Sprawdzony deweloper Szczecin

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kalinka_74
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 cze 2015, 7:32
Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: Kalinka_74 » 05 cze 2015, 7:40

Witam,
jak ognia boję się nieznanych deweloperów i superpromocji, ale nie mam za bardzo wyjścia, jak szukam nowego mieszkania (dwupokojowe, ewentualnie duża kawalerka) w Szczecinie. Wszystkie dalekie lokalizacje odpadają, chcę mieć połączenie z centrum i odśnieżoną drogę w zimie :)) Czy macie jakieś doświadczenia i czy mam w czym wybierać? Do tej pory oglądałam rynek wtórny, ale wiem, że na pewno nie chcę takich mieszkań. Jaki deweloper szczecin będzie wart rozważenia?

Adrimatusiak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2015, 8:29
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: Adrimatusiak » 07 cze 2015, 13:57

również polecam nowe mieszkania w Szczecinie to dobra i sprawdzona firma, współpraca z nimi przebiega bez zarzutu - przynajmniej w moim przypadku tam było :)

Zen_S
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2015, 14:23
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: Zen_S » 08 cze 2015, 9:45

Jak chcesz odśnieżoną drogę w zimie, ciszę spokój i bliżej centrum to może pomyśl o Pogodnie - mam na myśli nowe bloki na Mickiewicza, które wybudował deweloper Idea-Inwest? Myślę, że coś ugrasz jak odpowiednio zagadasz, ale nawet nie wiem czy w tej chwili są jakieś wolne mieszkania dwupokojowe szczecin. Głównie mają dwa pokoje i kawalerki. Tu masz rozpiskę: http://ideainwest.pl/tabela-mieszkan.html

czarek_123
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:18
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: czarek_123 » 10 cze 2015, 20:28

Znajomy mieszka na Mickiewicza w tych nowych blokach, nie wiem czy to Idea-inwest, ale dobrze to wygląda, on jest zadowolony. Ma spoko sąsiadów (akurat byliśmy na parapetówce) i ogólnie bym powiedział, że tam jest przyjemnie. Tam są głównie małe mieszkania szczecin, takie do 45m2.

matiszati
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 16 lut 2015, 12:13
Kontaktowanie:
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: matiszati » 27 sie 2015, 21:12

Z takich chwalonych ostatnimi czasy to http://www.master-house.com.pl - mają jedne z solidniejszych mieszkań i apartamentów w ofercie. Sam jestem ich klientem

Wichtor75
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2015, 10:21
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: Wichtor75 » 25 lis 2015, 10:28

Sprawdzony deweloper w Szczecinie, to ten, którego samemu się sprawdzi :D Najlepiej samemu poświęcić trochę czasu i obejrzeć oferowanie mieszkania na sprzedaż, przejść się z kimś kto ma jakieś pojęcie, nawet z budowlańcem. Moje osobiste zdanie na temat deweloperów jest takie, że nie zawsze duże firmy, z oddziałami nie tylko w Szczecinie, ale całej Polsce oddają do użytku mieszkania super wykończone i super zbudowane.
Warto zapoznać się z ofertą mieszkań wielu firm, nie tylko tych dwóch, czy trzech najbardziej znanych.
Osobiście polecam tego dewelopera idea deweloper. Jakość mieszkań jest godna naśladowania przez wiele firm w Szczecinie, szczególnie przez te, o których się pisze opinie negatywne, bo w krótko używanych mieszkaniach wszystko się rozpada.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: tomi12 » 23 maja 2018, 8:15

Zakup mieszkania w Szczecinie to dla mnie dość aktualny temat bo od 4 tygodni jestem właścicielem super kawalerki niemal w centrum miasta :)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2020, 10:03 przez tomi12, łącznie zmieniany 1 raz.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: draczek » 29 maja 2018, 9:37

Zawsze chciałam mieszkać w Szczecinie, bardzo mi się tam podoba ale niestety zawodowo jestem związana ze stolicą i tu się rozglądam za mieszkaniem na osiedlu Atala, na Wilanowie

katgrem
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018, 19:50
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: katgrem » 31 lip 2018, 19:53

Uwaga na homesystem developer szczecin!!!! Właściciel dużo mówi i obiecuje, jednak niestety oszukuje swoich potencjalnych klientów i nie dotrzymuje swoich obietnic, ani nie trzyma się ustaleń!!! Wodzi klientów za nos, kręci, nie udziela rzeczowych informacji, mówi jedno a robi drugie. Radzę unikać go szerokim łukiem!! Home system developer - OMIJAĆ!!!

adaś_78
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2018, 13:56
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: adaś_78 » 17 paź 2018, 15:41

Jeśli szukasz nie tylko mieszkań, ale także bliźniak wchodzi w grę - polecam Bissmyk.

Deweloper fantastyczny, ale okolica - Warszewo - żyje się tu świetnie :)

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: Megiera85 » 19 paź 2018, 11:30

Ja mogę polecić dewelopera GRYF, która oferuję budowę i sprzedaż kameralnych, zamkniętych osiedli mieszkaniowych w podszczecińskich Warzymicach.

Homesystem
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:07
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: Homesystem » 07 mar 2019, 19:12

katgrem pisze:Uwaga na homesystem developer szczecin!!!! Właściciel dużo mówi i obiecuje, jednak niestety oszukuje swoich potencjalnych klientów i nie dotrzymuje swoich obietnic, ani nie trzyma się ustaleń!!! Wodzi klientów za nos, kręci, nie udziela rzeczowych informacji, mówi jedno a robi drugie. Radzę unikać go szerokim łukiem!! Home system developer - OMIJAĆ!!!


Dzień dobry,

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, nie przypominam sobie sytuacji aby ktokolwiek kiedykolwiek został oszukany przeze mnie lub firme Homesystem, oszustwo to dość poważny zarzut.

Pozdrawiam , Jakub Gorczyczewski.

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: vato » 15 lip 2019, 10:14

Bardzo dobrą firmą deweloperską w Szczecinie jest Graz Deweloper. Wykonują ciekawe inwestycje na terenie miasta i pod miastem. Sam zakupiłem od nich mieszkanie w Szczecinie i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: tekla62 » 28 sie 2019, 13:28

Czy jesteś pewny, że chcesz zamieszkać w mieszkaniu z rynku pierwotnego? Wybierając mieszkanie z rynku wtórnego zapłacisz mniej, a być może uda Ci się znaleźć takie, do którego od razu będziesz mógł się wprowadzić... Ja proponowałabym Ci zapoznać się z mieszkaniami dostępnymi nnnap. na portalu ogłoszeniowym - na pewno można na nim znaleźć wiele mieszkań właśnie ze Szczecina.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Sprawdzony deweloper Szczecin

autor: jeremi_ » 13 lut 2020, 10:02

Kupiłem własnie mieszkanie od jednego z deweloperów w Szczecinie. no i teraz największe wyzwanie - wykańczanie! Macie namiary na jakieś sprawdzone ekipy, architektów itd którzy byliby w stanie mi w tym pomóc? Zależy mi na czasie a sam nie mam głowy do wyboru instalacji, mebli itd.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów