Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

merkury
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:42
Re: Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

autor: merkury » 28 lip 2018, 10:01

Mój ojciec teraz sobie właśnie stawiał garaż blaszany to kupił w transtal-sklep.pl/garaze-blaszane-blaszaki.html i to się okazało strzałem w 10. Bardzo dobre rozwiązanie. Garaż solidnie zrobiony, dobrze zabezpieczony przed korozją. Polecam.

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

autor: mirondbs » 09 sie 2018, 8:20

Polecam sprawdzić w firmie CGT Konstrukcje Stalowe mają bogatą ofertę baraży i nie tylko wiec pewnie znają sie na rzeczy i nawet jak zadzwonisz tylko sie zapytać to udzielą ci fachowej odpowiedzi

Miłoszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2016, 12:53
Re: Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

autor: Miłoszek » 29 lip 2019, 14:31

Ja bardzo szybko podjąłem decyzję o tym, by swój pierwszy garaż blaszany zamówić od firmy Stalgar, ponieważ fachowcy tamtejsi doradzili mi we wszystkim i zrobili blaszak z prawdziwego zdarzenia.

pawell88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 9:36
Re: Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

autor: pawell88 » 19 sie 2019, 10:01

Mój kolega wprowadził się do nowego domu, jednak nie posiadał on garażu. Korzystał z oferty firmy Maritom z Laskowa, i się zdecydował na ich garaż blaszany. Z tego co mi mówił zajęli się wszystkim od A do Z i nie musiał się niczym martwić.

Awatar użytkownika
banitta
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 11:50
Re: Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

autor: banitta » 21 sie 2019, 11:55

Przy stawianiu garażu najlepiej kogoś wynająć. My jak robiliśmy to kupiliśmy od jednej firmy blaszak - przywieźli, zamontowali. Podłogę zrobiliśmy z kostek.

______________________________________________________________________
Garaże blaszane aktylowe https://ultom-garaze.pl/garaze-blaszane ... -akrylowe/
Ostatnio zmieniony 26 paź 2019, 10:30 przez banitta, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
kajtos91
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:32
Re: Garaż blaszany na czym postawić, jak umocować ?

autor: kajtos91 » 24 sie 2019, 15:40

Ja gdy kupiłem dom miałem postawiony już blaszany garaż. Był bardzo brzydki i się chwiał, dlatego zamówiłem firmę, która postawiła mi nowy garaż i sama zajęła się mocowaniem. Wybrałem garaż blaszany akrylowy https://ultom-garaze.pl/garaze-blaszane ... -akrylowe/ i wszystko wygląda świetnie. Mój dom jest biały z akcentami szarości, więc taki szarny akryl pasuje do niego idealnie i wszystko w całości wygląda bardzo nowocześnie. Także polecam każdemu.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów