Salon i ozdoby

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Monikkk89
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2018, 7:21
Salon i ozdoby

autor: Monikkk89 » 10 lip 2018, 7:26

Witam :) Pół miesiąca temu wprowadziłam się z mężem do naszego nowego domu i teraz urządzamy się powolutku. Kolory ścian już wybrane. Salon jest gotowy i chciałabym już go urządzić. Gdzieś widziałam reklamę ozdobnych poduszek lecz nie pamiętam z jakiego sklepu. Czy może ktoś z was zna jakiś sprawdzony przez siebie sklep z ozdobnymi poduszkami, dodatkami do salonu itp?

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Salon i ozdoby

autor: iza72 » 10 lip 2018, 11:34

Sklepów z róznymi dodatkami jest całkiem sporo, ale zerknij na jagodowykot.pl sporo u nich kupuję i to różnych rzeczy. Tak swoją droga to świetny sklep, gdzie za jednym zamachem mogę kupić rzeczy do domu, siebie i dla dziecka. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie taka różnorodność asortymentu.
iza72

Rosenek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2018, 8:55
Re: Salon i ozdoby

autor: Rosenek » 12 lip 2018, 8:59

Ja zamawiam ze sklepów jak np. TK Maxx. Jest tam bardzo dużo dodatków do całego wnętrza w naszym domu. Poza tym, poszukaj u siebie w regionie takiego sklepu. Zawsze lepiej sobie popatrzeć z bliska na coś takiego, w internecie to różnie. Ja poszukuje teraz aktualnie po sklepach różnych dodatków na okna. Ciężko też o takie kwestie
rolety zewnętrzne warszawa

hannka
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2018, 10:15
Re: Salon i ozdoby

autor: hannka » 12 lip 2018, 10:20

Jakie byście polecili ozdoby ? ale chodzi mi o coś takiego w miarę taniego

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Salon i ozdoby

autor: Patrycja267 » 12 lip 2018, 13:58

Ja kupiłam wczoraj w Jysku, są świetne przeceny i mają mnóstwo pięknych przedmiotów do dekoracji wnętrz. Polecam sprawdzić na ich stronie, mają również szybką wysyłkę. Kupiłam dwa zielone jaśki, dwie większe poduszki i kilka ozdobnych poszewek. W dodatku mieli makramy po 10 zł, oczywiście wzięłam i zamówiłam do nich kilka bluszczy na bomm.pl.
Jest pięknie!

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Salon i ozdoby

autor: FotoNaRame » 16 lip 2018, 7:53

Wszystko zależy od stylu, klimatu w naszym salonie, natomiast ja z doświadczenia polecam fotoobrazy na ścianę jako piękna i niebanalna dekoracja, akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc :)

blindirolety
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:22
Re: Salon i ozdoby

autor: blindirolety » 17 lip 2018, 11:33

Jeżeli chcesz sobie skompletowac dodatki do salonu polecamy naszą firmę! :) Wybierz rolety rzymskie skomponowane z poduszkami i kocami,kapami najwyższej jakości :) http://blindi.pl/

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Salon i ozdoby

autor: bobik5 » 20 lip 2018, 17:49

To wszystko zależy od tego jakie macie upodobania :) Jak już chcesz fajnie ozdobić mieszkanie to proponuje stronę https://sklep.foteks.pl/plakaty.html tutaj znajdziesz całkiem fajne i ciekawe plakaty, które mogą dodać wnętrzu takiego pazurka i charakteru :)
Jeżeli zaś interesuje Cię obraz na płótnie to pogrzeb głębiej w stronę, a na pewno coś znajdziesz :)

Gergi40
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2018, 16:10
Re: Salon i ozdoby

autor: Gergi40 » 23 lip 2018, 17:13

Bardzo ładne znajdziesz w jysku.

____

Sprawdzone sposoby na powiększenie biustu - zobacz

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Salon i ozdoby

autor: monikabert90 » 27 lip 2018, 12:20

A co macie na ścianach w Waszych salonach? Czy Waszym zdaniem reprodukcje obrazów, takie jakie na przykład oferuje DCN Gallery na stronie https://www.dcngallery.pl/reprodukcje.html będą ok? Bo zastanawiam się własnie nad aranżacją ścian w tym pomieszczeniu i do końca nie wiem, na co się zdecydować...

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Salon i ozdoby

autor: PrzemekS » 30 lip 2018, 8:24

Ramki, świeczniki, ładne doniczki na kwiaty, teraz jest tego dużo

rozświetlona
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2018, 12:33
Re: Salon i ozdoby

autor: rozświetlona » 02 sie 2018, 13:03

Czy oświetlenie liczy się dla Ciebie jako dodatek? Jeśli tak, to mogę Ci polecić sklep, w którym kupiłam kilka fajnych rzeczy. Między innymi moja ulubiona lampa massive jest stamtąd :) odezwij się do mnie

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Salon i ozdoby

autor: budowa876 » 04 sie 2018, 9:02

Mamy z żoną ten sam gust i raczej nie podobają się nam przesadzone ozdoby. W tym temacie lubimy klasykę i minimalną ilość. Mam nadzieję, że kominek gazowy, na jaki się decydujemy tego nie zepsuje. Znaleźliśmy firmę, która wykonuje kominki kraków i chyba właśnie na nich się zdecydujemy w kwestii kupna kominka gazowego, ponieważ mają wszystko dobrze dobrane.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Salon i ozdoby

autor: heman » 05 sie 2018, 20:58

Co do ramek to fajny wybór znajdziecie w Sayart. Mają także listwy ramiarskie, więc można mieć ramę idealnie dopasowaną na wymiar. Dostaniecie tam też passe-partout czy zawieszki, ogółem wszystko co trzeba do oprawy obrazów czy plakatów.

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Salon i ozdoby

autor: AdidarMeble » 06 sie 2018, 11:38

U mnie w salonie bardzo dobrze jako ozdoby sprawdzają się obrazy. Jednakże muszą być one tematycznie dopasowane do wystroju całego pomieszczenia.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów