Farby do malowania dachu

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Partis
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2018, 11:25
Farby do malowania dachu

autor: Partis » 24 lip 2018, 11:27

Ze względu na złuszczenie farby i pojawiające się ogniska korozji, potrzebuję pomalować dach (ocynk). Poprzednio (jakieś 10-15 lat temu) dach został pomalowanych chlorokauczukiem. Nawet w chwili obecnej nie ma szans zdrapać tej farby do zera, połowa dachu jest praktycznie w bardzo dobrym stanie. Jakiej farby do malowania dachu można bezpiecznie zastosować, aby wytrzymała następne kilka a nawet kilkanaście lat?

Akcesoria37
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:34
Re: Farby do malowania dachu

autor: Akcesoria37 » 04 wrz 2018, 14:26

W zeszłym roku miałem malowany dach magazynu przez ekipę i pomagali mi też wybrać farbę. O ile się nie mylę to były to farby z firmy bekerfarb do blachodachówki. Jestem naprawdę zadowolony z efektu ponieważ dach też miał już swoje lata, a teraz wygląda świetnie.

budowlaniec3311
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2018, 14:48
Re: Farby do malowania dachu

autor: budowlaniec3311 » 12 wrz 2018, 15:06

Malowanie dachu to nie taka prosta sprawa. Jak nie wiesz od czego zacząć, sprawdź poradnik http://nafundamentach.pl/ - tam masz informacje jak malować dach, jak wybrać farbę i jak nie popełniać klasycznych błędów.

tom352
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:44
Re: Farby do malowania dachu

autor: tom352 » 19 gru 2018, 9:01

Polecam te farby do dachów https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/dachy/metalowe/ Ostatnio przemalowywałem dach i te spełniły moje wymagania. Wybrałem Lowicyn :) Pozdrawiam


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów