Dobry architekt wnętrz

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: lideropinii » 09 lut 2017, 18:27

Tak mała podpowiedź. Dobrze jest szukać doświadczonej i pewnej firmy, która kompleksowo swoją usługę wykona, a więc zaczynając od projektu i aranżacji, na wykończeniu pod klucz i nadzorem nad pracami kończąc.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Awatar użytkownika
ewaboberr
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:01
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: ewaboberr » 27 lut 2017, 12:08

KarolKaczmarczyk pisze:U mnie było ciężko z projektantem. Jeden polecony przez znajomych nam odmówił - tzn zrezygnował po wstępnych ustaleniach - całe szczęście żadnych kosztów nie ponieśliśmy. Potem nas uratowali państwo z ItoDesign, a wyzwanie mieli nie lada, bo całe mieszkanie pod klucz wykończyć. Ale teraz mogę śmiało polecić, bo spisali się super, wszystko na czas. Były małe poprawki, ale nie wpłynęły na jakość oferowanej przez nich usługi. A mieszkanko petarda. Nie chce się wychodzić.


Też mam mieszkanko przez ItoDesign wykończone. Zgadzam się z Panem, bardzo fajne :)i cenowo dobrze wypadli przy ofertach konkurencji.

Zofiaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 sie 2017, 14:38
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: Zofiaa » 27 wrz 2017, 5:39

Ktoś zapytał czy w ogóle warto korzystać z takich usług... Jeśli ktoś chce indywidualny projekt, chce się wyróżniać to warto iść do architekta. Jednak trzeba liczyć się z jakimiś kosztami.

Ja bym Tobie poleciła studio RAMA RAMA z Gorzowa (projektują w całej Polsce). W niedalekiej przeszłości miałam przyjemność współpracować z tym studio i powiem Ci, że byłam zaskoczona jakością projektu, jeśli chodzi o wnętrze sklepu. Bardzo pomysłowa praca, nowoczesne rozwiązania, zaskakująca mieszanina stylów. Polecam, trzeba samemu się przekonać. Naprawdę warto.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: lideropinii » 01 paź 2017, 16:17

Kompleksowa usługa to nie tylko projekt, ale tez wykończenie pod klucz pod nadzorem architekta, a o tym często zapominamy.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: agus123 » 21 paź 2017, 1:02

Prawda sam projekt to nie wszystko. Jak szukacie dobrego biura architektonicznego z Sopotu, mogę polecić Kli są solidni, uwzględniają potrzeby klienta, pomagają w doborze materiałów i mebli, mogą nadzorować prace budowlane na zyczenie klienta. Ważne, żeby usługa była kompleksowa, to trzeba miec na uwadze szukając architekta.

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: Masertiger » 05 lut 2018, 9:21

Bardzo dobrym biurem projektowym z Krakowa jest Intellio.
Konsultacje za darmo, jeśli dojdzie już do projektu przedstawiają trójwymiarową rzeczywistość. Na życzenie tworzona jest wizualizacja 3D uwzględniająca, m.in. podział funkcjonalny, ustawienie mebli, fakturę materiałów, oświetlenie oraz wiele istotnych detali.

mary1818
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 mar 2018, 9:24
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: mary1818 » 30 mar 2018, 9:31

Ja polecam panią Dorotę Korczyk, to jest jej strona, jak ktoś szuka architekta, to odsyłam właśnie tam :)

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: lideropinii » 30 mar 2018, 16:05

Kiedy zacząć współpracę z projektantem i wykończenie pod klucz?
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

kasia-urządza-dom
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2018, 13:14
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: kasia-urządza-dom » 11 lip 2018, 13:35

Projektowanie łazienek jest też w usługach sklepu Sanitbuy z Krakowa. Co najfajniejsze, wszystkie produkty, które dobierają, mają na stanie. To przyspiesza remont. Sprawdziłam, polecam!

Roman80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 28 cze 2018, 10:04
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: Roman80 » 16 lip 2018, 14:20

dla wszystkich z Kielc i okolic... polecam architekta z Kieleckiej Fabryki Mebli. prowadzi on konsultacje za darmo i naprawde podchodzi do tematu rzetelnie. bynajmniej my z zoną bylismy zadowoleni. meble ta firma tez ma godne polecania.... solidne i niedrogie.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: DarkElf » 18 lip 2018, 20:43

W kwestii urządzania mojego salonu i sypialni postanowiłem w pełni zaufać architektom, których ofertę znalazłem w necie. Bardzo spodobały mi się realizacje, które mają na swojej stronie internetowej :) Chciałem właśnie coś w takim stylu, więc nawiązałem z nimi współpracę. I był to absolutny strzał w dziesiątkę, bo efekt jest genialny :)

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: lideropinii » 19 lip 2018, 19:11

Jedna wskazówka. Doświadczenie to jedna z tych rzeczy, których się nie kupi. Warto to mieć na uwadze przy wyborze ostatecznym.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: bobik5 » 16 paź 2018, 9:49

To może być ciężkie, jeżeli jednak zastanawiacie się jak to wszystko ogarnąć, szczególnie że jest to projekt komercyjny, to może zatrudnicie osobę, która dobrze się ma z projektami jak i z wykończenie wnętrz. Teraz też musicie wziąć pod uwagę aranżację wnętrza, która najczęściej przykuwa wzrok waszych klientów.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2018, 13:00 przez bobik5, łącznie zmieniany 1 raz.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: budowa876 » 17 paź 2018, 22:35

Dobry architekt przede wszystkim powinien mieć głowę pełną pomysłów, mieć styl i gust oraz pomysł na to, żeby wszystko było funkcjonalne. Mnie zachwycają niestandardowe projekty, bo można zobaczyć, co człowiek jest w stanie stworzyć. Spójrzcie np. na taki projekt http://archiweb.pl/aktualnosci/aluminiu ... senem-676/ Ten dom dla mnie jest idealny, ale może pozostać tylko marzeniem, bo pewnie nigdy na coś takiego nie będzie mnie stać.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dobry architekt wnętrz

autor: lideropinii » 22 paź 2018, 10:00

Na koniec liczy się to co w mieszkaniu, czyli przeniesienie z papieru do murów wszelkich pomysłów, dlatego ten nadzór także jest niezwykle ważny.

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 29 gości

Gotowe projekty domów