Duza łazienka w domku

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

renatak0
2 - ostrzeżenia!
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2008, 11:07
Lokalizacja: warszawa
Duza łazienka w domku

autor: renatak0 » 13 cze 2008, 11:35

Mam duże pomieszczenie przeznaczone na łazienkę (spory prostokąt z oknem), chciałabym aby wyglądała naprawdę świetnie ale była funkcjonalna, jakie kafle pasowały by do dużej powierzchni
Czy ktoś ma jakieś sugestie? :)

Mateusz Płotka
1 - ostrzeżenie!
Posty: 12
Rejestracja: 11 cze 2008, 16:57
Lokalizacja: Warszawa

autor: Mateusz Płotka » 13 cze 2008, 11:51

Duża łazienka to problem niewielu z nas.Jeśli to jedyna łazienka w domu to proponuję wstawić kabinę i wannę. jeśli jest Pani szcześliwą posiadaczką dwóch łazienek, to proponuję zrobić z tego pomieszczenia salon kąpielowy. Ostatnio bardzo modne są obłe kształty, więc przydałaby się owalna wanna na nogach, i dwie umywalki w podobnym kształcie.Ładnie mogą prezentować się też meble łazienkowe. Co do płytek, to ma Pani nieograniczony wybór , ostatnio modne są wzory pionowe i asymetryczne.Wiele płytek posiada mnóstwo różnych dodatków: listew , dekorów , wałków itp.

Ekspert Wedi
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwie 2008, 13:24
Duża Łazienka

autor: Ekspert Wedi » 18 cze 2008, 11:17

Witam,

Duża łazienka to rzeczywiście „problem” niewielu osób. Dobrze urządzona może stać się najciekawszym miejscem w całym domu/mieszkaniu. Warto więc dobrze przemyśleć sposób jej zagospodarowania. Możliwości jest wiele, a ograniczeniem jest tylko... wyobraźnia wykonawcy. W dużym pomieszczeniu może pojawić się wanna wolnostojąca, kabina wielofunkcyjna (z mechanizmem do wytwarzania pary) czy brodzik prysznica zlicowany z podłogą.


Pozdrawiam,

Ekspert Wedi

pers
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 22 lip 2008, 9:22
Lokalizacja: Gliwice

autor: pers » 22 lip 2008, 9:45

z doświadczenia wiem że do dużej łazienki małe kafle nie pasują, ewentualnie jakies wstawki. Osobiście podobają mi się polerowane płytki. Wyobraźnia wykonawcy jak najbardziej wskazana, ba wymagana :)

sevilla
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 24 sie 2008, 13:58

autor: sevilla » 26 sie 2008, 22:21

właśnie w nowo budowanym domu mam dużą łazienkę, 14 mkw. chcialam ją zmiejszyć, ale niestety nie było to możliwe ze względów techn. łazienka nie jest jeszcze gotowa, ale już mi się nie podoba.lubię łazienki średnie, bo są o wiele praktyczniejsze i przytulniejsze

Sebastian R
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sie 2008, 5:31

autor: Sebastian R » 30 sie 2008, 18:09

Duże plytki jakiś motyw mozaiki środkiem łazienki ale to tylko kwestia gustu i własnego upodobania jest wiele katalogów naprawdę można coś wybrać ale ogólnie odradzam małe płytki
Pozdro

w84u
Aktywny
Aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 12 lis 2006, 11:06

autor: w84u » 30 sie 2008, 19:35

Tu masz ciekawe wzory dużych łazienek, poszalej wnetrzator.pl/lazienki/projekty-lazienek-philippa-starcka-cudo/ :)

sevilla
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 24 sie 2008, 13:58

autor: sevilla » 31 sie 2008, 12:16

wielkie dzięki, ale poszaleć to za bardzo już nie mogę, bo mam już porobione odpływy kanalizacyjne i elektrykę. co najwyżej może skorzystam z aranżacji ułożenia płytek

corleone
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:07

autor: corleone » 03 wrz 2008, 8:56

To już nie łazienka, a pokój kapielowy
corleone

szklanka
Aktywny
Aktywny
Posty: 195
Rejestracja: 23 sie 2008, 20:07

autor: szklanka » 16 wrz 2008, 9:49

Trudno podpowiedzieć jakie kafle, napewno ładne i nie za duże,jest tego teraz tyle . Jeżeli masz dużą łazienkę to najlepiej weż pod uwagę wystój w zieleń , kwiaty będzie oranżeria. Coś wspaniałego.

sevilla
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 24 sie 2008, 13:58

autor: sevilla » 17 wrz 2008, 7:07

napewno kwiatków u mnie nie zabraknie, bo jestem ich miłośniczką. jak juz urządzę łazienkę napewno wkleję zdjęcie. tylko tak szybko to nie nastąpi, moze za kilka miesięcy

łazienek
nawrócony - nie spamuje
Posty: 14
Rejestracja: 27 gru 2008, 23:59
Lokalizacja: mazowieckie
Re: Duza łazienka w domku

autor: łazienek » 30 gru 2008, 14:22

renatak0 pisze:Mam duże pomieszczenie przeznaczone na łazienkę (spory prostokąt z oknem), chciałabym aby wyglądała naprawdę świetnie ale była funkcjonalna, jakie kafle pasowały by do dużej powierzchni
Czy ktoś ma jakieś sugestie? :)


W dużej łazience duże możliwości
Coraz modniejsze staje się w Europie zastosowanie drewna do wykończenia łazienek. Meble z rysunkiem usłojenia drewna dodają wnętrzu elegancji, nowoczesności i odpowiednio dobrane, niepowtarzalnego smaku. Także coraz więcej wykonuje się drewnianych obudów wanien, brodzików, geberitów, blatów i szafek pod umywalki. Nie jest to już nowość na rynku, jednakże do tej pory wielu projektantów obawia się zastosować drewno na element tak narażony na wilgoć jak bok wanny, czy blat pod umywalkę. Wprowadzenie jednak nowych materiałów i lakierów przez naszą firmę umożliwia zupełnie bezpieczne jego użycie z gwarancją wieloletniego użytkowania. Zdjęcia obudów drewnianych do każdej wanny: prostej czy obłej, geberitów, mebli łazienkowych drewnianych i porady na tej stronie i póżniej można też poradzić się architekta.
Powodzenia
łazienek

michalmatyjasek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2009, 15:13
Lokalizacja: wqrszawa
Kontaktowanie:

autor: michalmatyjasek » 02 sty 2009, 15:56

witam najlepsze do dużej łazienki sa duże płytki
Jesteśmy firmą świadczącą usługi o charakterze remontowo-wykonczeniowym.

Michał Matyjasek


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów