Meble do salonu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Meble do salonu

autor: budowa876 » 04 sie 2018, 11:25

Mam do wyboru teraz i meble i coś takiego, jak kominki nowoczesne proste Jest tego wszystkiego za dużo i nie wiem, w jaki mądry sposób to ze sobą połączyć. Kominki nowoczesne proste są bardzo fajne, więc jeden na pewno musi znaleźć się w moim salonie. I teraz właśnie kolejna opcja to taka, na jakie meble do tego się zdecydować, aby to wyglądało ładnie.

Beatta2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2018, 10:21
Re: Meble do salonu

autor: Beatta2 » 07 sie 2018, 10:30

A co powiesz na [link wygasł]?

Camelgroup
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2018, 8:21
Re: Meble do salonu

autor: Camelgroup » 09 sie 2018, 8:51

Same sofy w stylu skandynawskim będą się gryzły jeżeli wnętrze będzie nowoczesne, polecam aby jednak zachować spójność i wybrać do tego także klasyczne meble oraz dobrać kolorystykę ścian.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Meble do salonu

autor: arek_ch » 14 sie 2018, 19:14

Znalezienie odpowiednich mebli do salonu jest niezwykle trudne... Szukając wysokiej jakości mebli o wyjątkowym dizajnie warto zajrzeć do sklepu internetowego https://idealdesign.pl/ który posiada w swojej ofercie naprawdę ciekawy asortyment...

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Meble do salonu

autor: Robocoop » 14 sie 2018, 20:13

Mi się ostatnio spodobała usługa jaką jest wykończenia wnętrze pod klucz warszawa takie wykończenia mieszkania pod klucz w warszawie dosłownie spada mi z nieba, chyba zdecyduje się na wykończenie mieszkania pod klucz w warszawie a sam udam się na zasłużony urlop. W pracy urwanie głowy, nie chce mi się walczyć na urlopie z farbą.

madzia1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2018, 8:27
Re: Meble do salonu

autor: madzia1234 » 16 sie 2018, 8:31

ja kupiłam swoje meble w wioleks elźbieta bałtoswska. połączenie stylu klasycznego z nowoczesnym i dotego bardzo dobre, solidne wykonanie. wszyscy się teraz zachwycają moim salonem. ;)

Monika Jelonek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 24 lip 2017, 10:00
Re: Meble do salonu

autor: Monika Jelonek » 16 sie 2018, 9:13

Może warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz, osoby zajmujące się zawodowo aranżacją wiedzą co i jak dobrać aby osiągnąć najlepszy efekt. Osobiście polecam biuro architektoniczne www.project-art.pl z Warszawy.

KM-meble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2018, 7:18
Re: Meble do salonu

autor: KM-meble » 24 sie 2018, 8:23

Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i poszukujesz mebli do swojego salonu czy generalnie mieszkania, to polecam zerknąć do nas, gdzie znajdziesz nowe kolekcje i bardzo dobrą jakość wykonania mebli :)

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Meble do salonu

autor: martinrekk » 27 sie 2018, 10:02

Przyznam się że mam słabość do mebli industrialnych i kupuję ich ostatnio sporo...z czego mąż nie jest do końca happy. :P Dużo zamówień zrobiłam przez stronę http://woodenadesign.pl/meble_industria ... 91-11.html. Bardzo dobrze prowadzony sklep z sympatyczną i pomocną obsługą, meble można sobie u nich regulować pod siebie, nie ma problemu jak chce się inny kolor niż jest na zdjęciu albo też inny wymiar.

MebleDoktor
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2018, 9:36
Re: Meble do salonu

autor: MebleDoktor » 17 wrz 2018, 9:53

A jaki styl w salonie preferujesz? Bo akurat jeżeli chodzi o wybór mebli to możemy pomóc i doradzić, może taka sofa będzie fajną opcją w mniejszym salonie

Obrazek

Grzesiek89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2018, 13:13
Re: Meble do salonu

autor: Grzesiek89 » 17 wrz 2018, 23:49

https://e-stoly24.pl/ - firma posiada ofertę mebli w stylu skandynawskim, jeśli komuś takie się podobają to polecam z czystym sumieniem. Sami mamy parę mebli od nich i muszę powiedzieć, że przeszli nasze najśmielsze oczekiwania. :)

Walzizter
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2018, 11:41
Re: Meble do salonu

autor: Walzizter » 21 wrz 2018, 11:50

Ja sobie zamawiałem szafki pod tv i inne meble z internetu, powiem szczerze że bardzo fajne są i stylowe można sobie w jednym stylu urządzić salon co daje jeszcze lepszy efekt.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2018, 8:10 przez Walzizter, łącznie zmieniany 2 razy.

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: Meble do salonu

autor: klaussspol » 24 wrz 2018, 13:05

A czy ktos z was widział może ofertę tego sklepu https://www.dkwadrat.pl/ ? Mnie bardzo podobają się takie nowczesne meble jakie mają w ofercie i musze wam powiedzieć, że aż naszło mnie na jakies zmiany w moim mieszkaniu jak zobaczyłem meble na ich stronie :)

Dawios
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:10
Re: Meble do salonu

autor: Dawios » 24 wrz 2018, 14:15

Ja zdecydowałem się na meble na wymiar do salonu, w moim przypadku było to jedyne słuszne rozwiązanie , polecam poczytać tutaj: http://multiwiadomosci.pl/nowoczesne-ro ... ch-wnetrz/ piszą właśnie o takich rozwiązaniach , ja akurat mam dość dziwny układ w mieszkaniu co skutkowało tym że jedynie meble na wymiar się doskonale zmieściły.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Meble do salonu

autor: robertrys » 24 wrz 2018, 16:52

Polecam również przejrzeć asortyment sklepu https://zona-design.pl/ Mają bardzo duży wybór mebli, różne style także każdy coś dla siebie wybierze. My z żoną pierwszy raz kupowaliśmy narożnik z którego naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów