Jakie biuro rachunkowe

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: PrzemekS » 17 lip 2018, 20:19

My korzystamy z Super Ksiąg z Wrocławia i są w porządku, dobrze się wywiązują ze swoich zobowiązań. Są dokładni i terminowi, wszystko jest profesjonalnie załatwione jak trzeba.

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: shore » 18 lip 2018, 22:21

Jak szukasz dobrego biura to biuro rachunkowe w otwocku jest fenomenalne biuro rachunkowe Otwock . Mają długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, zajmują się również kadrami, pomagają w formalnościach zwiazanych z zakładaniem działalności gospodareczej. O każdej ważnej sprawie informują od razu pisząc na przykład sms więc jesteś na bieżąco.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: heman » 26 lip 2018, 23:46

Co do Lublina to ja z kolei korzystam z biura rachunkowego Anny Napory przy ulicy Kowalskiej. Dobrze mi się z nimi współpracuje, biuro jest solidne i rzetelne. Mają też dobra ofertę ubezpieczeń, z tego tez korzystamy.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: vauseman » 27 lip 2018, 8:23

heman pisze:Co do Lublina to ja z kolei korzystam z biura rachunkowego Anny Napory przy ulicy Kowalskiej. Dobrze mi się z nimi współpracuje, biuro jest solidne i rzetelne. Mają też dobra ofertę ubezpieczeń, z tego tez korzystamy.

Ma może stronę internetową?

klemen_tyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2017, 8:46
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: klemen_tyna » 29 lip 2018, 15:54

Zastanów się nad Tax Care, bardzo dobre biuro rachunkowe, posiada polisę w razie błędu, to było pierwsze o co zapytałam, mają opcję on line, właściwie wszystkie kontakty między mną a biurem tak się odbywają. Sprawy są załatwiane rzetelnie i na czas.

kurotadeo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2018, 8:03
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: kurotadeo » 30 lip 2018, 8:26

Biuro rachunkowe UniTax z Lublina posiada duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Cenię sobie ich rzetelność, podejście do klienta i atrakcyjne ceny - https://www.uni-tax.pl/

agaga87
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2018, 7:10
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: agaga87 » 31 lip 2018, 8:00

W Warszawie mogę polecić biuro Capital Audyt, http://capitalaudyt.pl/, współpracujemy z nimi już od 2 lat, bardzo fajnie się ta współpraca układa, wszystko jest rozliczone na czas, firma jest rzetelna, a zespół doświadczony i bardzo pomocny.

naj
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2018, 19:43
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: naj » 13 sie 2018, 19:57

a może warto zapoznać się z księgowością internetową

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: tekla62 » 21 sie 2018, 11:41

JA korzystam z biura rachunkowego online, z Wrocławia, http://superksiegi.pl/ i jak do tej pory jestem zadowolona ze współpracy. Miłe księgowe, jak tylko jest jakiś problem to pomogą. No i wszystkie przepisy prawa znają na bieżąco.

magdakk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:42
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: magdakk » 30 sie 2018, 16:40

My korzystamy z biura rachunkowego, prowadzą nam kompleksowo księgowość, kadry i płace, możemy też liczyć na profesjonalne wsparcie podatkowe. Super się sprawdza taka formuła współpracy, polecam każdemu :)

Hanna0012
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 05 kwie 2018, 21:23
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Hanna0012 » 08 wrz 2018, 13:21

go to jezak.pl, nie zawiedziesz się. te biuro specjalizuje się w usługach księgowych , podatkowych . Szerokie zainteresowania sprawiają,że są nietuzinkowi

Karolina0807
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2018, 15:32
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Karolina0807 » 10 wrz 2018, 15:38

Ja korzystam z biura rachunkowego online w ifirma.pl i jestem zadowolona https://www.ifirma.pl/uslugi-ksiegowe/b ... /o-usludze Nie wyobrażam sobie już korzystania ze stacjonarnego biura, dlatego polecam niezdecydowanym. Wszystko przebiega sprawnie i bez konieczności wychodzenia z domu.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: budowa876 » 16 paź 2018, 11:39

tekla62 pisze:JA korzystam z biura rachunkowego online, z Wrocławia, http://superksiegi.pl/ i jak do tej pory jestem zadowolona ze współpracy. Miłe księgowe, jak tylko jest jakiś problem to pomogą. No i wszystkie przepisy prawa znają na bieżąco.


Znajoma też u nich prowadzi swoją księgowość i obsługę kadrową i też ich chwaliła, moim zdaniem takie rozwiązanie że pracują zdalnie i można ich wynająć z dowolnego miasta jest wygodne.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: bobik5 » 22 paź 2018, 17:50

To zależy na co liczysz. Może zastanowisz się nad ewentualną księgowością online?
Wejdź sobie na [wFirma] tam znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia, które mają pomóc w fakturowaniu. Czasami księgowość online jest znacznie lepsza niż biuro rachunkowe?

Marsselo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2018, 13:45
Re: Jakie biuro rachunkowe

autor: Marsselo » 24 paź 2018, 13:54

Zastanawiałeś się może nad księgowością internetową? Przyznam się, że nie wyobrażam już sobie wrócić do tradycyjnej formy księgowości :) Wjedź sobie na tego bloga https://www.i-malaksiegowosc.pl/category/ksiegowosc-internetowa-2/ i poczytaj trochę jak to wygląda. Jakbyś miał jakieś pytania - służę radą ;)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów