Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Luxury-Lighting
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2018, 9:31
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: Luxury-Lighting » 12 lip 2018, 8:24

Generalnie warto szukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami oświetleniowymi gdzie teraz znajdziesz szereg rabatów i promocji, zerknij także na Luxury-Lighting, służymy pomocą :)

rozświetlona
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2018, 12:33
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: rozświetlona » 18 lip 2018, 11:32

ja też uważam, że oświetlenie led to najlepsze rozwiązanie i do domu i na zewnątrz. W środku oczywiście muszą być mocniejsze żarówki, żeby dobrze oświetlić pomieszczenia, ale na zewnątrz mogą być już słabsze - w końcu liczy się też energooszczędność. Ja mam oświetlenie zewnętrzne trio i jestem bardzo zadowolona. Więc gdyby ktoś się wahał, czy wybrać coś tego producenta, to śmiało - możecie kupiwać

annamazurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2018, 8:23
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: annamazurska » 20 lip 2018, 14:12

Ja po namowach męża też zdecydowałam się na ledy i jestem strasznie zadowolona, rachunki za prąd znacząco się obniżyły, a też komfort oczu zdecydowanie się poprawił przy takim oświetleniu. Warto dodać że lampy ledowe potrafią być naprawdę piękne, ja kupiłam wszystkie w sklepie mlamp,pl i jestem nimi zachwycona!

AnnaSobot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:21
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: AnnaSobot » 30 lip 2018, 11:32

A znacie sklep zarowkiledowe.com? Ja ostatnio przeglądałam ich ofertę i chyba oni mają oprawy uliczne LED w najlepszej cenie. Co sądzicie?

omnibusek456
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:48
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: omnibusek456 » 05 sie 2018, 15:54

Oświetlenie zewnętrzne firmy jest bardzo ważne. W ten sposób zapewnia się bezpieczeństwo pracowników czy np w oswietleniu miejskim bezpeczeństwo mieszkańców. Bardzo dobrym i godnym polecenia jest oświetlenie firmy Trilux. https://www.trilux.com/pl/ . Takie dokladnie oświetlenie zewnętrzne jak i zresztą wewnętrzne też zamówił nam nasz szef. mamy zapewniony lepszy komfort pracy, bezpieczeństwo a do tego on sam na tym korzysta bo oświetlenie tej firmy jest energoszczędne ;)

żann
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:12
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: żann » 07 sie 2018, 9:52

Ledy w zasadzie są bardzo energooszczędne, u nas zmalały znacznie rachunki po zastosowaniu oświetlenia activejet w całym domu

AnnaSobot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:21
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: AnnaSobot » 12 paź 2018, 11:58

Miałam tak samo jak kupiłam i zamontowałam na zewnątrz takie halogeny ledowe.

ulik
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2011, 17:57
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: ulik » 12 paź 2018, 12:10

halogeny to co innego, bardzo się różnią od activejetów

Sklep Sellneo
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:57
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: Sklep Sellneo » 18 paź 2018, 7:40

Oświetlenie LED to bardzo dobre rozwiązanie. Nowoczesne i energooszczędne. W ofercie naszego sklepu możecie państwo znaleźć zestawy, które powinny się Wam spodobać. W razie potrzeby udzielamy fachowej pomocy, a dzieki temu nigdy nie będziecie żałować tego, co kupiliście. Zapraszamy! :)

oświetleniowiec
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2018, 9:46
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: oświetleniowiec » 11 gru 2018, 9:49

Zastanawiam się nad wymianą żarówek w mieszkaniu. Słyszałem, że najkorzystniejsze są żarówki LED, z uwagi na to, że pobierają one mniej energii elektrycznej, więc mógłbym sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Znalazłem żarówki LED energooszczędne firmy AKB-Poland i chciałbym zapytać, czy ktoś z Was korzystał z ich oświetlenia i może podzielić się swoją opinią na ich temat?

Sklep Sellneo
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:57
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: Sklep Sellneo » 13 gru 2018, 11:56

oświetleniowiec pisze:Zastanawiam się nad wymianą żarówek w mieszkaniu. Słyszałem, że najkorzystniejsze są żarówki LED, z uwagi na to, że pobierają one mniej energii elektrycznej, więc mógłbym sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Znalazłem żarówki LED energooszczędne firmy AKB-Poland i chciałbym zapytać, czy ktoś z Was korzystał z ich oświetlenia i może podzielić się swoją opinią na ich temat?


Witaj, żarówki LED są bardzo korzystne i energooszczędne - to prawda. Ograniczenie poboru prądu, w stosunku do tradycyjnych żarówek, wynosi do 90% a żywotność wynosząca do 50 000 h, wystarcza na 6 lat ciągłego świecenia. W naszej ofercie znajdują się żarówki LED z najpopularniejszymi gwintami i trzonkami m.in. E27, E14, GU10,

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: Ulfar » 18 sty 2019, 15:42

Spoko, zaraz przejrzę ofertę. Jak będą kule do ogrodu w konkurencyjnych cenach to biorę od zaraz. Naprawdę. Ogólnie szukam w miarę tanich, w dobrym standardzie.

bruno.koj85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 27 sie 2018, 9:05
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: bruno.koj85 » 21 sty 2019, 12:50

Ja też mam oświetlenie żarówkami LED w domu i faktycznie, bardzo fajnie się sprawdzają.

liveup
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:33
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: liveup » 01 mar 2019, 13:02

Ciekawa sprawa - jeśli w rzeczywistości faktycznie wszystko tak, jak to opisujecie na stronach sklepów i w artykułach... to oświetlenie zewnętrzne LED będzie dokładnie tym, czego potrzebuję we własnym domu :!:
Ostatnio zmieniony 05 mar 2019, 14:47 przez liveup, łącznie zmieniany 1 raz.

Prescot
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2018, 10:55
Re: Oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne: WroLED

autor: Prescot » 05 mar 2019, 12:44

Jeżeli chodzi o oświetlenie zewnętrzne to polecam Naświetlacze Led MiLight o mocy 9W i 15W, zasilane z sieci napięciem 100-240V AC (FUTC01 24VDC). Naświetlacze pozwalają na płynną regulację jasności, koloru światła, saturacji oraz temperatury barwowej światła białego w zakresie 2700-6500K. Mogą być sterowane za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona (wymagany mostek Wi-Fi iBOX1/iBOX2).


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów