Sklep z lampami firmy Nowodvorski

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
imperium
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2014, 0:14
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:
Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: imperium » 26 lut 2015, 23:21

Firma Nowodvorski Lighting to bez wątpienia jeden z najbardziej renomowanych producentów lamp i żyrandoli w Polsce. W ofercie firmy znajdziemy ponad 2 tysiące opraw oświetleniowych.

Oferta lamp jest bardzo szeroka, znajdziemy lampy do pokoju, salonu, lampy do przedpokoju, kuchni, sypialni, lampy łazienkowe oraz szeroką ofertę lamp do pokoju dziecięcego.

Pełną ofertę lamp firmy Nowodvorski można znaleźć w autoryzowanym sklepie internetowym www.lampydlaciebie.pl

Obrazek

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: adiglejak » 26 lip 2018, 13:10

Ciekawe! Ale ja uwielbiam sklep z lampami Lampa Lampa!

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: elabarbara » 17 sie 2018, 8:17

Marzy mi się dom w takim nowoczesny stylu i właśnie podejmuję działania, aby w ten sposób go zaaranżować. Zaczęłam już rozglądać się za lampami, które pasowałyby do takiego designu. Jak wam się widzi nowoczesna lampa sufitowa podwójna ? Będzie stanowić niebywałą ozdobę i jednocześnie podkreśli wygląd mojego salonu.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: PawełNM » 25 sie 2018, 14:33

Fajnych sklepów z lampami na naszym rynku na pewno nie brakuje. Moim zdaniem jednak na szczególną uwagę zasługuje oferta, dostępna w completo.pl. Możemy tam znaleźć m.in. świetne zarówno pod względem jakości, jak i ciekawej stylistyki lampy wiszące https://www.completo.pl/pol_m_Oswietlenie_Lampy-wiszace-201.html . Jestem przekonany, że dodadzą one charakteru każdemu pomieszczeniu, w jakim się znajdą, a jednocześnie bardzo dobrze je oświetlą.

palisandra12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2018, 8:27
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: palisandra12 » 29 sie 2018, 19:18

Wiecie, czy w tym sklepie kupię też zasilacze napięcia zmiennego? Potrzebuję takiego zasilacza do kupionej wcześniej lampy halogenowej. Koniecznie muszę zmniejszyć napięcie sieci elektrycznej. Może ktoś z was kupował taki zasilacz z oferty https://tatarek.com.pl/zasilacze/zasilacze-napiecia-zmiennego-transformatorowe-acac?

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: Mayenna » 12 wrz 2018, 12:37

Nowodvorski? Od razu ta nazwa mi się skojarzyła. Ostatnio przeglądałam różne kinkiety – jak tu już gdzieś na forum pisałam strasznie mi się podobają – i tutaj https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i ... -drewniane właśnie strasznie spodobał mi się jeden egzemplarz, chodzi konkretnie o Nowodvorski Ika 4168. Myślę, że nazwa nie jest przypadkowa. Chyba. W każdym razie, ten kinkiet jest naprawdę cudowny – to drewno tworzy taki przytuli klimacik, aż się chce przy nim zdrzemnąć : ).

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: merigold » 22 lut 2019, 13:32

Novodworski ma całkiem ok lampy ale wybor teraz wszedzie dobry, Ikea ma fajne lampy czy rozne sklepy online

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: bartnik1 » 16 paź 2019, 21:19

Warto odwiedzić sklep AT. Tutaj jest taki wybór, że na sto procent trafisz na swoją wymarzoną lampę. DO tego jak popatrzysz na ceny to są one na pewno bardzo konkurencyjne.

Weronika0102
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:53
Re: Sklep z lampami firmy Nowodvorski

autor: Weronika0102 » 27 lis 2019, 11:04

Nie wszędzie takie lampy pasują. Zbyt małe pomieszczenie może być przytłoczone takimi lampami i wygląda to w moim mniemaniu kiepsko, ale nie powiem, że projekty Nowodvorskiego nie robią wrażenia, bo robią. Trafiłam niedawno na te https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy_Lampy-p ... e-188.html lampy podłogowe i myślę, że nie dość, że są właśnie utrzymane w stylu, jaki prezentuje firma Nowodvorski, to jeszcze będą pasować do wszystkich pomieszczeń. Ostatnio zakupiłam stąd lampę do salonu i jestem bardzo zadowolona.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów