Co sadzicie?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Gość
Co sadzicie?

autor: Gość » 15 sie 2005, 13:12

Mam pytanie co sadzicie o oknach 5komorowych z profilem VEKA

Gość

autor: Gość » 15 sie 2005, 14:11

sa ok ale po co przeplacac w 5 komorowe??

zoni
ilość komór

autor: zoni » 17 sie 2005, 19:05

Wiele razy juz pisałem,że wszystkie profile z których robione są okna,kupowane w przyzwoitych firmach są dobre.Też uważam,że ilośc komór to bardziej chwyty marketingowe niż rzeczywista potrzeba.Biorąc pod uwagę powierzchnie jaka zajmuje profil w stosunku do całego okna,trzykomorowy profil jest zupełnie wystarczający.Oczywiście ja mogę swoim klientom zaproponować ,jeżeli sobie tego życzą ,nawet okna sześciokomorowe,a biorąc pod uwagę moja prowizję ,jest to nawet dla mnie bardziej opłacalne,ale biorąc pod uwagę zwykłą przyzwoitość ,uważam ,że przed podjęciem decyzji winny im jestem rzetelna informację ,oraz doradztwo techniczne.
zoni-system@gazeta.pl
http://www.okna.polskirynek.pl/budowlany/oferta/4679


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów