Nowe mieszkania Warszawa

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Cudna » 18 cze 2018, 12:36

Apartamenty nie na kieszeń przeciętnej osoby... i to w centrum miasta. Szczerze? kto chce mieszkać w takim miejscu? Ja wiem, że wysoki standard itp. Ale można znaleźć fajne mieszkanie w jakiejś zacisznej dzielnicy typu Bemowo czy Białołęka (w zależności kto co woli...). Wystarczy iść na dni otwarte w najbliższy weekend (Young City 2, Osiedle Kameralne i Osiedle Życzliwa Praga) - sami się przekonacie :)

makiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:40
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: makiska » 07 lip 2018, 13:16

Po co mieszkanie jak w normalnej cenie można mieć bezczynszowy segment? Według mnie takie rozwiązanie to bardzo dobra sprawa i widzę, że coraz więcej osób na taki zakup się decyduje. Polecam Osiedle Stoczniowców 3. Fajnie zaprojektowane, z kawałkiem ogródka, całkiem sporą działką. Wszędzie blisko dojechać, nie trzeba tracić czasu na stanie w korkach …

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Piotr1955 » 13 lip 2018, 14:33

Chyba najbardziej elastyczny zarządca nieruchomości w Warszawie to http://www.pmspoland.pl/. Bardzo jasne umowy. Mocno stawiają na zaufanie, długoterminową współpracę. Jak nie chcesz samodzielnie szukać najemców to też możesz im zlecić. Bardzo się opłaca, bo monitorują dokładnie ludzi.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: draczek » 15 lip 2018, 21:31

ogólnie nowych mieszkań w Warszawie jest tak dużo że trudno wymienić nawet te najlepsze osiedla, mnie jednak najbardziej interesują z wykończeniem pod klucz jak to jest u Atala, a jak jeszcze mają wygodną lokalizację to już super!

domin11
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 20 wrz 2017, 15:47
Kontaktowanie:
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: domin11 » 24 lip 2018, 8:06

Miasteczko Wawer ma bardzo ladne mieszkania i dobry rozklad blokow. Ogladalem mieszkanie na 3 pietrze, piekny widok, okna z widokiem na las, mieszkanie ponad 70m i 3 pokoje, bardzo cicha i spokojna okolica a dojazd do centrum sprawdzalem zajmuje ok 15 minut

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: bartnik1 » 28 lip 2018, 19:26

W takim razie ja o coś zapytam- czy na Woronicza planowany jest nowy projekt mieszkaniowy? Czy ktoś z Was moze coś wie albo słyszał? W sumie to takie miejsce które poważnie mogłbym rozważyć jeśli chodzi o kupno mieszkania.

agaga87
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2018, 7:10
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: agaga87 » 31 lip 2018, 10:03

Na pewno APM Development ma obecnie inwestycje, w których są dostępne mieszkania na sprzedaż, a mają fajne te inwestycje, warto sprawdzić :) No i deweloper sam w sobie godny uwagi, z doświadczeniem, stabilną pozycją. Nas właśnie to przekonało do zakupu mieszkania od nich :)

Tomek12Tomek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 09 lis 2017, 9:25
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Tomek12Tomek » 09 sie 2018, 12:30

Jak szukacie czegoś co zapowiada się na prawdę genialnie to moim zdaniem Stacja Kazimierz https://www.polnord.pl/oferta/warszawa/ ... kazimierz/ jest numerem jeden. Koleżanka kupiła tam mieszkanie, widziałam projekty i rzuty mieszkania z góry. Są maksymalnie funkcjonalne! Jak chodzi o Warszawę i mieszkania to moim zdaniem Wola ma mnóstwo plusów.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Borysek11 » 10 sie 2018, 0:21

Zanim rzeczywiście się zdecydujesz na zakup mieszkania to ze swojej strony polecam Ci, abyś sprawdził portal https://www.krn.pl/ na którym znajdziesz naprawdę szeroki wybór mieszkań nowych, jak i wcześniej zamieszkałych. Poza tym mają zawsze najświeższe informacje z rynku nieruchomości, także jak będziesz ich odpowiednio często śledził to myślę, że uda się w końcu trafić na tą bardzo przystępną ofertę mieszkania w stolicy :)

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Lanss » 15 sie 2018, 22:34

Mieszkałam w Warszawie przez 3 lata i bardzo źle mieszkało mi się w tym mieście. Pół roku temu przeprowadziłam się do Trójmiasta i mieszka mi się tu wspaniale. Planuje kupić sobie mieszkanie w Gdyni, ale nie z rynku pierwotnego, a z wtórnego i rozważam kupienie mieszkania z tej oferty http://www.russjan.com/gdynia-mieszkania,24,pl.html , bo cena jest bardzo atrakcyjna a samo mieszkanie fajnie urządzone. Zerkniecie i napiszecie jak Wam się podoba?

hodra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:06
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: hodra » 16 sie 2018, 20:28

Lanss pisze:Mieszkałam w Warszawie przez 3 lata i bardzo źle mieszkało mi się w tym mieście. Pół roku temu przeprowadziłam się do Trójmiasta i mieszka mi się tu wspaniale. Planuje kupić sobie mieszkanie w Gdyni, ale nie z rynku pierwotnego, a z wtórnego i rozważam kupienie mieszkania z tej oferty russjan. com/gdynia-mieszkania,24,pl.html[/url] , bo cena jest bardzo atrakcyjna a samo mieszkanie fajnie urządzone. Zerkniecie i napiszecie jak Wam się podoba?

Dziwne, mnie Warszawa niemiłosiernie zauroczyła. Teraz zastanawiamy się z mężem nad zakupem jakiegoś ładnego domu na obrzeżach miasta. Strasznie spodobało mi się to osiedle http://www.ventana.pl/. Byliśmy tam, okolica przeurocza

kasia523
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2018, 12:20
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: kasia523 » 19 sie 2018, 16:45

kordoba pisze:Zastanawiam się właśnie nad zakupem nowego mieszkania w Warszawie. Rynek nieruchomości jest jednak dość duży i ciężko mi podjąć konkretną decyzję. Może jesteście w stanie polecić mi sprawdzonego dewelopera? Napiszcie koniecznie Wasze opinie na temat deweloperów działających w Warszawie.


@kordoba od miesiąca cieszę się nowym mieszkaniem na Mokotowie. Współpracowałam z Panem Rafałem Bieleckim, którego z czystym sumieniem mogę Ci polecić. Tutaj masz jego numer, zadzwoń i zapytaj, a nuż będzie potrafił Ci pomóc. Tel. 571296728

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: martinrekk » 28 sie 2018, 9:35

Jak się ma pieniadze to można teraz sobie znaleźć naprawdę fajne mieszkania w nowym budownictwie. Siostra ze szwagrem chcą sobie kupić mieszkanie ponad 80 metrów w Willi Międzylesie. Byliśmy tam tydzień temu pooglądać jak to wygląda to naprawdę okolica super przyjemna rodzinna zielona z dojazdem do centrum WWA też nie powinno być problemów.

kasia523
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2018, 12:20
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: kasia523 » 04 wrz 2018, 8:44

Skontaktuj się może z Rafałem Bieleckim, który jest jednym z lepszych agentów nieruchomości w stolicy. Myślę, że zdecydowanie pomoże Ci znaleźć coś w dobrej lokalizacji i za przyzwoitą cenę.

PiotrekKotkowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2018, 11:54
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: PiotrekKotkowski » 04 wrz 2018, 10:04

Tomek12Tomek pisze:Jak szukacie czegoś co zapowiada się na prawdę genialnie to moim zdaniem Stacja Kazimierz https://www.polnord.pl/oferta/warszawa/ ... kazimierz/ jest numerem jeden. Koleżanka kupiła tam mieszkanie, widziałam projekty i rzuty mieszkania z góry. Są maksymalnie funkcjonalne! Jak chodzi o Warszawę i mieszkania to moim zdaniem Wola ma mnóstwo plusów.


Zastanawiam się właśnie z żoną nad nowym mieszkaniem, ale nie znamy nikogo kto tam mieszka. Bardzo podoba nam się ta okolica, w pobliżu jest Park Sowińskiego oraz szybki dostęp do komunikacji miejskiej.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów