Gdzie kupić basen ogrodowy ?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: szmeraczka » 24 kwie 2018, 11:55

Witajcie chcę sobie kupić basen ogrodowy. Jaki możecie mi polecić, ze stelażem czy bez i z jakiej firmy? Czy kupowaliście może tutaj w Dobre Baseny? Maja ogromny wybór i świetne ponoc baseny.

dariuszw
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2018, 17:27
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: dariuszw » 24 kwie 2018, 17:42

A zastanawiałeś się nad wkopaniem basenu i wyłożeniem go folią basenową z PVC zgrzewaną? Cenowo zmieścisz się w 30k PLN. To bardzo trwałe rozwiązanie.

Wkomponowanie na stałe basenu przy domu zwiększy wartość twojej nieruchomości :-)

yrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2018, 8:31
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: yrek » 25 kwie 2018, 9:36

Wszystko zależy od tego po co Ci potrzebny ten basen. Rozporowe są fajne jako ogrodowa wanna do kąpieli w upalne dni. Rozkłada się je łatwo, ale trzeba w nie wlać dużo wody aby "urosły" na odpowiednią wysokość. Stelażowe zaś mają sztywny, stabilniejszy szkielet i możesz do nich wlać tylko tyle aby twoje dziecko mogło się pluskać. Musisz jednak skręcić wszystkie rurki :wink:

Ja prawie 3 lata temu kupiłem w dobrej cenie basen stelażowy INTEX z serii Metal Frame i jestem super zadowolony.

Obrazek

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: Nawrot00 » 07 maja 2018, 13:57

My mamy stelażowy. Sprawdza się zaskakujące dobrze teraz będzie z nami 3 sezon. Kiedyś mieliśmy rozporowy, jednak one są o wiele mniej wytrzymałe.

zanimMi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2018, 21:33
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: zanimMi » 07 maja 2018, 21:55

Ja nie miałem nigdy takiego stelażu więc nie pomogę.

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: bartnik1 » 28 cze 2018, 14:26

Gdzie kupowaliście swój basen ogrodowy? widziałam jakieś na electro.pl i to nawet w cenach, które mnie zadowalają, ale potrzebuję kogoś, kto rzuci okiem. znacie się na tym?

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: luiza82 » 02 sie 2018, 20:48

Zakupiłam w sklepie Poolgardenparty doskonały basen ogrodowy. Podczas upałów kąpaliśmy się w nim całą rodziną. Nasi sąsiedzi postanowili zakupić taki sam i również są bardzo zadowoleni.

klarusia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2018, 13:05
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: klarusia » 29 sie 2018, 8:10

Wydaje mi się, że największy wybór takich basenów ogrodowych jest w marketach budowlanych, centrach ogrodniczych, sklepach internetowych itp.

Rszmicio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 31 sie 2016, 9:03
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: Rszmicio » 05 wrz 2018, 13:38

Poszukiwania odpowiedniego modelu najlepiej zacząć w marketach budowlanych. Potem można poszukać podobnych modeli w Internecie, gdzie można liczyć na niższe ceny.

Agnieszka2002
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2019, 19:59
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: Agnieszka2002 » 03 sty 2019, 20:11

yrek pisze:Wszystko zależy od tego po co Ci potrzebny ten basen. Rozporowe są fajne jako ogrodowa wanna do kąpieli w upalne dni. Rozkłada się je łatwo, ale trzeba w nie wlać dużo wody aby "urosły" na odpowiednią wysokość. Stelażowe zaś mają sztywny, stabilniejszy szkielet i możesz do nich wlać tylko tyle aby twoje dziecko mogło się pluskać. Musisz jednak skręcić wszystkie rurki :wink:

Ja prawie 3 lata temu kupiłem w dobrej cenie basen stelażowy INTEX z serii Metal Frame i jestem super zadowolony.

Obrazek


Ja kupiłam basen stalowy nawet nie wiedziałam że takie istnieją początkowo chciałam intexa lecz przemiła Pani wyjaśniła mi różnicę teraz nie muszè go składać na zimę wygląda obłednie sąsiedzi też kupili w tym sklepie acha sklep się nazywa Dobre Baseny, a basen który kupiłam to basen gre sycilia

Agnieszka2002
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2019, 19:59
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: Agnieszka2002 » 03 sty 2019, 20:13

szmeraczka pisze:Witajcie chcę sobie kupić basen ogrodowy. Jaki możecie mi polecić, ze stelażem czy bez i z jakiej firmy? Czy kupowaliście może tutaj w Dobre Baseny? Maja ogromny wybór i świetne ponoc baseny.

Też tam kupiłam basen gre na zimę się nie składa jestem bardzo zadowolona z zakupu i sklepu będę go polecała wszystkim

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: rannata » 16 sty 2019, 13:21

Chyba najlepiej kupić online. Wydaje mi się, że w sieci najtaniej.

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: Nawrot00 » 12 cze 2019, 10:49

Zakup basenu ogrodowego w sklepie internetowym to dobry pomysł, jednak kupując online nie możemy się mu przyjrzeć, tu: hop-sport.pl/blog/wybor-basenu-do-ogrodu/ kilka porad na co zwrócić uwagę kupując basen ogrodowy, w końcu ma on nam służyć przez wiele lat! ;)

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: DarekK80 » 21 lip 2020, 11:44

Ja kupiłem niedawno basen rozporowy: Easy Set grafika akwarium 305 x 76 cm - zestaw Intex 28126 - Intex 28126. Dzieciaki są bardzo z niego zadowolone i chętnie się w nim pluskają. Uważam, że jest to bardzo fajne i niedrogie rozwiązanie. W przyszłości możliwe, że zdecyduję się na większy basen stelażowy.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić basen ogrodowy ?

autor: tetate » 18 lis 2021, 11:23

Sam się zastanawiałem nad tym, czy w tym roku nie kupić sobie basenu do ogrodu. Lata są coraz bardziej gorące. A jednak basen stanowi niezłą ulgę. No i mam kilka pytań

Jaki basen lepiej jest kupić? Stelazowy czy moze jednak rozporowy? Dodam, ze z basenu beda korzystały nie tylko osoby dorosłe ale również i dzieciaki. A może po prostu odpuścić sobie basen i zainwestować w jaccuzzi?

W jaki sposób taki basen czyścić? Czy jest to problematyczne?
Oraz czy nakładacie na basen pokrywę basenową?
Ostatnio zmieniony 22 lis 2021, 10:19 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów