Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pikador
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:31
Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Pikador » 29 paź 2016, 15:38

Czy zna ktoś dobrego i sprawdzonego adwokata lub radcę prawnego od prawa budowlanego i cywilnego oraz spraw dotyczących nieruchomości, gruntów w Łodzi itd???? Radziłem sobie sam w sprawach budowlanych, bo moja firma była nieduża, ale teraz to chyba mocno namieszałem i muszę się wesprzeć w kliku sprawach.......

Izodach
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:27
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Izodach » 02 lis 2016, 14:33

Ja z bratem mamy firmę budowlaną i nam pomaga mecenas adwokat Mateusz ziębaczewski. Spoko człowiek, bo jest młody i ogarnia sprawy budowlane i nowe technologie. Kiedyś chodziłem do takiego starego prawnika, to tych nowych procesów budowlanych nie rozumiał, tylko kiwał głową. Z tego co widziałem, to mu się nieźle kręci ta kancelaria, więc na klientów nie narzeka. Ma zespół radców prawnych i adwokatów u siebie, więc robią wszytsko od razu. Teraz sobei przypominam, że on nam pisał również umowy i opiniował kontrakty do przetargów i inwestycji.

Tomek54535
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 lis 2016, 16:16
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Tomek54535 » 19 lis 2016, 16:19

Gdyby ktoś szukał radcy prawnego w Warszawie, który dobrze porusza się w prawie budowlanym to polecam pana Turowicza - rzeczowy człowiek. piotrturowicz.pl

KaminskiTT
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2017, 21:57
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: KaminskiTT » 14 lip 2017, 7:33

Jeżeli szukacie kogoś elastycznego i rzetelnego to mogę polecić szczerze też ZIębaczewskiego adwokata, bo on faktycznie obsługuje inwestorów i wykonawców. Ja do niego przyszedłem z trudną sytuacją, ale udało mu się to rozwodnić i zakończyć na moje szczęście ugodą, bo bym musiał chyba biznes zamknąć. Często dużo przydatnych artykułów znajduje u niego na blogu tutaj http://www.prawo-budowlane.com.pl bo pisze dużo ciekawych tajników.

Mironekk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2017, 20:29
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Mironekk » 12 sie 2017, 19:19

Świetnym w mojej ocenie prawnikiem jest Robert Kondracki. Doradzał nam przy samowoli budowlanej w Łodzi i udało się wszystko zalegalizować. Nie wziął od nas dużo, a dzwoniliśmy do innych adwokatów w Łodzi i niektórzy mieli bardzo wysokie stawki,a niektórzy zadziwiająco niskie. Baliśmy się pójść do tych najtańszych, dlatego padło na mecenasa Kondrackiego i nie żałuje.

Tomaszowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2017, 22:50
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Tomaszowski » 12 wrz 2017, 10:09

W sprawach prawa budowlanego, lokalowego i ogólnie nieruchomości ekspertem jest adwokat Ziębaczewski którego już ktoś też polecał wyżej. Co tu więcej pisać, poczytajcie jego artykuły w gazetach, portalach internetowych czy na jego blogu to sami się przekonacie. Często też go widzę w TVN jak występuje jako specjalista od tych spraw

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: rannata » 21 maja 2018, 11:30

W Łodzi nikogo nie znam, ale myślę, że czasami nie jest konieczne posiadanie radcy prawnego w swoim mieście. Przecież prawnicy mogą świadczyć swoje usługi również drogą elektroniczną. Najważniejsze to znaleźć osobę, która zna się na prawie budowlanym i ma doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami z takiej branży. Michał Juśko - prawnik budowlany i jego oferta są do zobaczenia na jusko.pl. Zerknij sobie, bo myślę, że to właśnie to, czego szukasz. Może i inni skorzystają.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: anik92 » 06 lip 2018, 13:37

zna ktoś kancelarię www.piotrbanczyk.pl? Jakie macie zdanie?

Krzysiek777
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018, 20:35
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Krzysiek777 » 29 lip 2018, 20:40

Miałem nieprzyjemny problem dotyczący samowoli budowlanej, ale pomogła mi pani Izabela Kontek - z sukcesem pomogła załatwić mi wszystkie formalności, bardzo obeznana w temacie osoba. Przez cały czas była bardzo wyważona i spokojna, oszczędziła mi mnóstwa niepotrzebnych nerwów :)

agi87654321
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2018, 8:21
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: agi87654321 » 02 sie 2018, 8:25

ja z kolei polecam takiego prawnika Igor Klimkowski ! To jest odpowiedni człowiek do tych tematów. Zmienił mi warunki zabudowy działki rolnej i teraz trwa już budowa mojego ukochanego domu, bardzo mu dziękuje... super facet, podaję do niego numer kontaktowy, śmiało dzwońcie: 600365228

Błazejo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2018, 20:53
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Błazejo » 23 sie 2018, 20:57

Mogę polecić panią Izabelę Kontek działającą w Łodzi. Taktowność pani mecenas jest nie do przecenienia. W najbliższej przyszłości czeka mnie kolejna rozprawa, tym razem w obszarze zniesienia współwłasności i chyba już wiem do kogo się zgłoszę ;)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: smichalek » 24 sie 2018, 10:18

Zobacz jeszcze ją - http://www.lodz-adwokat.pl/
Powinna sobie poradzić, ale to musisz bezpośrednio porozmawiać i się dowiedzieć, czego można się spodziewać. Ciężko powiedzieć jak z terminami.
Ale podejście właściwe - kluczowe jest znalezienie kogoś z polecenia.

Pola12345
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2018, 19:32
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Pola12345 » 24 sie 2018, 19:58

Polecam mec. Klimkowskiego. Prowadził kilka moich postępowań przed Sądem Rejonowym oraz Wojewódzkim Sądem Administracyjnym. Wszytskie sprawy zakończyły się sukcesem. Pełen profesjonalizm. Bieżący kontakt z mecenasem. Mecenas informował mnie o każdych działaniach związanych z moją sprawą. Mecenas pozostawił prywatny nr - mogłam dzwonić kiedy chciałam zawsze chętnie ze mną rozmawiał i rozwiewał wszystkie wątpliwosci. Polecam z całego serca. W mojej ocenie najlepszy specjalista - taka też jest lokalna opinia.

Anna#3
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2018, 23:13
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Anna#3 » 24 sie 2018, 23:16

Od lat prowadzę z mężem firmę budowlaną i od dłuższego czasu pomaga nam w sprawach prawnych pan mecenas Igor Klimkowski. Nigdy się nie zawiedliśmy na jego wiedzy i umiejętności oceny sytuacji. Bardzo dobrze radzi sobie w sądzie. kiedy trzeba się szybko orientować w sytuacji.

Pawel.D
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2018, 23:49
Re: Prawo budowlane adwokat radca prawny Łódź

autor: Pawel.D » 30 sie 2018, 23:59

Jeżeli miałbym kogoś polecić to śmiało polecam współpracę z Mecenasem Igorem Klimkowskim. Ostatnio mieliśmy w firmie bardzo trudną sprawę o zalegalizowanie samowoli budowlanej i szukaliśmy konkretnego adwokata. Na szczęście polecono nam Pana Igora. Sprawę udało się wygrać, ale tylko dzięki jego nieustępliwej postawie oraz znajomości przepisów.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów