Oryginalny prezent

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: oryginalny prezent

autor: budowa876 » 09 sie 2018, 19:39

A jeśli chodzi o oryginalne prezenty erotyczne, to może tabletki na powiększanie penisa ? Co Wy na to? Chciałbym coś takiego kupić dla swojego przyjaciela, bo wiem, że cały czas ma jakieś kompleksy i może z takich tabletek by się ucieszył. Nie ukrywam, że tabletki na powiększenie penisa to pomoc w sprawach seksualnych.

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: oryginalny prezent

autor: zapzap » 11 sie 2018, 23:47

Myślę, że takim prezentem może być jakaś pomysłowa koszulka ze sklepu Koszulkowo. Dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Bardzo fajne nadruki i niektóre koszulki na wyprzedaży już za 19,90!!!

Mirkania
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 30 maja 2018, 18:45
Re: oryginalny prezent

autor: Mirkania » 14 sie 2018, 18:06

A co sądzicie o kawie na prezent? Oczywiście nie pierwszej lepszej ze sklepu ale jakiejś ciekawej. W sklepie internetowym Cafesilesia.pl jest bardzo duży ich wybór i tam chce coś kupić na prezent.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: oryginalny prezent

autor: Robocoop » 15 sie 2018, 12:08

Jeżeli chodzi o oryginalny prezent to polecam Ci markę persol. Persol to bardzo dobra marka okularów dla kobiet które są bardzo wymagające. Persol posiada bardzo dobrą ofertę cenową na swoje produkty dzięki czemu jest taka niepowtarzalna. Dzięki tej marce na pewno znajdziesz idealny prezent.

FARTYLKA99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:02
Re: oryginalny prezent

autor: FARTYLKA99 » 20 sie 2018, 12:05

ja ostatnio mojej kuzynce kupiłam drobny prezent, bo wychodzi za mąż, a chciałam tez żeby ślicznie wygladała. Zawsze chciała delikatne złote kolczyki do sukienki, to własnie kupiłam takie drobniutkie kolczyki ślubne z cyrkoniami, pięknie komponowały się z sukienką :)

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: oryginalny prezent

autor: urzędnik » 21 sie 2018, 21:13

Jeżeli chodzi o oryginalny prezent to polecam wam sprawdzić ofertę Sexownysklep.pl Zanjdziesz tutaj wiele ciekawych pomyslów na prezent ktory doda pikanterii osobie obdarowanej. Warto sie zastanowić nad jakąs [wulgaryzm] zabawką które zawsze będą bardzo dobrze pasować na prezent.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: oryginalny prezent

autor: DarkElf » 24 sie 2018, 11:36

Też bardzo lubię oryginalne prezenty :) Dlatego jeśli kupuję biżuterię, to tylko ręcznie robioną! Tydzień temu byłem na urodzinach u mamy i na prezent dałem jej piękny wisiorek handmade. Znalazłem go na Ceneo i od razu wpadł mi w oko :) Cena była bardzo atrakcyjna a dzięki ceneo udało mi się go znaleźć w najlepszej ofercie!

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: oryginalny prezent

autor: arek_ch » 24 sie 2018, 12:57

Oryginalnych prezentów należy zawsze szukać na internecie. Są tutaj gadżety, których nie znajdziesz w sklepach stacjonarnych a ich dodatkowym plusem jest niska cena. Na stronie: 4gift.pl możesz na przykład znaleźć świetne gadżety dla fanów Avengersów. Są one na tyle uniwersalne, że na pewno spodobałyby się każdemu.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: oryginalny prezent

autor: bobik5 » 02 wrz 2018, 17:59

Czasami warto zainwestować w coś eleganckiego, a czasami w coś sportowego. Wszystko zależy od upodobań faceta. Ja proponuje małe zakupy w Fighter Shop, widziałam, że mają tam wiele interesujących rzeczy dla sportowców, nawet te modne ostatnio bluzy z nadrukiem ala patriotyczne.

Awatar użytkownika
manolo2sd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:58
Re: oryginalny prezent

autor: manolo2sd » 04 wrz 2018, 18:06

Fajne prezenty na każdą okazję znajdziesz u firmy Gerlach. Marka znana każdemu więc o jakość nie musisz się martwić

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: oryginalny prezent

autor: bobik5 » 07 wrz 2018, 10:16

Conceptronic pisze:W przypadku prezentu dla faceta, faktycznie warto brać pod uwagę gadżety elektroniczne, może specjalny fotel dla gracza? Znajdziesz go u nas :)



O tak, fotel dla gracza to świetny prezent, jest to kosztowna sprawa, ale jaka dobra inwestycja. Wejdź sobie na stronę firmy DXR Racer, tutaj znajdziesz tańsze niż zwykle krzesła, może warto to sprawdzić? Ja nie raz kupowałam w internecie i to zawsze była najlepsza opcja :)

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: oryginalny prezent

autor: agus123 » 17 wrz 2018, 15:50

Takim uniwersalnym i oryginalnym prezentem będzie zastaw win z całego świata, nawet jak ktoś nie pija to będzie zawsze miał żeby poczęstować gości.

niklos45
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2018, 14:38
Re: oryginalny prezent

autor: niklos45 » 19 wrz 2018, 11:34

Moja narzeczona zawsze cieszy się z rzeczy do domu, zwłaszcza z gadżetów kuchennych i książek kucharskich :D Ja też lubię jakieś praktyczne prezenty, np. zestaw narzędzi, jakiś organizer do biura albo do garażu, ładna karafka, jakieś dekoracje do domu (ale nie takie typowe zbieracze kurzu). Może nie są to zbyt oryginalne pomysły, ale zwykle przydają się w domu.
Jeśli chodzi o coś bardziej nietypowego, to fajnym pomysłem są różnego typu vouchery, np. na lot balonem, kolacje w ciemnościach, degustację alkoholu albo rejs statkiem :)

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: oryginalny prezent

autor: shore » 20 wrz 2018, 12:51

My z mężem wybieramy się 6 października na wesele do znajomych. Jako, że nas w tym miesiącu kasa omija szerokim łukiem postanowiliśmy im kupić zestaw noży kuchennych. Ale, że ja wiecznie zapracowana itp, prezentu po stronkach szukał mąż. I znalazł, ale na jakiejś stronie dopiero jak przeglądałam wszystkie noże to zorientowałam się, że to strona z bronią. Jednak prezent już zakupiony i spakowany. Mam nadzieję, że się spodoba.

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: oryginalny prezent

autor: Ulfar » 21 wrz 2018, 10:54

Ja zwykle stawiam na spersonalizowane prezenty, które przypadną osobie obdarowanej po prostu do gustu. Jak dla mnie najlepsze są zawsze tematyczne książki, rzeczy, które ktoś chce mieć, a sobie z jakiegoś powodu nie kupuje itp. Ostatnio - grupowo - sprezentowaliśmy ze znajomymi naszej przyjaciółce wejście do escape roomu, do tego katalog ze zdjęciami jej ulubionego fotografa zapakowane w ekologiczne torebki z papieru, żeby było modnie i przyjaźnie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 56 gości

Gotowe projekty domów