Systemy do monitoringu gps

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jurejkjukan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2014, 12:10
Lokalizacja: Legnica
Kontaktowanie:
Systemy do monitoringu gps

autor: jurejkjukan » 17 mar 2015, 9:36

Hej,
stosuje ktoś z Was systemy do monitoringu, lokalizacji gps? W Internecie wyczytałem wiele pochlebnych opinii o takich programach. Dzięki nim jest możliwe zarówno zlokalizowanie pojazdu, jak i pełna kontrola na nim. Można naprawdę wiele zaoszczędzić.

asiabur
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2015, 17:13
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: asiabur » 22 mar 2015, 17:18

ja stosuje kamery ip dignity. Mam umieszczone dwie kamery zewnętrzne monitorujące posesję od przodu i od tyłu, tam gdzie mam garaż. Powiem szczerze że fajny sprzęt. Łatwy w montażu i obsłudze. Obraz wyraźny, a nie jakaś kasza :) Nie wiem jak z tymi systemami ale takie kamery stosuje i jestem zadowolona więc można się zapoznać z nimi

Antress
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 16 lis 2016, 20:37
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: Antress » 30 mar 2018, 19:34

Jest wiele zalet stosowania takiego monitoringu GPS. Lokalizacja i statystyki to jedno, ale przede wszystkim chodzi o wydajność oraz konkurencyjność na rynku. O zaletach możecie poczytać na stronie https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-ganfleet/ Z obliczeń wynikło, że dzięki takiemu systemowi można zmniejszyć koszty utrzymania floty nawet o 30%. Moim zdaniem jest to na tyle znaczny procent, że z całą pewnością warto w to zainwestować. Monitoring GPS pozwala na dostęp do informacji takich jak: określenie trasy jaką przebył dany pojazd, gdzie były postoje, stan licznik, poziom paliwa i miejsc, gdzie było tankowanie i wiele innych. Jest to niesamowita baza wiedzy, która pozwoli na optymalizację działań.

Awatar użytkownika
kierostar
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2018, 12:11
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: kierostar » 05 kwie 2018, 12:20

Monitoring GPS bardzo się przydaje - znalazłem bardzo ciekawy artykuł na ten temat jak ktoś chętny to link podsyłam na PW.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: budowa876 » 09 kwie 2018, 21:29

Ja w swojej firmie stosują od jakiegoś czasu system od firmy Transmobil. Jestem jak na razie bardzo z niego zadowolony. Nie jest to mój pierwszy system, więc mam trochę doświadczenia. Tutaj podoba mi się w nim to, że mogę kontrolować samochody i pracowników o każdej porze.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: vauseman » 15 maja 2018, 10:19

Ile taki system może kosztować?

mareklubik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 06 lut 2018, 12:54
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: mareklubik » 17 maja 2018, 9:34

vauseman pisze:Ile taki system może kosztować?


W zależności od wymagań nie jest to duży koszt. Dobry GPS zaczyna się już od 350 zł.

Bravis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 23 sty 2018, 12:45
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: Bravis » 18 maja 2018, 8:55

Moim zdaniem tego typu system to fajna i ciekawa opcja, na pewno poprawia czy też zwiększa komfort i poczucie bezpieczeństwa, sprawdzi się zarówno w przypadku auta prywatnego jak i całej floty samochodowej.

Wojtyczko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 cze 2017, 11:02
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: Wojtyczko » 02 lip 2018, 9:54

Ja kiedyś zgubiłem telefon i potrzebowałem go namierzyć po gps i udało się dzięki i-mobi.pl :)

marcel36
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2018, 16:44
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: marcel36 » 06 lip 2018, 15:34

Jest pełno opinii o sklepach z kamerami czy firmach je montujących jest w internecie, przejrzyj może któryś Cię zaciekawi.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: Borysek11 » 17 lip 2018, 14:45

Co do systemu monitoringu to trudno się nie zgodzić, ponieważ jest on bardzo przydatny podczas zarządzania flotą samochodów w firmie. Dla nas przy wyborze bardzo ważny był również aspekt innowacyjności połączony z wygodą i prostotą użytkowania. Dlatego zdecydowaliśmy się na system Flotman, który odpowiednio został dopasowany do naszych potrzeb już podczas rozpoczynania współpracy. Oprócz monitoringu GPS mamy wiele przydatnych funkcji jak możliwość kontroli ilości paliwa, stanu auta oraz bezpieczeństwa naszych przesyłek. Pomimo, że działamy na nim już ponad rok to praktycznie nie zawodzi i charakteryzuje się naprawdę dużą dokładnością.

Sklep.ferguson
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 07 cze 2018, 13:07
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: Sklep.ferguson » 17 wrz 2018, 9:17

Generalnie w kwestii monitoringu czy to auta czy po prostu naszej posesji i wyboru kamer, polecam zerknąć także na Ferguson.pl gdzie teraz znajdziecie ciekawe promocje.

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: KolosRes22 » 03 paź 2018, 19:02

Zgadzam się, sprawdź dokładnie jak działa system Flotman w zakresie samochodów ciężarowych przede wszystkim bardzo wygodna opcja w zarządzaniu, do tego automatyczne raportowanie wyników i spore oszczędności. Żałuję, że tak późno się o tym dowiedziałem bo naprawdę idą za tym spore oszczędności.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: arek_ch » 06 lis 2018, 17:24

U nas w firmie działa taka lokalizacja jak system GPS. Jest to bardzo sprawny system, który pomaga spedytorom, właścicielom i kierowcą. Każdy z tego korzysta i jest zadowolony. Ja jako kierowca mam w tym doświadczenie i mogę podkreślić, że najlepszy system do tej pory, to ten od Transmobil.

Ews-34
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
Re: Systemy do monitoringu gps

autor: Ews-34 » 08 sie 2019, 11:00

U męża w firmie super sprawdza się TransMobil


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

Gotowe projekty domów