Podłączenie kanalizacji

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

B123b
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2018, 11:13
Podłączenie kanalizacji

autor: B123b » 04 cze 2018, 11:25

Witam. Kupiłem dom, niestety bez łazienki. Woda jest jedynie w kuchni. Chciałbym zrobić łazienkę i moje pytanie dotyczy tego ile kosztowało by podłączenie się do kanalizacji (na posesji jest studzienka)? Jak długo trwają prace? Czy jest dużo formalności i jaki jest łączny koszt?

Sklep-Instalgrunt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2018, 6:57
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: Sklep-Instalgrunt » 13 lip 2018, 10:36

Formalności i biurokracja to specjalność naszego państwa, więc trochę tego jest. Polecam inwestycję, natomiast w przydomową oczyszczalnie ścieków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które w przyszłości pozwoli nam zaoszczędzić.

arek20w
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 08 lip 2018, 11:52
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: arek20w » 14 lip 2018, 20:04

studzienka jest granicą rozdziału między właścicielem nieruchomości a wodociągami
Zależy od wodociągów U nas instalacje na terenie posesji traktują jak inwestycję właściciela i nie wymagają projektów Można normalnie się wpiąć do studni nie wiem jak wodociągi w twoim regionie
Sam koszt przyłącza nie jest duży jeżeli zrobisz go sam trochę rur, trochę pokopać i po robocie
Oddany pracownik wodociągów Hydraulik z zamiłowania

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: MichalBudowniczy » 27 paź 2018, 13:34

Kiedyś miałem podobny problem. Najlepiej będzie skontaktować się z firmą specjalizującą się w budowie sieci kanalizacyjnych. Ja korzystałem z usług waterworks.pl i jestem zadowolony z końcowego efektu.

inwestor111
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2018, 11:06
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: inwestor111 » 05 lis 2018, 13:31

Ja również miałem podobny problem, przeliczyłem koszty i okazało się że opłacalne bardziej było zamontowanie przydomowej oczyszczalni ścieków. Jeśli chciałbyś dopytać o szczegóły chętnie podpowiem i polecę firmę która u mnie to montowała.

grzegorztyn
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2017, 13:24
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: grzegorztyn » 05 lut 2019, 11:31

Do podłączenia kanalizacji często potrzebujemy różnych złączek, węży innych akcesorii wszystko to zakupić można w sklepie herb.com.pl dzięki czemu można mieć pewność szczelnej instalacji.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: robertrys » 11 kwie 2019, 21:22

Przed podłączeniem kanalizacji trzeba dobrać odpowiednie ruły do mieszkania. Wiadomo że każdy producent oferuje różną jakość produktu czasami jest ona lepsza jednak czasami gorsza. ja osobiście stawiam na wiplast oferuja bardzo dobre produkty w świetnych cenach.

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Podłączenie kanalizacji

autor: KrystianM » 10 maja 2019, 20:35

Zaprojektowanie instalacji sanitarnych można śmiało powierzyć firmie która realizuje projekty sieci ciepłowniczych, gazowych, kanalizacyjnych czy wodociągowych. Są precyzyjni, dokładni, niedrodzy i terminowi. Uczciwy i rzetelny kontrahent.


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów