materiały budowlane - jaka firma, PROSZĘ O POMOC! Wrocław

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

verot
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2011, 13:31
materiały budowlane - jaka firma, PROSZĘ O POMOC! Wrocław

autor: verot » 17 sie 2011, 9:36

Witam, potrzebuję informacji o godnych polecenia firmach/składach budowlanych z wrocławia i okolic. Buduję dom więc insteresuje mnie takie miejsce gdzie będę mógł kupić większość rzeczy dobrych marek (okna, elewacje, dachy, tynki, chemia, sufity, sucha zabudowa itd). Proszę o pomoc i opinię

olgax7
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 21 maja 2018, 8:17
Re: materiały budowlane - jaka firma, PROSZĘ O POMOC! Wrocław

autor: olgax7 » 06 cze 2018, 7:34

Jeśli nadal ktoś szuka sprawdzonej firmy z Wrocławia, to mogę polecić http://brokerhurt.pl/2018/04/23/wysokiej-jakosci-dachy/ słyszałam same dobre opinie na ich temat i nawet sama planuję skorzystać z ich usług ;)

Roman80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 28 cze 2018, 10:04
Re: materiały budowlane - jaka firma, PROSZĘ O POMOC! Wrocław

autor: Roman80 » 10 lip 2018, 10:33

polecam Ci firmę z chemią budowlaną Seven. Jakiś czas temu tez budowałem dom i zaopatrzenie robiłem u nich. Konkurencyjne ceny, dobra jakość produktów i obsługa klienta.

dominik1221
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2018, 11:14
Re: materiały budowlane - jaka firma, PROSZĘ O POMOC! Wrocław

autor: dominik1221 » 11 lip 2018, 13:27

Z Wrocka i okolic to zdecydowanie MSM materiały budowlane, mają bardzo indywidualne podejście do klienta, to chyba ich najmocniejsza strona :)


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów