lustro zamiast płytek

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: lustro zamiast płytek

autor: e-Rzecznik_Magnat » 08 sie 2018, 8:22

Lustro nie będzie pękać i pod względem aranżacyjnym jest to pomysł świetny - lustro sprawi wrażenie większej przestrzeni i większej ilości światła, jednak praktyka uczy, że także dwa razy większej ilości zachlapań :) Decydując się na lustro w kuchni lepiej wybierać mozaikę lustrzaną niż litą powierzchnię o dużym formacie, bo utrzymanie jej w idealnej czystości jest po prostu bardzo trudne.

Bata
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:16
Re: lustro zamiast płytek

autor: Bata » 15 sie 2018, 16:03

Dokladnie. Mi sie nie podobaja np lustra zabudowane plytkami - wole takie naplytkowe, najlepiej jeszcze podswietlane od tylu LEDami - tworzy to taka hmm glebie i efekt 3D - naprawde optycznie powiekszajacy lazienke. Spojrzcie sami zreszta: http://www.lustrowramie.pl/lustro-podsw ... nka-ramka/ - robi wrazenie, prawda?

Marek Rajski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:48
Re: lustro zamiast płytek

autor: Marek Rajski » 30 sie 2018, 12:04

Pomysł ciekawy ale ja bym raczej nie rezygnował całkowicie z płytek. Lustro można przecież wmontowac w płytki bum przymocować na płytkach. Fajne lustra oferuje sklep https://marketmeblowy.pl/meble-lazienkowe/lustra-lazienkowe. U nich możecie zamówić lustra z ramką lub bez.
Ja zdecydowałem się na lustro bez oprawy bo wg mnie wygląda bardziej nowocześnie.

Miras79
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 24 sty 2015, 17:03
Re: lustro zamiast płytek

autor: Miras79 » 31 sie 2018, 13:38

Może całkowicie zamiast płytek to nie ale jakieś fajne lustro wkomponowane w płytki może wyglądać bardzo ciekawie. Bardzo fajne aranżacje przy wykorzystaniu luster
widziałem na stronie archiweb. Lustro świetnie sprawdza się w małych pomieszczeniach bo powiększa wnętrze. Dobre są tez rozwiązania z podświetleniem lustra - to dodatkowa dekoracja.

balouu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:44
Re: lustro zamiast płytek

autor: balouu » 20 wrz 2018, 19:58

Ja kiedyś widziałam płytki w kształcie cegiełki właśnie z lustrzanym efektem. Wyglądało to superancko :D Ale zastanawiam się jaką fugę najlepiej dobrać do takich nietypowych płytek? Jaka fuga podkreśli ich wygląd i będzie trwała?

laktigo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2018, 4:49
Re: lustro zamiast płytek

autor: laktigo » 24 wrz 2018, 5:05

Bo to tak ma być, montujesz lustro, czekasz kilka miesięcy aż cały syf z gotowania i smażenia na nim osiądzie i masz nowoczesną i niepowtarzalną strukturę na ścianie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a jak ci się znudzi zmywasz i powtarzasz proces :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: lustro zamiast płytek

autor: malaka » 09 paź 2018, 13:10

Ja bym się nie zdecydowała na takie rozwiązanie. Jest trochę niepraktyczne.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów