Przyłącze na ogródek działkowy

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

gaska30
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2018, 16:05
Przyłącze na ogródek działkowy

autor: gaska30 » 03 lip 2018, 16:18

Witam ja z pytaniem o przyłączenie do sieci do działki rekreacyjnej z altanką dodam że nikt nie ma prądu będę pierwsza a to wygląda tak działka jest na uboczu i nie ma nigdzie słupów(latarni) dość daleko jest skrzynka taka biała ZK2a-1p.I tu pytanie czy z niej może Tauron dokonać mi przyłącza Z tego co nam wiadomo to koszt jest tylko zależny od wybranego kw jeżeli przyłącze nie przekracza 200 metrów ??Tylko problem bo przekroczy napewno 200 m a za każde ponad będę płacić?Co wtedy jeżeli się zdecyduje i postawią mi przyłącze na granicy działki (napewno zapłace sporo) A jak pozostali działkowicze też się zdecydują na prąd to z kąd im elektrownia podłączy może z mojej skrzynki? Czy też tej ZK2a-1p.Co wtedy nie chce się wykiwać komuś fundnąć prąd
Ps Przepraszam za chaotyczność jestem pierwszy raz na forum :wink:

krzysiztof
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2011, 19:34
Re: Przyłącze na ogródek działkowy

autor: krzysiztof » 06 sie 2018, 23:13

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć że podłączą się z Pani ''skrzynki''.


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów