drewmax-ogrodzenia.pl ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
Adam665
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2018, 16:09
drewmax-ogrodzenia.pl ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

autor: Adam665 » 12 sie 2018, 16:45

Witam.
Nie polecam drewmax-ogrodzenia.pl Świerczek k/Radomia Przemysław Kaleta.
Napisałem w styczniu o wycenę przęseł z olchy, odpisał odrazu z wyceną, powiem, że nawet w miarę rozsądnej cenie.
Kiedy odezwałem się do niego na początku lipca czy mógłby przyjechać i pomierzyć wszystko na posesji, powiedział, że oczywiście bez problemu. Potem wykonywałem ze dwadzieścia telefonów, łaskawie jeden odebrał, przeprosił, że zajety i oddzwoni, oczywiście ni eoddzwonił. Kolejnych 20 telefonów (nawet z różnych numerów) - nieodebrał żadnego. Wreszcie jeden odebrał, powiedział, że bedzie w sobotę u innych klientów w Warszawie więc podjedzie. Oczywiście puste słowa, dostał w sobotę SMS-a żeby pamietał o umówionej wizycie. Zero odzewu, zadnego telefonu nie odebrał. ODRADZAM WSZYSTKIM. FACET ABSOLUTNIE NIEPOWAŻNY. Gorzej by było jakby dostał zaliczkę - zapewne byłoby to samo. Totalne lekceważenie klienta, nie zależy mu widać na pieniądzach.
Sztachety olchowe zamówiłem w innym miejscu i nawet dużo taniej zarówno za materiał jak i za montaż z impregnacją niż u niego.
Tak więc NIE POLECAM.

Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów