Materac dla nastolatka

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Materac dla nastolatka

autor: Lanss » 09 lip 2018, 4:25

Nastolatek potrzebuje tak samo dobrego materaca jak osoby dorosłe i nie warto na nim oszczędzać. Jest wiele sklepów, które maja w ofercie materace, ale ja polecam ja sprawdzić tą ofertę http://lozka.net.pl/pol_m_Materace-129.html , bo w tym sklepie materace są w bardzo przystępnej cenie a ich jakość dorównuje metaracą o wiele droższym.

Illidan
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 06 sie 2018, 7:32
Re: Materac dla nastolatka

autor: Illidan » 06 sie 2018, 9:03

Jeśli szukacie dobrego materaca dla nastolatka, to na pewno coś tu znajdziecie - http://paneleswiata.com.pl/2018/06/26/d ... astolatka/

Camelgroup
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2018, 8:21
Re: Materac dla nastolatka

autor: Camelgroup » 09 sie 2018, 8:37

Często dobór materaca odbywa się na zasadzie prób i błędów, to znaczy warto przejść się po sklepach i "testować" materace po czym wybrać ten który jest dla nas najbardziej wygodny i zamówić w sklepie internetowy gdzie będzie taniej.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Materac dla nastolatka

autor: JoachimKon » 03 wrz 2018, 0:42

Najlepsza opcją będzie wybór materacu bez sprężyn.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Materac dla nastolatka

autor: asiax84 » 06 wrz 2018, 11:24

Dobranie odpowiedniego materaca to dość ważna sprawa, ma to duże znacznie dla każdego, więc nie można zbyć tego tematu. Najlepszy materac wraz z ochraniaczem znajdziesz na https://materacnawymiar.pl/

Gogolina43
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2018, 17:00
Re: Materac dla nastolatka

autor: Gogolina43 » 29 wrz 2018, 17:04

Zgadzam się, że najlepsze są bez sprężyn. Kupiłam dwa lata temu piankowy po tym jak wcześniej spałam na sprężynowym. Na piankowym bóle kręgosłupa ustały, lepiej zaczęłam się wysypiać. Może to też kwestia tego, że kupiłam materac medyczny i miał dodatkowe właściwości ale na prawdę polecam, to był model piankowy Zumba od Hildinga.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Materac dla nastolatka

autor: JoachimKon » 01 paź 2018, 22:48

Przede wszystkim poszukaj modelu bez sprężyn oraz zadbaj o dobrze wyprofilowaną poduszkę.

aremys
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2018, 6:25
Re: Materac dla nastolatka

autor: aremys » 04 paź 2018, 6:41

Piankowy, sprężynowy kiedyś spało się na zwykłej wersalce i też było dobrze. Jaki kupisz na takim będzie spał.

Celestyn
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2018, 20:48
Re: Materac dla nastolatka

autor: Celestyn » 02 lis 2018, 20:51

Gogolina43 pisze:Zgadzam się, że najlepsze są bez sprężyn. Kupiłam dwa lata temu piankowy po tym jak wcześniej spałam na sprężynowym. Na piankowym bóle kręgosłupa ustały, lepiej zaczęłam się wysypiać. Może to też kwestia tego, że kupiłam materac medyczny i miał dodatkowe właściwości ale na prawdę polecam, to był model piankowy Zumba od Hildinga.



Mój chrześniak dostał ode mnie też materac tej firmy tylko, że model Breakdance dedykowany nastolatkom i póki co jest zadowolony, śpi na bardziej miękkiej stronie, pewnie za trzy lata przejdzie na tą twardszą. Materac jest oczywiście w całości piankowy

Maniek65
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2018, 18:24
Re: Materac dla nastolatka

autor: Maniek65 » 03 gru 2018, 18:28

Sam mam "Beakdance'a" Hildinga i jestem zadowolony. Jest na tyle funkcjonalny, że nie tylko młodzi mogą na tym spać. Mam 25 lat, ważę 75 kg i śpię na ej twardszej stronie, bardzo mi odpowiada.

reWanda
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2019, 15:58
Re: Materac dla nastolatka

autor: reWanda » 03 sty 2019, 16:01

Mój syn ma również materac Hildingowy ale model medyczny i piankowy- Salsa. Stwierdziliśmy, że chcemy kupić coś prozdrowotnego bo to zawsze lepiej wpływa na kręgosłup. Artur jest bardzo zadowolony.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Materac dla nastolatka

autor: arek_ch » 06 sty 2019, 19:49

Mam duży sentyment do materacy firmy materacyk - w jej ofercie można bowiem znaleźć materace przeznaczone dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Myślę, że warto skorzystać z jej oferty i wybrać jeden z nich.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Materac dla nastolatka

autor: Domores » 06 sty 2019, 21:50

Stojąc przed wyborem materaca do pokoju nastolatka ale nie tylko bo wybierając materac do sypialni i pokoju dziecka również musimy poznać ich rodzaje i właściwości żeby odpowiednio dobrać pod nasze wymagania. Warto zatem zajrzeć na stronę na której wszytko jest fajnie opisane http://www.e-mieszkanie.pl/a/wybieramy- ... 19127.html

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Materac dla nastolatka

autor: Adamila021 » 16 sty 2019, 22:15

Najlepiej jak sam przymierzy w sumie ;) Dla mnie najlepsze okazaly się materace termoelastyczne i w sumie te będę polecać. Bardzo wygodnie się na nich śpi, w ogóle mnie kręgosłup nie boli. Poprzeglądaj sobie ofertę sklepu Dreams Design spokojnie tam dobierzesz materac do każdego.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Materac dla nastolatka

autor: arek_ch » 22 sty 2019, 14:54

Tutaj https://materacyk.pl/ sprawdźcie jakie mają materace. To znany producent materacy którego chwalą klienci mający ich materace w domu. W większości sklepów stacjonarnych można je dostać, mają atesty i są wygodne, sam mam to wiem.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów