Problem z wypaczonym oknem

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
KorwinKrk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2018, 13:14
Problem z wypaczonym oknem

autor: KorwinKrk » 28 lip 2018, 13:23

Witam, piszę z prośbą o pomoc i poradę. Aktualnie mieszkam w Anglii, w bloku na 12 piętrze. Ostatnio wiał bardzo silny wiatr i miałem przeciągi w całym domu, okna cały czas zamykały się z hukiem. W związku z tym wraz z dziewczyną wpadliśmy w dość niemądry pomysł aby wepchać coś między ramę a okno, tak żeby pozostawało otwarte, więc włożyliśmy jakieś stare skórzane rękawiczki. Pomysł zadziałał, ale teraz kiedy próbuję normalnie zamknąć okno to zauważyłem że cały prawy dolny róg okna, czyli w pobliżu miejsca gdzie wepchnięta była rękawiczka, nie dociska się dobrze do ramy i cały czas słychać świszczący wiatr w tym miejscu. Prawdopodobnie okno wypaczyło się kiedy wiał mocny wiatr a rękawiczki blokowały jego dolną część przed zamknięciem. Kiedy mocno docisne okno to wraca do normalnej pozycji, ale potem odchodzi z powrotem. Na dolnym zawiasie jest regulacja kluczem nimbusowym, ale z tego co czytałem to jest to tylko regulacja wysokości a nie docisku. Czy ktoś ma jakiś pomysł żeby na własną rękę poprawić docisk do ramy prawej dolnej częsci okna? Pozdrawiam.

Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów