FIRMY : KORPORACJABUDOWLANA.PL SP GRUPA RI SP. Z O.O.

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MIECIO_GÓRA_K
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 14:56
Lokalizacja: Góra Kalwaria
FIRMY : KORPORACJABUDOWLANA.PL SP GRUPA RI SP. Z O.O.

autor: MIECIO_GÓRA_K » 05 mar 2015, 15:10

Proszę uważać na firmę korporacjabudowlana.pl sp. z o.o. z Rukosina, która obecnie nazywa się Grupa RI Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie. W Rukosinie z kolei powstała spółka Deskow Poland Sp. z o.o. której prezesem jest ta sama osoba co wymienionych wyżej 2 spółek. Nie zapłacili mi mojej należności za wykonane prace więc proszę dobrze analizować umowę, która jest bardzo niekorzystna dla podwykonawcy. Działają na terenie woj. mazowieckiego budując markety spożywcze i budowlane.. Z tego co słyszałem jestem jednym z wielu... Jeżeli ktoś oszukany to przeczyta proszę o kontakt.

riszit
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2018, 16:15
Re: FIRMY : KORPORACJABUDOWLANA.PL SP GRUPA RI SP. Z O.O.

autor: riszit » 29 sie 2018, 16:18

Proszę o pilny kontakt :Mr.tuptuss@gmail.com


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów