Przeprowadzka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

olafka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 12 cze 2018, 12:31
Re: Przeprowadzka

autor: olafka » 02 lip 2018, 15:35

Na pewno opcji jest wiele jeżeli chodzi o przeprowadzki. Zastanów sie jednak na kogo chcesz sie zdecydować. Wydaje mi się, ze taka firma z doświadczeniem Elektron-trans bardziej sie tutaj przyda niż ktoś kto jest na rynku od niedawna. Mając doswiadczenie sprawniej poradza sobie z całą przeprowadzką.

Antress
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 16 lis 2016, 20:37
Re: Przeprowadzka

autor: Antress » 06 lip 2018, 19:24

Jakie firmy polecacie jeżeli chodzi o przeprowadzkę do Niemiec? Bardzo zależy mi na kimś solidnym, bo mam kilka rzeczy, które wymagają naprawdę delikatnego traktowania, a wiadomo, że różnie może być podczas przeprowadzki. Szukałam w sieci jakiejś podpowiedzi i natrafiłam na mnóstwo pozytywnych opinii o TDU Firma transportowa do Niemiec. Pewnie niektórzy z Was już mieli przyjemność korzystać z ich usług. Możecie coś podpowiedzieć? Z jakim wyprzedzeniem należy wszystko załatwiać?

Pioter2123
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 04 maja 2018, 14:26
Re: Przeprowadzka

autor: Pioter2123 » 10 lip 2018, 14:11

Eleganckie przeprowadzki wykonają elegancko transport mebli czy przeprowadzkę mieszkania. Oczywiście transport gabarytów pianin czy fortepianów lub innych ciężkich przedmiotów.

Movex-transport
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2018, 6:29
Re: Przeprowadzka

autor: Movex-transport » 12 lip 2018, 6:35

Masz kilka adresów, ale sugeruj się nie tylko samą ceną a raczej tym aby firma zajmująca się przeprowadzką była po prostu solidna oraz godna zaufania, od tego trzeba zacząć. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości to pisz śmiało na forum, akurat to jest naszą specjalizacją i możemy pomóc :)

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: Przeprowadzka

autor: tomek.qz » 17 sie 2018, 7:51

Rzeczy włożyć do opakowań z tektury, je ładnie poukładane do wypożyczonego VAN'a i wsio.

koteczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2018, 10:17
Re: Przeprowadzka

autor: koteczek » 17 sie 2018, 10:20

no zależy kto wiezie i jak daleko. my z żoną przewieźliśmy się w 4 maxi busach i sami się pakowaliśmy. nic nie uszkodzone i wszystko "jak nowe" a odległość przeprowadzki 15 km

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Przeprowadzka

autor: miracle » 20 wrz 2018, 11:05

Jednak najwygodniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy, która całą przeprowadzkę zrobi za nas. Można odezwać się do Japa & Co. Są jednymi z najlepszych, jeżeli chodzi o przeprowadzki, także można spokojnie powierzyć im swoje rzeczy.

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Przeprowadzka

autor: Tymoteusz1 » 24 paź 2018, 14:27

Sprawa wcale nie jest taka skomplikowana, bo w dzisiejszych czasach można przewieźć bardzo dużo rzeczy na dalekie odległości. Dobrym przykładem jest tutaj chociażby transport samochodów, który możecie zorganizować na giełdzie Furgonetka. Warto sprawdzić ten temat, bo może dać Wam on bardzo duże oszczędności.

klaustro
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 07 gru 2017, 15:57
Re: Przeprowadzka

autor: klaustro » 31 paź 2018, 10:02

Jest wiele dobrych firm na rynku, które oferują kompleksowe usługi z zakresu przeprowadzek. Pamiętam jak ja zmieniałem mieszkania i musiałem znaleźć odpowiednią firmę, mój kolega polecił mi znajomą firmę, okazała się ona bardzo fachowa z czego byłem bardzo zadowolony. Teraz gdy mieszkam na nowym osiedlu http://www.ventana.pl/osiedle/ pod Warszawą, potrzebuję znowu tą firmę, by przetransportować kilka rzeczy do firmy. A wy jakie firmy polecacie? Słyszałem jeszcze o korzystaniu z usług pojedynczych osób prywatnych, jak myślicie to dobry pomysł?

KubaSt
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:25
Re: Przeprowadzka

autor: KubaSt » 06 lis 2018, 12:21

Moim zdaniem przy przeprowadzce przydatne mogą być kartony, do których można spakować rzeczy, żeby nie zginęły albo nie poniszczyły się.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Przeprowadzka

autor: arek_ch » 08 gru 2018, 16:29

Sam raczej nie będziesz w stanie przewieźć swoich rzeczy. Lepszym rozwiązaniem, bo mniej męczącym i angażującym czasowo jest wynajem profesjonalnej firmy, która mogłaby zabezpieczyć dorobek Twojego życia i bezpiecznie przewieźć w do nowego mieszkania. Ja proponowałbym skorzystać Ci z oferty firmy Jupiter Transport. Specjalizuje się zarówno w przeprowadzkach krajowych oraz zagranicznych i to w naprawdę rozsądnej cenie.

ventana
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2019, 16:29
Re: Przeprowadzka

autor: ventana » 28 sty 2019, 16:42

Dokladnie, na wlasna reke to moze byc dosc ciezkie. Przeciez nie kazdy posiada odpowiednio duzy samochod zeby przewiezc wieksze gabaryty .. to popierwsze. Po drugie samemu i tak sie tego nie dokona wiec jakiemus znajomemu tez warto byloby dac jakies pieniadze za pomoc. Jak sie to wszystko zsumuje to przestaje byc taka wizja oplacalna. Dlatego ja proponuje pojsc po rozum do glowy i znalezc sprawdzonego przewoznika. Bardzo wysoki poziom uslug z tego co sie orientuje oferuje Fortis. Maja takze bardzo ciekawe poradniki na swojej stronie, opisujace wiekszosc zagadnien z jakimi trzeba sie zmierzyc np. https://www.fortis-przeprowadzki.pl/jak ... rzetu-agd/ Jak dla mnie wybor idealny :)

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Przeprowadzka

autor: kordoba » 29 sty 2019, 11:04

Czasem podczas przeprowadzki może też przydać się self storage. Są to specjalne boksy dla prywatnych klientów. Można tam przechować najróżniejsze rzeczy. Uważam, że jest to bardzo praktyczne też podczas remontu.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Przeprowadzka

autor: manion » 18 lut 2019, 16:21

Jeśli o mnie chodzi to ja mogę doradzić firmę przeprowadzkijacatrans.pl O nic nie trzeba się martwić, wszystkim się solidnie zajmą. Pomagają pakować, demontować i montować meble. Jestem zadowolony z ich usług, solidni po prostu a przy tym nie szaleją ze stawkami.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Przeprowadzka

autor: piotrowski » 06 mar 2019, 18:30

My się przeprowadzaliśmy z firmą Przeprowadzki Wrocław i sprawnie i szybko wszystko poszło. Firma to prawdziwi fachowcy, mają opakowania, zajmują się montażem, demontażem, niszczeniem zbędnych rzeczy a nawet magazynowaniem. Mają po prostu kompleksowe podejście do sprawy, bardzo mi to odpowiadało.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów