Gdzie kupić dobrego drona?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: jacekmogliwia » 12 kwie 2018, 11:46

Znajomy kupił w internecie, nie mam niestety dokładniejszych namiarów.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: jacekmogliwia » 19 kwie 2018, 10:33

Sprawdziliście w internecie, na pewno tam jest wiele ofert.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: fiftusiek » 26 kwie 2018, 21:14

Ze sklepów online to kojarzę tylko e-oko.pl sklep z dobrą jakością sprzętów fotograficznych w tym drony. Kupowałam tam aparat także wszystko w jak najlepszym porządku, wysyłka towaru natychmiastowa, wszystko zgodne z opisem polecam.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: marek33 » 30 kwie 2018, 8:07

Na stronie http://overmax.eu masz kilka rodzajów dronów oryginalnych Overmax. Mam z tą firmą dobre wspomnienia, bo swojego pierwszego drona w życiu kupowałem właśnie od nich i działa mi do dzisiaj bez jakiś większych awarii. Raz trzeba było do serwisu odesłać, to też szybko im poszła cała naprawa, nie kazali mi długo czekać na sprzęt z powrotem.

AniaDar
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2018, 17:14
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: AniaDar » 30 kwie 2018, 17:20

najlepiej to chyba na internecie

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: robertkrajcarz » 17 maja 2018, 8:10

Polecam drony Overmax, dużo wariantów w dośc przystępnych cenach a technicznie to wygląda lepiej niż dobrze. Sam mam model 2.4 z kamerką w zestawie i lata elegancko, wystarczyło mi mniej więcej 10 minut żeby sobie ogarnąć całe sterowanie, trochę dłużej trwało jak się paru tricków nauczyłem w powietrzu, ale nie jest to jakaś super skomplikowana sprawa.

Okno13
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2018, 14:02
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: Okno13 » 17 maja 2018, 8:50

Moje dziecko już od dłuższego czasu błagało mnie aby kupić drona. Początkowo uważałam, że to strana pieniędzy, gdyż dziecko się szybko znudzi, a sam dron nie koniecznie jest taki tani. Natknełam się jednak na artykuł, który pomógł mi podjąć decyzję na jednak zakup tego przedmiotu (http://pierwszalitera.pl/dron-kupic-czy-wypozyczyc/). Obecnie syn spędza dużo czasu na zabawę i mogę stwierdzić, że to był dobry zakup. Wszystkich jeszcze nie zdecydowanych zapraszam na zapoznanie się z tematem.

szpaner
Aktywny
Aktywny
Posty: 141
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:12
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: szpaner » 23 maja 2018, 9:20

Co właściwie robić z takim dronem?

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: jacekmogliwia » 23 maja 2018, 12:01

Znajomy składa, przyznam, że jestem bardzo ciekawy efektu :)

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: jacekmogliwia » 10 lip 2018, 11:48

Jakiego polecacie? Kupujecie gotowy czy składacie?

Rogers
Aktywny
Aktywny
Posty: 191
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:19
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: Rogers » 06 sie 2018, 7:41

jacekmogliwia pisze:Znajomy składa, przyznam, że jestem bardzo ciekawy efektu :)


Składa drona? Myślałem, że to się gotowe kupuje ze sklepu. Tak czy inaczej filmowanie dronem to bardzo fajna zabawa, natomiast w tym przypadku należy zastanowić się do czego nam ten dron właściwie będzie potrzebny bo rozpiętość cenowa jest naprawdę ogromna. Swego czasu widziałem jak Dronsfera (profesjonalna firma) nagrywała coś u mnie w mieście to sprzęt bardzo fajnie latał i jakość filmów mega.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: rozalia » 06 sie 2018, 12:06

Najlepiej znaleźć dobry sklep z takim sprzętem.

Michaszek4
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2018, 12:34
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: Michaszek4 » 09 sie 2018, 7:14

Bez wątpienia, żeby móc cieszyć się zakupionym sprzętem przez długi czas, musisz kupić dobry sprzęt i w dobrym sklepie ;) z własnego doświadczenia polecam sklep z dronami MDRON. Kupiłem tam sprzęt jakiś rok temu, rzecz jasna nie odrazu bo sprawdzałem inne oferty. Co mnie zachęciło, no przede wszystkim kompetentne doradztwo. Zadzwoniłem do nich i zapytałem jaki sprzęt byłby dla mnie najlepszy a specjalista bez zawahania wymienił mi kilka modeli z których to właśnie wybrałem Phantom 3. Przesyłka przyszła szybko i bez problemowo, została zrealizowana zgodnie z terminem. Polecam.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: bomba99 » 02 lis 2018, 16:29

Jak to gdzie? W sklepie Fly and Film :) Mają największy wybór, to zdecydowany lider na polskim rynku. Ponadto mają tylko w swojej ofercie sprzęty najlepszej jakości. Ja polecam wam produkty Spark https://flyandfilm.pl/category/produkty-spark . Myślę, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

syrtis
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 sie 2018, 10:17
Re: Gdzie kupić dobrego drona?

autor: syrtis » 15 gru 2018, 15:52

Drona najlepiej kupować przez Internet, tak wychodzi najtaniej, a w pierwszej kolejności poszukać należy w sklepach specjalizujących się w sprzedaży elektroniki. Polecam popatrzeć w sferisie, mają tam bardzo dobre ceny na drony DJI.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

Gotowe projekty domów