » 30 sie 2018, 10:14

Indywidualne podejście do klienta, można zadrukować każdy wzór, żywe kolory. Najważniejsze, że tkanina się nie gniecie, praktycznie nie musiałam prasować . Zasłonki są prześliczne, polecam!!!


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

Gotowe projekty domów