Praca jako pomocnik wykończeniowy.

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Micz1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2018, 19:33
Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: Micz1 » 06 lip 2018, 19:43

WItam,
Mam 20 lat i pracuje jako pomocnik wykończeniowy w Warszawie. Mam wątpliwości co do moich zarobków tj.13zł/h (oczywiście bez żadnej umowy). Umiem wykonywać gładź, wyszlifować, malować ściany/sufity/drzwi/futryny zrobić prostą scianke z płyt kg, położyć panele. Pracuję w miesiącu w każdą sobote. Często zdarza się ze siedze w pracy po 12h. Co daje około 210h w miesiącu. Pracuję tylko z jedną osobą tj. szef.
Chciałbym się dowiedzieć czy te wynagrodzenie jest adekwatne do moich umiejetnosci . j
Jeśli nie to ile powinienem brać za godzine pracy?

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: yanes » 06 lip 2018, 19:51

W Warszawie za takie ochłapy chyba nikt normalny nie pracuje. Szefowi powiedz, że niech jeleni szuka w jeleniogórskim a gdyby zaczął cię straszyć, że" na Twoje miejsce jest dziesięciu" rzuć tą niewolnicza pracą od razu.

Na lokalnym portalu znalazłem takie ogłoszenie :
"Dodano 5 dni temu, 01.07.2018 20:41
Szukam pracy ogòlnobudowlanka ocieplenia gładzie zabudowy itd
Szukam pracy na terenie Podhala tylko płatne co tydzień szefom wszystkich szefów oferującym15 zł na godzinę z góry dziękuje po niżej 18 nie wychodzę z domu uczciwych zapraszam do kontaktu "

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: Arowana14 » 09 lip 2018, 15:22

Tego typu prace są serio dobrze płatne. Cieżko jednak samemu sie przebić, lepiej zacząć od pracy przez jakaś agencje pracy jak np EuroKadra. Szybko znajda Ci pracę, a i oferty mają korzystne.
BOB-BUDOWNICZY

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: jacekmogliwia » 24 lip 2018, 10:04

Wydaje mi się, że w takich zawodach jest dosyć dużo pracy, warto znaleźć uczciwego pracodawcę, który zadba o Ciebie. Nawet dzisiaj czytałam o zawodach deficytowych w Krakowie http://odkryty.net/praca-w-krakowie-lista-najbardziej-poszukiwanych-zawodow-zawody-deficytowe-i-nadwyzkowe-w-krakowie-w-2018-roku warto szukać, żeby znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie. Może rozszerzysz kompetencje i wtedy będziesz miał więcej możliwości.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: chopper » 22 sie 2018, 13:54

Wszystko czego możesz dowiedzieć się odnośnie zarobków znajdziesz na portalu http://www.pracawbiurze.pl/umowa-o-dzie ... i-podatek/ jest on przydatny, bo w jednym miejscu są zarówno informacje na temat praca, inwestowania, jak i nawet wyboru studiów.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: waldi79 » 08 sty 2019, 14:34

Może sam spróbuj zacząć działać. Znacznie więcej byś zarobił, a sporo umiesz. Korzystaj z dobrych materiałów, kup potrzebne sprzęty i działaj. Polecam Ci Arsen, tam kupisz większość potrzebnych rzeczy na start.

mekof
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2017, 15:18
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: mekof » 14 mar 2019, 23:11

Moim zdaniem Ukraińcy trochę zaniżyli stawki ale tak niskie pieniądze to przesada.
Kolega ma 15zł na godz w małym mieście.

Jest teraz wiele dobrych ofert na rynku, jednak tylko niektóre są warte uwagi na dłużej. Do takich na pewno moim zdaniem należy rachunek w Nest Banku [więcej o blogu na PW] mający wiele ciekawych opinii na forach.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: Majaja » 09 gru 2019, 9:46

Na budowie pracuje mój chłopak, tyle, że w Niemczech i tak nie ma na czego się doczepić. Dobrze zarabia, materiałów nigdy nie brakuje, wszystko jest ok

Zlatanmix
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:37
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: Zlatanmix » 13 gru 2019, 16:36

Za taką stawkę to chyba 10 lat temu się pracowało. W tym roku robiła mi firma podbitki 30km od Krakowa wieś i wymieniali rynny i mieli 25 zł na godzinę netto z umowami i też jeden miał 19 lat. Pracy jest teraz pełno a 13 zł w Warszawie to WYZYSK nie nabijaj komuś kasy ale jeśli coś już umiesz bierz drugiego i otwieraj firmę:) życzę powodzenia

mili
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:35
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: mili » 13 gru 2019, 17:59

Dobrze prawisz kolego.

MaciejW93
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 14:30
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: MaciejW93 » 06 lip 2021, 14:39

Za taka stawkę to jest czysty wyzysk, więcej byś zarobił już na umowie XD
A nie myślałeś o robocie za granicą ale legalnie, lepszy hajs za to wpaduje. Kumpel pracuje w InServ i sobie ich zachwalał że spoko warunki są, sam się zastanawiam czy nie pracować tam

jarecki89
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 22 paź 2019, 21:12
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: jarecki89 » 12 sty 2022, 16:44

Szczerze mówić, to jak zależy Wam na pracy w sprawdzonej firmie to polecam bud-invest. Fajny młody zespół, firma szybko się rozwija, możliwość awansu i dobre pieniądze.
Polecam zdecydowanie.

kamilkamsd
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2021, 6:22
Re: Praca jako pomocnik wykończeniowy.

autor: kamilkamsd » 07 lip 2022, 12:23

No ja też bym się na twoim miejscu zastanowił za robotą za granicą. Masz na stronie pracawue.pl podane widełki i jakie są koszty życia mniej więcej. Nie masz doświadczenia albo języka nie umiesz to nic, nie każda oferta tego wymaga. W Polsce zwłaszcza teraz to się po prostu nie opłaca robić :lol:


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów