Usługi Budowlane i Wykończeniowe Wiesław Szymków

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

andrzej.kostka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2018, 9:22
Usługi Budowlane i Wykończeniowe Wiesław Szymków

autor: andrzej.kostka » 11 lip 2018, 9:24


andrzej.kostka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2018, 9:22
Usługi Budowlane i Wykończeniowe Wiesław Szymków

autor: andrzej.kostka » 11 lip 2018, 9:24

Witam, Pan Wiesław pięknie mydli oczy swoją rozległą wiedzą budowlaną a rzeczywistość jest taka, że usługa obłożenia płytą warstwową, którą miał u mnie wykonać skończyła się farsą. Odbiera telefony, mówi, że już jedzie a w rzeczywiści przez miesiąc się nie pojawia. Manipuluje, kręci i jest to że jest niesłowny to jest naprawdę delikatne określenie. Jeśli ktoś mi nie wierzy to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną przybliżę sprawę. GORĄCO NIE POLECAM!!!! 530910689

mkramarz1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2019, 7:59
Re: Usługi Budowlane i Wykończeniowe Wiesław Szymków

autor: mkramarz1 » 09 paź 2019, 8:03

Potwierdzam powyższą wypowiedź. Przez dwa tygodnie ten Pan zwodził mnie odnośnie rozpoczęcia prac, twierdził nawet że są już na miejscu i zaraz będę ale oczywiście się nie pojawił. Dwa razy zepsuł i się samochód. Cały czas kłamał w żywe oczy. Na podstawie podpisanej umowy wypłacona została zaliczka, której od dzisiaj nie zwrócił. Sprawa musiała zostać przekazana do windykacji a skończy się pewnie w sądzie. Szok


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów