Fototapety do salonu

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Fototapety do salonu

autor: Pasko33 » 04 lip 2018, 9:21

Witam, planuję kupić jakąś ładną fototapetę do salonu, szukam czegoś naprawdę porządnego jakościowo i unikalnego, coś co wyróżni mój salon :) Jaki typ fototapety byście polecili i skąd warto kupować tego typu rzeczy? zależy mi na jakości.

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Fototapety do salonu

autor: Mariopo » 05 lip 2018, 11:35

Fototapety winylowe są dobre, sam posiadam taką w salonie :) pod względem jakości jest bardzo dobrze, ale nie wiem czy to nie zależy też od tego skąd kupujesz, każda firma pewnie ma to inaczej wykonane. Ja bym Ci polecał kupić z https://pixers.pl/ , mam taką fototapetę od nich Obrazek i bardzo ładnie to wygląda , kolory i jakość pierwsza klasa.

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Fototapety do salonu

autor: Pasko33 » 11 lip 2018, 10:07

Mariopo pisze:Fototapety winylowe są dobre, sam posiadam taką w salonie :) pod względem jakości jest bardzo dobrze, ale nie wiem czy to nie zależy też od tego skąd kupujesz, każda firma pewnie ma to inaczej wykonane. Ja bym Ci polecał kupić z https://pixers.pl/ , mam taką fototapetę od nich Obrazek i bardzo ładnie to wygląda , kolory i jakość pierwsza klasa.


No na zdjęciu ładnie :) o tym sklepie słyszałem, może tam poszukam, zerknąłem na stronę to cenowo nieźle stoją takie fototapety widzę. Dobrze, że wspomniałeś o jakości kolorów, bo właśnie na tym mi także zależy :)

martyna56
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2018, 8:50
Re: Fototapety do salonu

autor: martyna56 » 12 lip 2018, 8:16

Ostatnio kupiłam fototapetę od https://www.decormint.com/pl/ szybka dostawa na prawdę fajna jakość wydruku. Ja osobiście wybrałam fototapetę samoprzylepną https://www.decormint.com/pl/fototapety-samoprzylepne

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Fototapety do salonu

autor: robertrys » 23 lip 2018, 10:01

A mnie po głębszym przeszukaniu sklepu pixers zaciekawiły te tapety zmywalne. Własnie czegoś takiego szukamy do salonu, mamy trójkę małych dzieci, także ściany ciągle są brudne od soków itd, zawsze bałem się dawać tapety, bo wiadomo że nie jest tak łatwo zmyć z niej marchewkowy sok, żona zawsze chciała mieć je na ścianach jednak ze względu na dzieci zrezygnowaliśmy. Może mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat tych tapet zmywalnych?

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Fototapety do salonu

autor: fiftusiek » 23 lip 2018, 10:14

robert bardzo polecam te tapety zmywalne mamy je w kuchni zamiast kafelków. Świetnie się z nich zmywa wszystko od tłuszczu po soki. Są bardzo trwałe i naprawdę wytrzymałe, można samodzielnie je nakleić bezproblemowo, nawet mój maż który nigdy w życiu nie naklejał tapet poradził sobie z tą bez problemów.

Enboy
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2018, 12:06
Re: Fototapety do salonu

autor: Enboy » 08 sie 2018, 13:27

Akurat dzięki poszukiwaniom tapety dla dzieci, natrafiłam na sklep Dekoori - ogólnie mają bardzo fajny asortyment i myślę, że niektórym ich tapety mogą się naprawdę spodobać.

michalkom
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 sty 2018, 9:51
Re: Fototapety do salonu

autor: michalkom » 13 sie 2018, 8:13

Sklep https://www.printmedia.pl/ oferuje bogaty wybór fototapet. Dostępne są m.in. motywy bajkowe, psychodeliczne, kwiatowe czy młodzieżowe. Jest również możliwość zamówienia fototapety na wymiar.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Fototapety do salonu

autor: e-Rzecznik_Magnat » 17 sie 2018, 14:04

Pomysł na fototapetę proponujemy zastąpić strukturą dekoracyjną. To rozwiązanie nowoczesne, bardziej uniwersalne i nietuzinkowe. Struktury można dopasowywać kolorystycznie do aranżacji wnętrza i stworzyć dzięki temu spójną i piękną aranżację.
tap1.jpg

tap2.jpg

tap3.jpg

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Fototapety do salonu

autor: budowa876 » 22 sie 2018, 22:29

Zdecydowanie fototapety to idealne rozwiązanie do salonu. Całość wygląda pięknie, jeśli wszystko dobrze zaaranżujemy. Polecam stronę fototapety.art na której możecie wszystko sobie zamówić. Fototapety są polecane nawet przez architektów wnętrz, bo to hit ostatnich czasów. Mój salon jest mały, więc musiałbym zdecydować się na coś, co optycznie powiększy wnętrze.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Fototapety do salonu

autor: builder11 » 19 cze 2019, 10:02

Wygodnie jest nakleić fototapetę w pomieszczeniu a przy tym bez problemu można ożywić wnętrze. Także tu na tapetuj.pl patrzyłam jakie wzory tapet są teraz modne. Jak już coś zmieniać to na dłuższy okres, więc można się zapoznać z tym, jakie wybrać.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów