Wasze hobby

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pirkojf
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2018, 4:58
Re: Wasze hobby

autor: Pirkojf » 03 kwie 2018, 5:06

Ja bardzo lubię uprawiać różne sporty szczególnie bieganie. Jednak przy
kilku treningach w tygodniu potrzebne są różne suplementy . Ze względu na to że zbliż się lato skupiłem już się wyłącznie na bieganiu żeby zgubić brzuch :)

kacpeur
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2018, 0:06
Re: Wasze hobby

autor: kacpeur » 04 kwie 2018, 0:11

Ja w wolnych chwilach buduję sobie drona. Mam już jednego którym latam, ale jednak taki samodzielnie zbudowany to jest coś.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Wasze hobby

autor: heman » 06 kwie 2018, 20:41

Od niepamiętnych czasów (bo od dzieciństwa) modelarstwo. Była przerwa, ale po latach wróciłem i znowu wsiąkłem na całego. Jakbyście chcieli spróbować to doradzam sklep Scorpio-Polska bo to sklep online i mają tam fachową ekipę, dobrze doradzą co będzie dobre dla debiutanta.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Wasze hobby

autor: DarkElf » 15 kwie 2018, 15:46

Moim największym hobby są gołębie :) Hoduję je już od kilku dobrych lat. Najbardziej interesuję się gołębiami pocztowymi, które są niezwykle interesujące! Te wspaniałe ptaki mogą żyć w dobrej formie przez długi czas, ważne jest jednak to, żeby używać odpowiednich środków i produktów. Ja ufam tylko tym z vet-animal.pl, bo dzięki nim moje gołębie są ciągle w dobrej formie :)

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Wasze hobby

autor: Verbena » 18 kwie 2018, 9:13

Moim hobby jest czytanie książek, oglądanie filmów, nauka języka obcego oraz podróże. Dzięki takiemu spektrum zainteresowań nigdy się nie nudzę.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Wasze hobby

autor: bobik5 » 21 lip 2018, 7:29

Też jak niektórzy tutaj obstawiam mecze :) Bardzo lubię stronę https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie , można na takich meczach fajnie zarobić, bez zbędnych konsekwencji. Wiadomo, źle obstawimy to stracimy kasę, ale przecież nie musimy inwestować ogromnych sum, zacznijcie od małych :)

FiriFifRi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2018, 14:24
Re: Wasze hobby

autor: FiriFifRi » 21 lip 2018, 14:26

Moim największym hobby jest fotografia :)

Kano
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 wrz 2016, 18:39
Re: Wasze hobby

autor: Kano » 22 lip 2018, 17:40

Moim hobby jest generalnie sport i wszelka aktywność fizyczna. Czuje się dobrze, gdy mogę wyjść na świeże powietrze i pobiegać, czy pojeździć na rowerze. Na początku wakacji kupiłem tutaj frisbee https://www.cwiczwdomu.info/frisbee/ - super sprawa. Coś totalnie innego. Bardzo dobra forma aktywności fizycznej ;)

tomasz36
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 15 gru 2014, 17:43
Re: Wasze hobby

autor: tomasz36 » 23 lip 2018, 14:58

Od kiedy uskuteczniona została nauka windsurfingu to moje największe hobby to właśnie windsurfing i zawsze chętynie wykorzystuję weekend czy wakacje by właśnie trochę posurfować.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Wasze hobby

autor: DarkElf » 23 lip 2018, 19:19

Ja mam dość nietypowe hobby, ale je uwielbiam :) Kolekcjonuję ... hologramki! Kiedyś zbierałem znaczki, ale zaczęło mnie to nudzić. A od zawsze podobały mi się naklejki, głównie te z legitymacji studenckich. No i kiedyś znalazłem na http://hologramki.pl/ opcję zakupu właśnie takich hologramów. Teraz prowadzę spory album i mam w nim przeróżne hologramy, z różnych miejsc i czasów :)

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Wasze hobby

autor: monikabert90 » 27 lip 2018, 12:13

Ja interesuję się numizmatyką i już od wielu lat kolekcjonuję różne monety. Bardzo lubię również poczytać sobie takie blogi jak na przykład http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/, ponieważ zawsze znajdę tam sporo inspirujących mnie artykułów. A czy ktoś z Was również ma podobną pasję? Od kogo się nią zaraziliście?

Msai77
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2018, 8:40
Re: Wasze hobby

autor: Msai77 » 02 sie 2018, 8:51

moim hobby są podróże i prowadzenie bloga o moich wycieczkach :)

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Wasze hobby

autor: jacekmogliwia » 08 sie 2018, 11:07

Uwielbiam czytać książki, przyjemnie się tak spędza wolne chwile. Chciałbym tą pasję przekazać dzieciom, jakie książki czytanie swoim? Znajoma wysłała mi poradnik z listą książek dla dzieci https://slowmama.pl/co-czytac-dzieciom- ... la-dzieci/ czytacie je dzieciom, czy wolą bajki animowane?

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Wasze hobby

autor: robertrys » 09 sie 2018, 8:20

ja osobiście uwielbiam kolarstwo i ogólnie wszystko sporty na zewnątrz. Jakiś czas temu też na domenasportowa.pl kupiłem sobie nowy rower miejski którym teraz bardzo często jeżdżę do pracy.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Wasze hobby

autor: robertrys » 09 sie 2018, 8:21

ja osobiście uwielbiam kolarstwo i ogólnie wszystko sporty na zewnątrz. Jakiś czas temu też na domenasportowa.pl kupiłem sobie nowy rower miejski którym teraz bardzo często jeżdżę do pracy.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów