Przeprowadzka z automatem?

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kasia_b
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2009, 9:30
Przeprowadzka z automatem?

autor: kasia_b » 30 mar 2009, 9:39

Cześć chciałam Was spytać czy korzystaliście z podnośnika do przeprowadzek?
Ostatnio w Krakowie pod Obi taka firma robiła pokazy i wyglądało to bardzo efektownie. Znalazłam ich stronę liftservice.com.pl ale nie ma tam cennika :(
Mam mieszkanie na 5 piętrze bez windy, dlatego szukam czegoś alternatywnego dla noszenia mebli po schodach.
Mój mąż mówi, że widział takie w Belgii i że tam już nikt inaczej przeprowadzek nie robi, ale nie jestem jakoś przekonana.

gogol
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2009, 9:51

autor: gogol » 03 cze 2009, 9:53

na youtubie jest nawet ich reklama, ciekawy wynalazek

youtube.com/watch?v=oFX2mJfI4hQ

dominikagarnek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2014, 12:27
Lokalizacja: Warszawa
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: dominikagarnek » 19 cze 2014, 16:46

a ni lepiej zainwestować w firmę przeprowadzkową? Ja korzystam z usług tej firmy http://warszawa.przeprowadzki.pl/ . Mam pewność, że przeprowadzka będzie na wysokim poziomie,rzeczy będą dobrze zabezpieczone.
Kamila k

dominikagarnek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2014, 12:27
Lokalizacja: Warszawa
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: dominikagarnek » 19 cze 2014, 16:50

a ni lepiej zainwestować w firmę przeprowadzkową? Ja korzystam z usług tej firmy http://warszawa.przeprowadzki.pl/ . Mam pewność, że przeprowadzka będzie na wysokim poziomie,rzeczy będą dobrze zabezpieczone.
Kamila k

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: jacek22 » 26 cze 2014, 15:15

Też wolę zainwestować w firmę, która pomoże mi przetransportować rzeczy. Co jak co, ale przeprowadzka to ciężka robota i lepiej zlecić ją fachowcom.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: cirrus » 15 gru 2014, 20:05

Jestem tego samego co przedmówcy. Już lepiej zatrudnić firmę, która pomoże Ci w przeprowadzce. Odezwij się do JAPY, mają naprawdę dobre ceny. No i nie tylko pomogą Ci przewieźć meble, ale też spakować wszystkie Twoje rzeczy.

ogrodniczka31
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: ogrodniczka31 » 26 lut 2015, 17:45

Zgadzam się, taka firma to nieoceniona pomoc przy przeprowadzce.
Zwłaszcza jeśli przeprowadzamy się daleko, zagranicę chociażby.
Wtedy bez firmy w stylu tej: jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-bulgaria-rumunia-chorwacja się nie obędzie. Zagranicę osobówką raczej się nie przeprowadzimy ;)

WozniakMario
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2018, 12:23
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: WozniakMario » 19 mar 2018, 13:50

Polecam firmę przeprowadzkową Eleganckie przeprowadzki.

adusia001
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2018, 14:28
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: adusia001 » 19 mar 2018, 14:33

Ja rzadko się przeprowadzam więc nawet o takim czymś nie słyszałam.

Movex-transport
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2018, 6:29
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: Movex-transport » 12 lip 2018, 6:43

To prawda, jeżeli już mowa oo przeprowadzce to zdecydowanie najlepiej będzie jeżeli zlecisz to fachowej firmie z doświadczeniem, akurat na Movex- transport będziemy w stanie pomóc, warto zerknąć :)

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: Maghda » 21 lip 2018, 16:27

Właściwie, gdy wynajmiesz profesjonalną firmę to o nic nie będziesz musiała się martwić. Przykładem jest TDU Trans Dojcz przeprowadzki Niemcy, która świadczy swoje usługi na terenie Polski, ale również międzynarodowo. Niezależnie więc gdzie jest punkt docelowy, tam wszędzie dotrą i pomogą ci ze wszelkimi aspektami dot. przeprowadzki. Warto zapoznać się z ich ofertą, cennikiem, a także rekomendacjami od osób, które już skorzystały z ich pomocy. Są niezastąpieni w tym co robią.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: budowa876 » 14 sie 2018, 11:49

Warto szukać dobry firm i dobrych specjalistów, dla których przeprowadzka i transport warszawa to żadne kłopot. Przewozić można wiele rzeczy, ale nie zawsze zrobi się to właściwie i dobrze. Moim zdaniem załatwienie takiej opcji, jak transport warszawa to podstawowa kwestia.

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Przeprowadzka z automatem?

autor: Tymoteusz1 » 29 wrz 2018, 14:08

Myślę, że nie powinno być z tym problemu. Teraz często w transporcie stosowane są Europalety, co pozwala na poprawę bezpieczeństwa ładunków, przy jednoczesnym zwiększeniu pojemności. Warto mieć to na uwadze, bo w końcu chodzi o Wasze towary. Pamiętajcie o tym.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów