Oświetlenie w łazience

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Oświetlenie w łazience

autor: Pasko33 » 07 lut 2018, 12:45

Witajcie. Jakie macie i polecacie oświetlenie w łazience? szukam ciekawego i dobrego rozwiązania, nie mogę się zdecydować jaki rodzaj oświetlenia wybrać. Myślę o kinkietach tak wstępnie. Łazienka jest nieduża. Co polecacie?

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Oświetlenie w łazience

autor: Mariopo » 12 lut 2018, 12:41

Ja mam kinkiety LED. Bardzo ładne i stylowe :) też mam niewielką łazienkę i są ok, wygląda to elegancko. Teraz znaleźć można takie produkty w promocjach. Sam montaż takiego oświetlenia nie jest zbyt trudny, ja miałem instrukcję dołączoną jak kupowałem z tego sklepu.

wrobel88
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2018, 12:20
Re: Oświetlenie w łazience

autor: wrobel88 » 13 lut 2018, 12:22

Led nie będzie za bardzo ekstremalne jak na łazienkę?

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Oświetlenie w łazience

autor: Pasko33 » 19 lut 2018, 11:21

Hmm dość ciekawe i faktycznie ekstremalne rozwiązanie z tymi ledami, ale jednocześnie dość oryginalnie :D muszę skonsultować to z żoną. W sumie lubimy nowoczesne rozwiązania to czemu nie, ale dzięki za namiar do tamtego sklepu, rozejrzę się jeszcze tam za jakimś oświetleniem bo ceny mnie bardzo zachęciły ;)

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Oświetlenie w łazience

autor: Mariopo » 22 lut 2018, 10:02

Pasko33 pisze:Hmm dość ciekawe i faktycznie ekstremalne rozwiązanie z tymi ledami, ale jednocześnie dość oryginalnie :D muszę skonsultować to z żoną. W sumie lubimy nowoczesne rozwiązania to czemu nie, ale dzięki za namiar do tamtego sklepu, rozejrzę się jeszcze tam za jakimś oświetleniem bo ceny mnie bardzo zachęciły ;)


E tam zaraz ekstremalne, co kto lubi :D u mnie to dobrze wygląda powiem Ci. Jak nie możesz się zdecydować to popytaj obsługi w lazienka plus nawet telefonicznie jakie oświetlenie będzie Ci pasować do łazienki - tylko musisz powiedzieć jaką masz łazienkę itd.

biri87
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2018, 14:49
Re: Oświetlenie w łazience

autor: biri87 » 26 lut 2018, 15:33

Mnie się do łazienki bardzo podobają kinkiety :) Oczywiście wszystko zależy od stylu, w jakim jest wykonana łazienka.

gtv_1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 22:19
Re: Oświetlenie w łazience

autor: gtv_1 » 28 lut 2018, 16:31

Oświetlenie nowoczesnej strefy umywalkowej w łazience powinno być eleganckie, a przy tym równomiernie iluminować całą twarz. Wymaga to nie tylko optymalnych parametrów świecenia, ale też prawidłowego umiejscowienia samych źródeł światła. Rozwiązaniem, które idealnie wpisuje się w te potrzeby jest oprawa LED z wysięgnikiem RADIUS.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Oświetlenie w łazience

autor: lideropinii » 01 mar 2018, 14:14

Bardzo ważna rzecz aranżacyjna, którą wiele osób traktuje po macoszemu, co jest ogromnym błędem.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: Oświetlenie w łazience

autor: tomek.qz » 16 sie 2018, 11:06

Przy oświetleniu łazienki warto zainwestować oprócz porządnego oświetlenia w jakieś taśmy LED, które ostatnio są dosyć popularne i dają ciekawy klimat wnętrzu np. te w okół lustra rzucające jednolity kolor z palety barw.

natalia_korcz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2018, 11:16
Re: Oświetlenie w łazience

autor: natalia_korcz » 16 sie 2018, 12:00

Oczywiście oświetlenie w łazience jest bardzo ważne, ponieważ kiedyś mój mąż gdy robił remont, zapomniał o wyprowadzeniu kabli w kilku miejscach, i tak mieliśmy tylko jeden halogen na środku łazienki 6 metrowej. Ale udało nam się kupić bardzo mocną żarówke ledową, i w samej łazience było aż za jasno. Śmieje się że gdy kupiliśmy nowy sprzęt\ to nawet w naszej pralce było jasno ;)

Skeliph
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 05 kwie 2016, 18:55
Re: Oświetlenie w łazience

autor: Skeliph » 17 sie 2018, 11:07

U mnie trochę nawaliłem odnośnie oświetlenia w łazience. Dziewczyna narzeka, że za mało światła. Na ciekawe porady odnośnie oświetlenia trafiłem na blog Ledlicht w którym jest mnóstwo porad oraz informacji na co zwracać uwagę podczas wyboru oświetlenia do łazienki

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Oświetlenie w łazience

autor: Adamila021 » 18 sie 2018, 8:03

Gdy łazienka jest niewielka to bardzo dużą role odgrywa oswietlenie oraz lustra. Zadbajcie o to, wtedy powiększycie optycznie swoją łazienkę. Zachęcam też do zapoznania się z produktami Lumenmax mają je w bardzo fajnych cenach. Co do tej firmy to już wiele osób, nawet znanych blogerów opisywało je jako bardzo fajny sposób na oszczędności w domu

Johny2018
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2018, 19:52
Re: Oświetlenie w łazience

autor: Johny2018 » 28 sie 2018, 21:07

Zamiast "tradycyjnego" podejścia do oświetlenia w łazience, kinkiet łazienkowy, halogeny w suficie może warto spróbować innych rozwiązań. Lampy wiszące w szklanych kloszach, kinkiety ale nie koniecznie w tradycyjnym łazienkowym stylu. Coś ciekawego można znaleźć na stronach z oświetleniem w sklepie domodes.pl

BaterieLazienkowe
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:07
Re: Oświetlenie w łazience

autor: BaterieLazienkowe » 05 wrz 2018, 16:18

U mnie bardzo dobrze od paru miesięcy funkcjonuje oświetlenie oparte na Ledach w postaci taśmy wokół lustra, est energooszczędne i zapewnia optymalne źródło światła, oczywiście nie koliduje z górny źródłem światła jak lampa.

wiolettakraj
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:32
Re: Oświetlenie w łazience

autor: wiolettakraj » 10 paź 2018, 12:37

Może coś od producenta klusdesign.pl Ci się spodoba Obrazek


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów