Meble do mieszkania

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: Meble do mieszkania

autor: katarzyna.mlynska4 » 26 lip 2018, 13:37

Polecam stronę moonwood.me Mają oni w swojej ofercie stoliki i taborety z prawdziwego drewna.

saratki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:04
Re: Meble do mieszkania

autor: saratki » 03 sie 2018, 13:54

Ja ostatnio urządzałam swoje nowe mieszkanie i bardzo fajne meble (sofę, fotel i regał) do salonu zamówiłam na furnilux.pl. Mają bardzo niskie ceny i fajne jakościowo produkty

MebleDoktor24
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2018, 7:44
Re: Meble do mieszkania

autor: MebleDoktor24 » 18 sie 2018, 7:53

Zdecydowanie warto szukać dobrej klasy i jakości wykonania mebli w sklepach internetowych, gdzie wybór jest zawsze szeroki plus do tego mamy niższe ceny. Jeżeli szukacie takich mebli to zerknijcie do nas, chętnie doradzimy i pomożemy :)

hodra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:06
Re: Meble do mieszkania

autor: hodra » 21 sie 2018, 10:59

Moim zdaniem dobrze dobrana szafa, jest w stanie bardzo mocno wpłynąć na wygląd naszej sypialni. Wiem o tym, odkąd zakpiłam sobie taką szafa biała połysk myślałam, że będzie to po prostu nowy mebel w pokoju. Ale gdy teraz wchodzę do pokoju, widzę o wiele inny pokój. Zastanawiam się także czy nie zakupić jeszcze jednej, by wstawić ją do pokoju mojego dziecka :D

grzegorztyn
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:24
Re: Meble do mieszkania

autor: grzegorztyn » 21 sie 2018, 12:14

Świetnie się prezentują meble klasyczne albo w stylu angielskim :) Firma etsso.pl wykonuje meble na wymiar, więc możemy zamówić meble takie, jakie sobie wymarzyliśmy :)

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Meble do mieszkania

autor: Nawrot00 » 21 sie 2018, 13:04

Ja mam meble do sypialni i salonu z [link wygasł]. Warto zwrócić uwagę na fotel oraz łóżko skandynawskie bo mają naprawdę oryginalne modele ;)

KM-meble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2018, 7:18
Re: Meble do mieszkania

autor: KM-meble » 24 sie 2018, 8:27

Akurat w kwestii wyboru ładnych i solidnych mebli do mieszkania, polecam zerknąć także na nasze kolekcje, w razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum :)

magdakk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:42
Re: Meble do mieszkania

autor: magdakk » 30 sie 2018, 17:11

Fajne meble kupisz w sklepie online kdk-sklep.pl, polecam tam kuknąć. Nowoczesne, designerskie, ale ceny są w porządku, wg mnie. Bo nieraz za samo słowo "design" w opisie płaci się dwa razy tyle :P

MebleDoktor
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2018, 9:36
Re: Meble do mieszkania

autor: MebleDoktor » 17 wrz 2018, 9:56

I jak kwestia mebli, zdecydowaliście się już na jeden zestaw czy w dalszym ciągu poszukujecie? Bo polecam zerknąć także do nas na nowe kolekcje mebli tapicerowanych, może akurat coś przypadnie Wam do gustu
Obrazek

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Meble do mieszkania

autor: kordoba » 17 wrz 2018, 10:24

Dla mnie najlepiej prezentują się meble w stylu skandynawskim. Są one przede wszystkim bardzo praktyczne i funkcjonalne, a do tego bardzo elegancko się prezentują. Polecam zapoznać się z artykułem, który trochę bardziej rozjaśni Wam kwestie z tym związane: https://www.dutchhouse.pl/styl-skandynawski.

Dazvert
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2018, 10:39
Re: Meble do mieszkania

autor: Dazvert » 17 wrz 2018, 10:55

ja kupiłem w BIRD Meble - internetowy sklep meblowy powiem szczerze że wolę rozwiązania internetowe bo jednak nie trzeba wychodzić z domu jedyny mankament to jest skrecanie ale ja to lubię przynajmniej wiem że coś jest dobrze skecone.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Meble do mieszkania

autor: Kazikdobry » 04 kwie 2022, 11:13

Czy lubicie styl loftowy?

domi.nika
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2019, 9:51
Re: Meble do mieszkania

autor: domi.nika » 02 maja 2022, 7:56

lasmi26 pisze:A może spodobają się Wam meble industrialne, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu? Ja mam właśnie takie meble w salonie i jestem z nich bardzo zadowolona. I tak się zastanawiam, czy warto jeszcze w jakimś jednym pomieszczeniu wstawić te meble? A tak w ogóle, to podobają się Wam meble w tym stylu?



Mi sie podobaja takie meble industrialne - wygladaja fantastycznie. Wlasnie ogladalam sobie Obrazek na tej stronie bo szukam pomyslu do wnetrza

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Meble do mieszkania

autor: Patrycja267 » 11 maja 2022, 10:42

To może szklane dodatki do mebli? Nie trzeba wymieniać wówczas całych mebli, ale odświeżyć je na przykład szklanym blatem na stół czy gablotkami do szafek. Wszystkie takie rozwiązania i wiele innych proponuje firma R-K Glass. My zamawialiśmy od nich ściankę działową, którą umieściliśmy między kuchnią a salonem, szklany blat na stół do jadalni oraz lustro na wymiar do sypialni. Firma proponuje niestandardowe, dopasowane do każdego indywidualnie rozwiązania. Naprawdę polecam skorzystać :)

kammaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2022, 21:38
Re: Meble do mieszkania

autor: kammaw » 27 maja 2022, 19:25

Znakomite meble kupiliśmy we Wrocławskiej Galerii wnętrz Domar we Wrocławiu- Janas Meble, znakomity wybór, solidnych i nowoczesnych mebli. A i pomogli wybrac odpowiednie do salonu i kuchni meblejanas.pl


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów