problem z centralą

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

maciejoss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2018, 5:53
problem z centralą

autor: maciejoss » 23 lip 2018, 6:33

Witam, mam problem z centralą typu Vents vut-h-mini na początku wszyszytko było ok ale po mniej wiecej dwóch latach jego wydajność bardzo spadła. wyciąg działa dość dobrze ale nawiew jakby na połowę mocy, nie wiem czy to silnik albo elektronika?. Wymieniam filtry regularnie i wciąż jest tak samo. Może ktoś miał podobny problem??? Proszę o pomoc.

andrzejkowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2018, 6:41
Re: problem z centralą

autor: andrzejkowal » 23 lip 2018, 6:43

Kupiłeś Polski produkt to masz!!! trzeba było dołożyć trochę to dziś byś nie ryczał.

michal1966
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2018, 7:58
Re: problem z centralą

autor: michal1966 » 23 lip 2018, 7:59

Z tego co wiem to szwagier ma też Vents i sobie chwali. ja zamierzam kupić nowszy ventsa vut vb ec 350 to najnowszy, najbardziej wydajny i oszczędny model. Ma już silniki EC ,komutatorowe na prąd stały. A sprawdź może jeszcze kratkę dolotową albo filtr na czerpni powietrza świeżego.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: problem z centralą

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 24 lip 2018, 7:28

andrzejkowal pisze:Kupiłeś Polski produkt to masz!!! trzeba było dołożyć trochę to dziś byś nie ryczał.

Polskie centrale są najlepsze. A Vents, jest najtańszą centralą i produkowany jest na Ukrainie.
HVAC - najtańszy komfort.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości

Gotowe projekty domów