serwis okien i drzwi

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: serwis okien i drzwi

autor: ralion » 22 paź 2017, 14:47

Skoro prowadzisz serwis drzwi i okien to na pewno potrzebujesz wielu zamków, zawiasów, zasuwek itp. Ostatnio znalazłem firmę o nazwie firma kowal, która zajmuje się hurtową sprzedażą tych elementów. Mają dobrej jakości produkty, więc warto się do nich zgłosić.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: serwis okien i drzwi

autor: kordoba » 22 cze 2018, 11:40

Sama mam od jakiegoś czasu poważne problemy z oknami i zastanawiam się, co tu zrobić. Koleżanka poleciła mi firmę Meteo, która specjalizuje się w naprawie okien PCV i drewnianych. Jeśli chodzi o usługi serwisowe to faktycznie trochę poczytałam https://www.serwismeteo.pl/uslugi-serwisowe/ i myślę, że poradziliby sobie z moimi nieszczelnymi oknami. Wydaje mi się, że to lepszy pomysł niż wymiana okien na nowe.

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: serwis okien i drzwi

autor: tomek.qz » 16 sie 2018, 14:07

Serwis okien przed przystąpieniem do naprawy dokonuje się przeglądu, który obejmuje sprawdzenie stopnia zużycia okuć. Potem kontrola stanu powłok ram i skrzydeł i na koniec weryfikacja stanu uszczelnień silikonowych, a także pakietów okiennych wraz z uszczelkami.

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: serwis okien i drzwi

autor: mazwoj » 26 sie 2018, 11:31

O serwisie okien było fajne wideo na konkurencyjnym forum na literę M. Jest tam człowiek ode mnie z miasta ze znanej i dobrej firmy - nazwę pominę aby nie robić mu tutaj jakiejś reklamy. Pokazuje jak serwisować okna, co sprawdzać, co dokręcić i gdzie posmarować. Jak chłop krowie na rowie. Raz do roku taki przegląd okien jest świetną sprawą, a zajmuje jakieś 3-5 minut na okno.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

Gotowe projekty domów